Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stelkam

Goraczka bez zadnych objawow

Polecane posty

Gość stelkam

Witam.potrzebuje porady.moje 13miesieczne dziecko w nocy dostalo goraczki.38.9 nie ma zadnych innych objawow.tylko ta goraczka ;( podalam czopek przeciwgoraczkowy i goraczka spadla ale teraz znowu ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelkam
No wlasnie mieszkam na zadupiu w soboty nikt nie przyjmuje.jedyne wyjscie to szpital ale to 50km dalej musze czekac na meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelkam
W nocy wzywalismy karetke ale nie bylo lekarza tylko pielegniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygląda mi to na 3-dniówkę
Także spokojnie.Poten dostanie wysypki.Do takiej temperatury pogotowie nie przyjeżdża,przecież.Mój przy trzydniówce najwięcej miał 39,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez tak miał niedawno jakoś 14 miesięcy miał gorączkował do 39,9 latałam po lekarzach i nic żadnych innych objawów więc tylko gorączke zbijaliśmy na zmianę co 4 godziny paracetamol z ibuprofenem po 3 dniach wykluło nam się zapalenie ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno sie angina kluje
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciuchna
Dziecko walczy z jakąś infekcją i albo ją zwalczy, albo coś się wykluje. Podawaj leki obniżające gorączkę, niech dziecko dużo pije i obserwuj, obserwuj, obserwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelkam
Maz Dzwonil na pogotowie bo mala zaczela plakac bardzo nie moglam jej uspokoic. Moze 3dniowka a moze zeby? Nigdy przy zabkach nie goraczkowala. Zawsze jak cos sie dzieje to w weekend,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelkam
Podalam jej czopek paracetamol rano, teraz chce jej podac panadol w syropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P - a jakie miał objawy przy tym zapaleniu ucha ? Mój też tak gorączkował, przez 3 dni, dostałam zjebke od lekarza że w ogóle z przyszłam :) Wczoraj temeratura 37 a dziś już książkowe 36,7... żdanej wysypki, nic tylko chrypka ale to zawsze jest przy ząbkowaniu... Zastanawiam się czy ma to związek ze szczepieniem MMR tydzień temu bo innych pomysłów nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatrioszkaa
tylko chrypka ale to zawsze jest przy ząbkowaniu Żadne z moich dzieci nie miało. Jakiś objaw osobniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelkam
My mamy miec szczepienia mmr w poniedzialek.2 tygodnie temu dopiero wyleczyla sie z kaszlu i kataru,wymiotowala prawie za kazdym razem,jak miala atak kaszlu. Najgorzej ze ona pic nie chce,odwieczny problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygląda mi to na 3-dniówkę
Kurcze ale wysoką gorączkę miało przy zapaleniu ucha.Mój teraz właśnie przechodzi ale gorączkę największą miał 37,5!W sumie to stan podgorączkowy.I jak możesz to powiedz mi długo uszko bolało u was?U nas tylko troszkę teraz już nie boli.Jak potem z nawrotami choroby?Mały ma 4 lata a nie chorował wcześniej.No i najważniejsze-wyjście na dwór bo już mi usycha w domu a to 3 dzień dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygląda mi to na 3-dniówkę
pytanie skierowane do :P:P:P:P:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mone_skina
moj synek tez dostal 2 dni temu goraczki nastepnego dnia doszedl kaszel mokry...nie bieglam do lekarza odrazu tylko podawalam ibum jak goraczka byla wysoka i syrop na kaszel i dzis jest 5 dzien i goraczki nie ma a i kaszel pomalu ustepuje...takze nie panikowac i nie biec odrazy do lekarza bo nie ma potrzeby... poczekaj do jutra jak goraczka nie ustapi to mozesz jechac na pogotowie bedziesz miala przynajmniej podkladke ze dziecko goraczkuje jakis czas i nie mozesz sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
mój przy gorączce bez objawowej raz miał 3 dniówke a dwa razy miał angine - niby jadł wszystko itd a gardło zawalone - jak to lekarz ujął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliki

Bardzo mi się przydaje pakiet BabyTemp+kompres żelowy mini. Dostałam w prezencie od teściowej i jest to pierwsza rzecz od niej z której jestem zadowolona :P Termometr ekspresowy, bezdotykowy, bezpieczny dla dzieci, za to kompres super zbija wysoką gorączkę, ładnie przylega do skroni, nie zsuwa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara
Dnia 14.02.2019 o 15:40, Gość aliki napisał:

Bardzo mi się przydaje pakiet BabyTemp+kompres żelowy mini. Dostałam w prezencie od teściowej i jest to pierwsza rzecz od niej z której jestem zadowolona :P Termometr ekspresowy, bezdotykowy, bezpieczny dla dzieci, za to kompres super zbija wysoką gorączkę, ładnie przylega do skroni, nie zsuwa się.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×