Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miarka

pościel czy śpiworek - co lepsze na początek dla letniego dziecka?

Polecane posty

Do mam maluchów które urodziły się w ciepłych miesiącach. Używałyście do razu pościeli? Czy może np śpiworek starczy? Bo w letnich miesiącach jest naprawdę ciepło, może lepiej pościel kupić już później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny dla innych
Bez przesady ( do tej wyżej ) - noworodek ci się sam nie odkryje. Ja tez mam "letnie" dziecko i używałam kołderki, no i jako przewrażliowiona młoda mama bałam się, że będzie jej zimno :) Zimną używałam śpiworka - mała miała wtedy ok. pół roku więc cały czas się odkopywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiworek
nie naciagnie go na siebie i sie nie udusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna matka
A ja zawijałam najpierw dziecko kocykiem jak w rożek, a później przykrywałam kocykiem. Śpiworek u Nas nie zdał egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
ja używałam śpiworka, ale tylko dlatego, że mała od 2 miesiąca strasznie się rozkopywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
ja kupiłam 2 komp. pościeli, śpiworek, dziecko urodzone zimą i wiecie co- ani razu nie używałam! Na początku spała przykryta rożkiem, potem lekkim małym kocykiem, a teraz 16 miesięcy nie jest niczym przykryta, bo i tak się rozkopuje. Śpi w body na długi rękaw i cienkich spodenkach, bez skarpetek, z gołymi stópkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbxdr
body na długi rękaw Wkładacie body na długi rękaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnaari
Pościel ; rożek na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłam i w środku lata
(początek sierpnia) i zimą i za żadnym razem nie używałam od razu pościeli jest po prostu za duża dla takiego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala kijanka
mamuśkaMałejZuzi - u mnie dokładnie tak samo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagienka
pościel w lecie to naprawdę strasznie kiepski pomysł. Jeszcze rożek, ale taki cienki żeby nim przykryć dziecko to ok. ale najbardziej zdaje egzamin kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp
Dziewczyny czy wy na prawdę w taki gorąc przykrywacie dzieci kolderkami czy wkładacie w śpiowrki? Ja mam 22 stopnie w domu i przykrywam dziecko pieluchą tetrową we flanelową i tetrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
u mnie kocyk był od urodzenia az do wczesnej jesieni jak byla niemowleciem. A w upaly pielucha flanelowa. Teraz nie spi pod niczym bo sie rozkopuje a w spiworku nie zasnie. placze dopóki nie sciągne. Na rozek tez sie buntowala od urodzenia -ale niektore dzieci lubia takie otulacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×