Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Singiel Idealista

Dowód miłości

Polecane posty

Gość Singiel Idealista

Czym jest dla was dowód miłości? Wiem, że dla większości kobiet i facetów taki dowód to zwykłe pójście do łóżka z partnerem, którego się kocha. Ale są też przypadki gdzie dla samotnej matki dowodem miłości jest fakt pokochania jej dziecka jak swojego. Dla innej osoby z kolei dowodem miłości jest staranie się partnera/partnerki w związku - wykonywanie wspólnie obowiązków itp. itd. Niektórzy za dowód miłości uważają zachowanie dziewictwa, inni pieniądze z posagu .. Dla mnie dowodem miłości jest dar od kobiety dla mężczyzny, a tym darem są najlepsze lata jej życia, jej młodość spędzona razem z tym mężczyzną. Dlatego nie wyobrażam sobie budować związku z kobietą, która młodość ma już za sobą, która bujała się po wielu związkach, zaniedbała się, a teraz wymyśla jaka to ona atrakcyjna. Bzdura! Tylko kobieta ktora spędzi najlepsze lata swojego życia u mojego boku udowodni że naprawdę mnie kocha! Szkoda, że większość dziewczyn te lata marnuje na pijaństwo, imprezy, orgie, a potem myślą, że nadstawią tyłka i już udowodnią że są coś warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllllljjjjjjjjjjjjjjjj686568
nie ma jednego dowodu miłości. Wszystkie dowody jakie wymieniłeś mogą występować wspólnie. W dodatku ja moge powiedzieć to samo o facetach.Też mi nie w smak być z takim który "wyszalał się" i czas na stabilizację. Ale sama jestem młoda i chciałabym z kims spędzić młodość :) Z tym jedynym właśnie. Dziewictwo oddac temu jedynemu,pomagać mu i wspierać,być lojalnym...to wszystko jest wazne. ALe też skoro ja czekam z dziewictwem to byłoby cudownie,gdyby facet też czekał a nie zaliczał byle kogo a potem oczekiwał że ktoś dla niego będzie z dziewictwem czekał. Dowodem miłości czasem może być nawet spojrzenie pełne miłości właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z kobietami, które późno spotykają swojego partnera?(np. po 30 roku życia?Nie dlatego, że nie szalały tylko po prostu...zakochały się w tym wieku). Moim zdaniem kochać można na różne sposoby- nie ma dowodu na rzecz tak niematerialną jak miłość. To tak jak Dowód na istnienie Boga-nie ma i nie będzie bo nauka działa w innym wymiarze niż ezoteryczno-mistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
Dla mnie dowodem miłości jest bezinteresowność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszhaszhasz
milosc nie potrzebuje dowodow, bo milosc koncentruje sie na dawaniu wszystkiego z siebie i nie mysli o to, co by dostac w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w odpowiedzi do
autora. Na kafe az roi się od nieszczęśliwych kobiet, ktore oddaly już komuś swoje najlepsze lata w "dowód miłości". I co? Dobrze, ze nie wszyscy mężczyźni maja takie idee. Zresztą są i mężczyźni, którzy swoje najlepsze lata mają za sobą a oddali je kobietom, które niekoniecznie na to zasługiwały. Życie pisze różne scenariusze. Każda miłość jest inna. Pozostaje miec nadzieję, ze w końcu ja odnajdziemy...I nie trzeba będzie niczego udowadniać. Powodzenia w odnalezieniu ideału:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdybanek
Wiem, że dla większości kobiet i facetów taki dowód to zwykłe pójście do łóżka z partnerem, którego się kocha. to nie jest dowód miłości ale egoizmu gdyby facet powstrzymał sie od seksu 2 lata z taba to jest dopiero dowód miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M this is my name
Mysle , ze znam odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×