Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pati0000

4 miesięczny szczeniak

Polecane posty

Gość pati0000

Podrzucono mi szczeniaka. Ma okolo 4 tygodni. Zaczyna jeść. Chciałam zapytac czym karmić takiego psiaka żeby był zdrowy i co najwazniejsze aby przeżył? proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0000
w tytule jest błąd... pies ma ok 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Morales to też podrzutek. Od początku daję jej gotowane jedzenie. Od czasu, do czasu puszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
4 tygodniowy maluszek i ktos go wyrzucił?????? nie wierze w to jak ludzie mogą byc tacy bez uczuc ....... on powinnie byc przy matce jeszce z dobry miesiac. moge ci poradzic to abyc kategorycznie nie dawała mu krowiego mleka .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
mozesz na szybko kupić mleko w proszku i mu podawać. Dawaj mu wszystko w formie papki. Mięso mielone. Jajecznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
nie prawda, mleko krowie można podawać ale nie te z kartonów tylko bezpośrednio od krowy. Kup na targu gdzieś. Pracowałam w hodowlach psów i wiem co mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
nie prawda, mleko krowie można podawać ale nie te z kartonów tylko bezpośrednio od krowy. Kup na targu gdzieś. Pracowałam w hodowlach psów i wiem co mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
krowim mlekiem w tak wczesbym wieku szceniaka roztroji mu zołądke . mleko w proszku owszem ale najlepsze jednak bedzie w proszku kupione u weterynarza specjalne dla szczeniat drogie , ale zapewni mu takie składniki odżywcze jak mleko matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
krowim mlekiem w tak wczesbym wieku szceniaka roztroji mu zołądke . mleko w proszku owszem ale najlepsze jednak bedzie w proszku kupione u weterynarza specjalne dla szczeniat drogie , ale zapewni mu takie składniki odżywcze jak mleko matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
a tak w ogole są dostępne mleka zastępcze dla psów. zamów przez net http://www.superzoomarket.pl/k,129,preparaty-mlekozastepcze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
a tak w ogole są dostępne mleka zastępcze dla psów. zamów przez net http://www.superzoomarket.pl/k,129,preparaty-mlekozastepcze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbh m
u weterynarza albo w necie można kupić specjalne mleko dla szczeniąt - i kotów. wychowałam na tym dwa kotki super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
apropos mleka krowiego, u tak malych szczeniat wiekszosc wetów jest za karmieniem, zwlaszcza ze to mozna kupic wszedzie na juz zanim zamowi sie cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
laktoza z mleka krowiego dla tak małych psów jest zabójcza a mleko prosto od krowy ma jej wiecej niz przetworzone . Owszem mleko zastepcze najlepsze o takie mi chodziło tylko brakło mi słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
i odrobacz go ;) ale to na pewno już wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
zabójcze- ciekawe czemu szczeniaki przeżyły ;) były karmione co prawda krótko ale lepsze mleko krowie niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
moze sprobowac dac krowie mleko ale jezeli psiak dostanie rozwolnienia to natychmiast odstawic ale nie polecam robic królika doswiadczalnego z malucha , radziłabym to zastepcze w miedzy czasie podkarmiac miesem ale gotowanym a jak bedzie miał juz 7- 8 tyg mozesz karmic go puszkami jak ci wygodniej, moj psiak zaraz konczy rok ale i tak robie sama mu jedzenie puszki zjad moze ze dwie jak narazie w swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
moze sprobowac dac krowie mleko ale jezeli psiak dostanie rozwolnienia to natychmiast odstawic ale nie polecam robic królika doswiadczalnego z malucha , radziłabym to zastepcze w miedzy czasie podkarmiac miesem ale gotowanym a jak bedzie miał juz 7- 8 tyg mozesz karmic go puszkami jak ci wygodniej, moj psiak zaraz konczy rok ale i tak robie sama mu jedzenie puszki zjad moze ze dwie jak narazie w swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
moze sprobowac dac krowie mleko ale jezeli psiak dostanie rozwolnienia to natychmiast odstawic ale nie polecam robic królika doswiadczalnego z malucha , radziłabym to zastepcze w miedzy czasie podkarmiac miesem ale gotowanym a jak bedzie miał juz 7- 8 tyg mozesz karmic go puszkami jak ci wygodniej, moj psiak zaraz konczy rok ale i tak robie sama mu jedzenie puszki zjad moze ze dwie jak narazie w swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
przepraszam ze potrójny post ale nie wiem czemu mi tak dodaje :/ cos mi szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
no moze przesadziłam z tym zabójcze ale moim zdaniem jest niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
tylko nie puszki. Patrzylas jaki jest skład? Wiesz co tam dają? Puszki to syf najgorszy. Tak jak karmy z marketu typu Chappi, Frolic, Pedigree. Broń Boże. Mięso i warzywa najlepiej. Albo dobra karma. Przystępna cenowo jest np. Arion Premium http://www.zoozu.pl/kat-47,produkt-1894,arion-puppy-large-breed-premium-3kg.html te karmę możesz dawać mu rozmoczoną nawet teraz. Trochę lepsza http://www.zoozu.pl/kat-47,produkt-2018,puppy-3kg.html nutra nuggets albo fitmin http://www.zoozu.pl/kat-47,produkt-1774,fitmin-medium-puppy-15kg.html Inne przykładowe dobre karmy ale już droższe to Acana, Orijen, Biomill, Taste of the Wild

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm goooo mlekiem i
no tak, super dobre to ono nie jest ale tak na szybko i na już to ok. Mi tez tak dodaje posty, nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0000
dziekuje za podpowiedzi. poprostu boję sie ze zdechnie bo jest taki malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwef
Nie pamiętam teraz kiedy zaczęłam karmić szczenięta suchą karmą dla szczeniąt ale może twoje maleństwo może już jeść tylko taką. Jednak gotowane mieszanki mięsa z dodatkami są bezpieczniejsze. Powodzenia i niech ci szczęście sprzyja we wszystkim bo jesteś dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
wiem ze puszki to syf dlatego moj pies ich nie je . kupuje mieso i sama robie zreszta ugotowac wołowine lub drób z warzywami to nie mego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0000
próbuje dać mu troche zupy bo nie mam mleka na razie nie mam bo nie dawno go znalazłam... ale nie bardzo chce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati00
próbowałam go karmic, zjadł raptem kilka kropel zupy i więcej nie chce :( czy to przez nowe otoczenie i strach? sam nie chce jesc ale karmilam go pipeta ( tylko to mialam w domu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati00
podpowie mi ktoś? zjadł kilka kropel zupy i cały czas śpi... nie wiem czy to normalne bo nigdy nie miałam tak małego psa i kompletnie sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×