Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzeczowy człowiek

Wy wszystkie...

Polecane posty

A pewnie że przede mną , za mną tylko spalone mosty Alu :) 🖐️ Sęk w tym że wcześniej wygram w totka, niż jakaś przypadkowa kobieta obciągnie mi w autobusie. :P I do tego jeszcze musi się jakoś prezentować, bo niby jak go postawi :P :P Zagra na fujarce ? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA pierdolłe
Nie każda kobieta robi loda autorze ....Nie każdemu kobieta zrobi... A ty tu takie pierdoły piszesz :o. zrób komuś loda i się dowiesz czemu niektóre to uwielbiają. Test uwiarygadnia więc do dzieła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA pierdolłe
Sam być może odkryjesz żę masz łechtaczkę w gardle :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zrobić loda przypadkowo i jeszcze nic w zamian nie otrzymać." Nie wiem skąd taka obserwacja. Jeszcze nie zdażyło się aby jakaś kobieta zrobila mi loda przypadkowo, a tym bardziej nie zdarzyło się aby w zamian za loda nic nie otrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O upodobaniach względem
loda nie powinno się debatować :o jeszcze chcą to robią ich sprawa. No a tak w ogóle na bank podnieca je i daje satysfakcję to co mogą nam dać swoim języczkiem 🌼 Ja zawsze się rewanżowałem .. Prędzej czy później kobieta która za robienie laski nic nie dostaje nawet " dziękuje" przestaje ją robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie widzę żadnego problemu. Z kobietami, z którymi byłem nie było żadnego problemu. Nie tylko to lubiły ale również pokazały mi łechtaczkę, gdzie się znajduje i jak należy ją pieścić. :) I nawet taką jedną bym namówił na wbitkę w duupę, tak była narajana. Raczej otwarta na wszelkie propozycje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast narzekać i pytać
DLACZEGO :o:o:o:o:o:o cieszmy się z tego AUTORZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zbudowana prawidłowo. Wszystko mam na miejscu. Sprawdzałam to. Dla pewności wielokrotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łechtaczkę mam na miejscu.Pewne autorze rzeczy robi się dla kogoś bo się go kocha i chce się sprawić mu jak najwięcej rozkoszy.Co więcej:jej dawanie jest rozkoszą dla dającego.Nikt nikogo przecież nie zmusza do takich zachowań.Dla mnie to nie jest powielanie czegoś z filmów dla dorosłych.To po prostu okazanie miłości i zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To po prostu okazanie miłości i zaufania" Ze wszystkich sposobów na okazanie miłości i zaufania ten cenię sobie szczegónie wysoko :classic_cool: Po za tym seks oralny to także forma antykoncepcji tania, przyjemna i zawsze dostępna, zwłaszcza dla osób, które nie tak dawno brały prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie strzelaj tak z paltza Dark, bo stracisz wyczucie. :P Ludzie, którzy się kochają nie mają czasu by pojawiać się w tym burdelu. Bawią się dobrze, robiąc sobie to co wam przez głowę by nie przyszło. :) Siusiu majtek się za dużo naoglądał i teraz kozakuje, chociaż dziewczyny nawet za rękę nie trzymał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark_ said
Ufam Ci vieviórze. Chciałam żebyś o tym wiedział;) Idę na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×