Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzoskiwnka123

niechciana ciąża - wpadka.

Polecane posty

Gość brzoskiwnka123
Wiem ,że o pewnie stres tak działa na moją mamę, dodatkowo jej złość na mnie, ciągle mi powtarza ,że mogłam sobie beztrosko żyć, ale wolałam sobie wszystko spieprzyć, niektórzy zachowują się tak jakby osądzali mnie ,że celowo zaszłam w tą ciąże. Nie chciałam tego, ale ta istota już jest i czasu nie cofne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskiwnka123
Do 'mama jeszcze nie taka stara' bardzo dziękuje za Twoją wypowiedź, to fakt jestem zagubiona i to bardzo, ale mój facet bardzo mnie wspiera i cały czas powtarza ,że to dziecko as jeszcze bardziej wzmocni i połączy. Miałam z mamą bardzo dobre kontakty, jednak teraz jest strasznie czepliwa na każdym kroku o byle co czepia się mojego partnera ,po prostu widzę tą nienawiść jej do niego, a przecież oboje to są ludzie których bardzo kocham, wiadomo i mame i jego na inny sposób ale oboje stanowią ważną częśc w moim życiu. Żyje normalnie oprócz tego ,że mam świadomośc iż nie jestem sama i nie moge myśleć teraz tylko o sobie bo pod moim sercem jest istota którą za kilka miesięcy ujrzymy. Mój facet nie zraża się moim mówieniem o ciązy, wręcz przecinie teraz gdy przetrwaliśmy ten czas gdzie trzeba było się z tą nowiną oswoić jest szczęśliwy, całuje mnie po brzuchu, głaszcze, kupuje owoce, pyta jak się czuje i wgl , powtarza ,że teraz najważniejsi jesteśmy dla niego 'my' ja i nasze wspólne dziecko i zrobi wszystko ,żeby zapewnić nam godne zycie. Mam nadzieje ze na obietnicach się nie zakończy. Narazie nie przejmuje się swoją figurą, bo to nie to jest teraz najważniejsze, są inne prorytety ttakie jak zdrowie mojego dziecka, a do dawnej figury wcześniej czy później może uda mi się wrócić. Pozdrawiam Cię gorąco. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jeszcze nie taka stara
dzięki za miłe słowa :) Pamiętaj ,że mama zawsze będzie Twoją mamą nawet jak sie czepia , zapewniam Cię ,że jej mina gdy będzie miała wnuczke czy wnuka pierwszy raz na rekach przebije wszelkie niesmaki czy nieistniejące problemy . Bedzie taka szcześliwa chocby w totka wygrała :D Trudno jest słuchać wszystkich świętych rad typu : "nie martw sie ,bedzie dobrze " "poradzisz sobie ,przecież tyle osób przed Tobą i to dużo młodszych było w ciąży " itd siedzi to w głowie i już , masz być matką i nagle jak grom z jasnego nieba spadną rzeczy Ci na głowe, o których zupełnie nie masz pojęcia . Przyjdą też na szczęście takie wielkie radości ,które załagodzą wszelki strach i ból . Pachnący po kąpieli , najedzony i przewinięty noworodek w Twoich ramionach - sama rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra też zaszła przed samą maturą. Tak się uczyła pilnie ;) I wszystko się jakoś ułożyło:) Dzisiaj jest szczęśliwą żoną i matką dwójki chłopców Ja na Twoim miejscu nie myślałabym o aborcji... Najważniejsze, że masz faceta, który jest Was w stanie utrzymać. Jak tylko zobaczysz maluszka to bedziesz najszczęśliwszą kobietą na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskiwnka123
Ja nie myślałam o aborcji , poprostu niektórzy ludzie zaczeli mi tu proponować tabletki wyołujące poronienie i w sumie zrobil się to troche temat o aborcji , i mój źle zatytulowany post też wyował takie reakcje powinnam zatytulować 'nieplanowana ciąża' - o aborcji nie myślałam bo tak jak pisałam nie umiałabym z tym żyć i jestem zdania ,że inaczej wygląda człowiek gdy ma lat 6, 18 inaczej gdy 90 a inaczej gdy ma pare dni a ta istotka która jest w moim brzuszku ma już około 70 dni. To prawda ,że spadnie na mnie dużo obowiązków i powinności o których nie mam pojęcia i łatwo jest mówić 'dasz sobie rade' jeśli ta sprawa bezpośrednio kogoś nie dotyczy, ale pocieszam się tymi rzeczami ,że już nigdy nie będę sama zawsze będę miała moje dziecko -MOJE. I mimo tego przerażenia to czasami jak tak rozmyślam nie moge doczekać się spotkania z tym maluchem, zobaczyć go na oczy, jego spojrzenie i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorek84
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaharka
