Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pati0000

4 miesięczny szczeniak

Polecane posty

ja mojego karmię suchym od małego. raz na jakiś czas gotowane albo puszka. rozejrzyj się w krakvecie, wybór potężny, coś na pewno dla niego znajdziesz. a sennością nie ma co się przejmować, takie szczenięta zasypiają na stojąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellena89
Słuchaj, a ja mam do Ciebie pytanie, w jaki sposób przewozisz swojego pieska w aucie ? Czy taki piesek musi byc przypięty w jakiś sposób czy wystarczy tyko mata antypoślizgowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, jednak naważniejsze jest to żeby zapewnic naszemu czworonogowi bezpieczną podróż.I tutaj ja również mysle ze tego typu maty www.kardiff.pl, będą naprawde bardzo dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza że pieski nie wszystkie sa pasjonatami podrózy samochodowych, a jakoś trzeba im tą podróż ułatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te maty o których piszecie mają różną długość ? Jak to wygląda w praktyce? Pies ma na niej wygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego raczej warto jest zadbac o pasy, zwłaszcza jesli często podróżujemy z naszym pieskiem. Ja na pewno moge polecić Wam ciekawe miejsce http://www.kardiff.pl/produkty.php gdzie takie rzeczy możecie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama czegoś takiego szukałam, z tymże ja taka matę chyba też wykorzystam w domu, kiedy mój piesek lasem wychodzi na taras. Myslicie ze taką matę można wykorzystać również i w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój piesek niearz po przejechaniu kilku kilometrów po prostu spadał. Dlatego mata antypoślizgowa jedna okazała sie byc najlepszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wielka szkoda, no u nas sie sprawdza- piesek wilk. I nie wyobrażam sobie wozić go bez maty zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto postawić na wygodnę i bezpieczeństwo przewożenia naszego pieska. Mata antypoślizgowa oczywiście jak nabardziej. A koc zdecydowanie w tym wypadku odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×