Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

skąd tyle nienawiści kobiet do mężczyzn?

Polecane posty

Gość a ja widziec tzytzki ike
biedna strzebelka nadal cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętliwa bestyjka to musisz się starać poznać kogoś godnego twojej uwagi - a nie chodzącego po piwnicach z butelką wina i rysującego obrazy ze szczurami... bo faceci to takie cioty które nie potrebują kobiety tylko drugiego faceta na pewno nie potrzebują sfrustrowanych idiotek , tworzących co chwilę zamieszanie , poczucie winy oraz problemy ... biedna strzebelka nadal cierpi a kiedy nie cierpiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
i juz suka fiku miku sie pojawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku skoro jest ci obce "przed" - to możeeeee kiedyśśśś poznasz to uczucie "w trakcie" lub "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakcie? no co ty! :D bywam ostro wkurzona ale nigdy długotrwale, nie potrafię chodowac w sobei neinawiści, po czasie puszczam w niepamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sie zawsze nauczyć ..."podobno" mężczyźni doskonale służą za nauczycieli i dokładają cegiełki do jej budowy i są jej przyczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to ma do tematu rozmowy, aj rozumiem, że wszystko sprowadza sie twoim zdaneim do ćwierkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
skąd ta wrogość? nie podoba sie tobie suka? jakbys nie wiedziala po dwoch fakultetach, to juz tlumacze suka to jest rodzaj zenski psiej rasy nie lubisz pieskow? suczek ktore lataja z nastawionymi czerwonymi dupami? zawsze chetne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
i purpurowa cipe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa bestyjka
pamiętliwa bestyjka to musisz się starać poznać kogoś godnego twojej uwagi - a nie chodzącego po piwnicach z butelką wina i rysującego obrazy ze szczurami... nie mów mi co ja muszę :D Limit mówienia mi co ja muszę dawno się w moim życiu wyczerpał, nie załapałeś się w limicie więc niestety już po ptokach. Masz starannie pielęgnowany zwyczaj odwracania kota ogonem jak tylko temat schodzi na ciebie. Jakbyś się bał zostać rozpracowany :D boisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez kurde revolver idz na piwo
albo spacer, a nie zamulasz cały dzien na babskim forum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętliwa bestyjka ja nie mieszczę się w limitach ....poza tym pisałem już , że piszę o sobie, ale nie w jednoznaczny sposób , a ciebie zżera nuda i chcesz głowę na tacy podane jeszcze przez jakiegoś przystojniaka - księżniczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
W temacie : efekt uboczny narzutu kulturowego. Czesc Fiku. Dalej bruneta szukasz ? A co jak sie trafi sympatyczny rudy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez kurde revolver idz na piwo albo spacer, a nie zamulasz cały dzien na babskim forum kur** piwo piłem wczoraj i byłem cały dzien zajęty - dzis mam to gdzieś i patrzę na football :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum - strona główna.
pamiętliwa bestyjka--------> a to jeszcze nie wiesz kto to jest revolver? :D ma tu od lat inny staly czarny niczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chopper
na pozór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum - strona główna. nie ma innego czarnego nicka -mity i legendy znów w akcji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hopsa sa
Ja tam nie odczuwam nienawiści do mężczyzn. Raczej pogardę. Nie do wszystkich oczywiście, bo znam wielu fajnych facetów, ale jednak spora część to dupki. Alkoholikami gardze podwójnie (kobietami też, żeby nie było). Facetami znecajacymi się nad własnymi rodzinami. Matek gwalcacych własnych synów też jest zdecydowanie mniej niż facetów pedofili i kazirodcow. Alimenciarzy stajacych na głowie żeby tylko uchylić się od płacenia "tej suce". Faceci oczekują od nas szacunku, ale najgorzej działają przeciwko sobie nie tepiac chwastow spośród siebie. Czasami żałuję, ze nie jestem lesbijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwa bestyjka
revolver ja nie mieszczę się w limitach .... nie czytasz co piszę, nie rozumiesz co czytasz, czy jesteś bootem? Forum - strona główna. jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkoholikami gardze podwójnie (kobietami też, żeby nie było). Facetami znecajacymi się nad własnymi rodzinami. Matek gwalcacych własnych synów też jest zdecydowanie mniej niż facetów pedofili i kazirodcow. Alimenciarzy stajacych na głowie żeby tylko uchylić się od płacenia "tej suce". wiesz - akurat o patologię i skrajne przypadki mi nie chodziło ...o tym nie trzeba pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu masz mi dac tajem,ną recepturę jak podstepnie uwiesc zimnego drania nie mogę - kobiety wiedzą lepiej , spytaj je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×