Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miniufka??

Czy wypada nosić spodnie/sukienke bez bielizny ? Zwłaszcza latem

Polecane posty

Gość miniufka??

bo co by nie mowic wtedy jest przyjemnie ,chłodno i przewiewnie, nosiłam sie tak latem na wsi ,ale moze na codzien do pracy tez da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfhgfjgh
pewnie pracujesz na autostradzie wiec chodź bez gaci, szybciej dasz dupy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despina
no chyba nie wypada...:/ Jesli podwieje ta kieckę to co?:P Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbbbbbbb
Ja czesto latem chodze bez majtek pod jeansami lub spodniami do pracy :P fajnie jest, naturalnie ,czlowiek sie przyjemnie czuje. do sukienki jednak zakladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś zbok
bo wątpię, żeby jakaś laska taką głupotę palnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgtpmgtp
chyba nie znasz kobiet...zwłaszcza wspolczesnych nastolatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoszop
nastolatek? wypraszam sobie - ja mam 30 lat i wiosna... latem prawie zawsze jestem bez majtek no chyba ze mam okres... jak sie tylko cieplej robi zdejmuje jedna warstwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka11111
30 lat i takie idiotyczne pytania zadajesz/?? to chyba masz cos z glowa. przeciez bielizne sie nosi dla higieny a nie dlatego zeby ci bylo niewygodnie. a lataj bez gaci i lap wszystkie bakterie, prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha smieszna ta wyzej
Tak, zwlaszcza stringi są mega higieniczne...albo kąpiel w basenie, ludzie sikają, pierdzą, nie myją sie tydzien, wyplywaja im z tylka jaja owsikow, glisty ludzkiej a fuuu ja nie nosze majtek gdy jest cieplo, bo po co? 30stopni , spodnie do pracy i majtki mam jeszcze zakladac? Wam sie cipki gotują a potem smierdzą ble, ja jestem przewiewna. Do sukienki krotkiej nosze, do dlugich nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja... lol
Do własnego smrodu można się przyzwyczaić i w ogóle go nie dostrzegać. Czytając wcześniejsze wypowiedzi można by pomyśleć, że dla niektórych ludzi życie możliwe jest wyłącznie w sterylnych warunkach, a druga rzecz "jak sukienkę podwieje", wiele kobiet pod sukienką mają więcej urody niż na twarzy i jakoś żadna się tego nie wstydzi, zwłaszcza gdy często odwiedzają sklepy kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaaa
Ale ona ma racje, upał słoncze, majty i dupa sie gotuje i capi .żadne mycie nie pomoze. To nienaturalne. Naturą czlowieka jest golizna. Kto widzial małpe noszącą majtki? Tylko czlowiek jest tak glupi, do tego wstyd ,kazdy ma to samo, kosciol podsyca tylko poczucie grzechu masakra ja czesto nie nosze bielizny latem, a jestem facetem. Przyjemniej jest bez, a pod spodniami i tak nikt nie wie czy cos mam czy nie. Po co mi w ogole majtki latem? Co one mają wspolnego z higiena ? NIC. Sluzą tylko gdy jest zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu 73
Uważaj kolego, porównałeś kogoś do małpy. za chwilę ktoś czegoś nie zrozumie i się obrazi, bo przecież tak jest najprościej. Rację masz że anatomię człowieka zna każde dziecko. Poza tym gdyby nie była ona tak skrywana, mniejsze byłoby nią zainteresowanie. W przeszłości nasze babki i prababki nie nosiły ani gaci, ani staników i o przestępstwach seksualnych nie miały pojęcia. Bieliznę wynaleziono właśnie po to by działać na zmysły osobnika płci przeciwnej, a kościół wykorzystał to do zniszczenia wiele kultur na świecie. Zresztą kto był w wojsku to wie dlaczego gaci nosić się nie powinno, chyba że ktoś lubi zupę grzybową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbaredziej ale
tylko do odziezy skórzanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat chodzę po tym świecie, a wciąż mnie zdumiewa jacy ludzie są ograniczeni. Co kogo obchodzą cudze majtki??? Przecież nikt wam nie kaźe zaglądać w cudze spodnie, pod kiecki. Te wszystkie "argumenty" są na poziomie dyr. Rydzyka. A weźciie wciągajcie te swoje przepocone galoty i przykryjcie jeszcze moherowym beretem. Bo inaczej NIE WYPADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście żyjemy w wolnym kraju i guzik mnie interesuje zdanie innych, szczególnie cebularzy ^^ mogę nie nosić stanika albo nawet majtek pod sukienką i to wyłączenie moja sprawa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze dziwią i jednocześnie śmieszą mnie taka pytania :) a co jak zawieje wiatr? latem też wieje :) Kup sobie bieliznę bezszwową cielistą, która nie prześwituje, nie robi odgnieceń itp. Kupisz taką online, np. w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa więc cenowo będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×