Jestem studentką V roku prawa piszę pracę nt. przerywania ciąży i jej aspektów prawno-moralno-społecznych. Będę wdzięczna za wypełnienie ankiety: www. interankiety .pl/interankieta/e90361897423875a8b00b677fe9b7b16.xml Oczywiście bez spacji pomiędzy słowem interankiety a pozostałym adresem. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Brzezińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja tez robiłam przed wczoraj dwa testy i oba wyszły negatywnie, wydawało mi sie ok no i pojehałm dolekarza stwierdził ze mam jakiegos wirusa ale minęły dwa dni a ja mam nadal zawroty głowy mdłosci i nie wiem czy to ciąża? poza tym nie zapisuje kiedy mam okres a mam biały gęsstty śluz i ciagle boli mnie brzuch w dolnej częsci jak na okres ale nie dostaje go , pomózcie ;// mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile minelo dni od ostatniego stosunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effex
witam,mam 22 lata. wiem ze temat o ktorym wspomne był juz wiele razy poruszany na forach internetowych ale w zadnym nie znalazłam sensownej odpowiedzi która by mnie uspokoila, otóż miesiac temu ja i moj chlopak kochalismy sie, był to stosunek przerywany, (oczywiscie bez zabezpieczenia), zapewniał mnie ze do wytrysku nie doszło.tuż po stosunku mialam krwawienie obfite trwające 3-4 dni. wyglądało jak miesiaczka. od kilku dni (2-3) czuje ból piersi oraz zmeczenie od tygodnia. ostatnio nogi mnie nosic nie chciały. dodam ze bardzo mało sypiam i duzo pracuje, nie wiem czy zmeczenie moze byc oznaka ciazy czy po prostu ze względów oczywistych, robilam test ciązowy wczoraj wieczorem, wyszedł negatywny. bardzo malo ostatnio jem, "chudne w oczach". w ciagu ostatnich dwoch miesiecy schudłam 15kg! moj obiad to dwa ziemniaczki i jestem pelna na 5-6 godzin. nie mam zadnego uczucia mdłosci czy tez wstretu do jedzenia. nie moge stwierdzic czy miesiaczka mi sie spóznia czy nie bo od zawsze mialam nieregularną mimo ze juz bylam z tym u ginekologa. czasami moja miesiaczka pojawiala sie po 6miesiacach czasami po dwoch a czasami (bardzo rzadko) po miesiacu. stresuje sie bardzo poniewaz dzien w dzien mysle o tym wszystkim, na dziecko gotowa nie jestem. nie wiem czy jest sens udac sie do lekarza czy po prostu zaufac testowi przy takich niewielkich objawach jakie ja mam. bol piersi moze byc oznaka zblizajacej sie miesiaczki? czy krwawienie jakie mialam tuz po stosunku jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bobasek cię uratuje.Cipka wymaga drapania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicznaMaja
Krwawienie po samym stosunku jest hmm dziwne bynajmniej, chyba, że partner był nie delikatny, ale też nie bardzo to pasuje. Skoro współżyjesz czemu nie pomyślisz o tabletkach antykoncepcyjnych?? Stosunek przerywany to wyjątkowo mało skuteczna i powiedziałabym głupia metoda bo nawet jeśli nie było wytrysku to nasienie i tak sobie płynie. Życzę powodzenie, idź do ginekologa zrób badania i weź tabletki antykoncepcyjne. Bo w ciąży to raczej nie jesteś skoro test nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety,życie róznie się układa..mam 17 lat i to nie był czas na dziecko. Dwa razy mnie oszukano i zamiast tabletek dostałam nie wiadomo co. Dopiero za trzecim razem trafiłam na uczciwa kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klara
To skad te tabletki bralas? Ja nie moge miec dzieci droga naturalna, dlatego zdecydowalam sie na in vitro. Uwazam, ze ciaza to najpiekniejszy okres w moim zyciu i pewnie nie tylko. Wiele osob nie chce miec dzieci a maja a inni nie moga a chca. Ale takie zycie. Obecnie jestem caly czas pacjentka w klinice nieplodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie od handlarzy z Polski, to oszuści, oryginalne zestawy poronne tylko na womenhelp org lub womenonweb org - historie kobiet i ich doświadczenia z aborcji farmakologicznej na maszwybor net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam 39 lat a mój mąż 41. Mamy 17-letniego syna. Nigdy nie planowaliśmy kolejnego dziecka. Mieszkamy w mieszkaniu dwupokojowym więc nie mamy na to za bardzo warunków i dlatego się zabezpieczaliśmy. Zazwyczaj nie uprawialiśmy sexu tylko się pieściliśmy. Mojemu mężowi wystarczało, że raz, dwa razy na tydzień pomacam jego wacka, a ja byłam zadowolona jak mi wymacał łechtaczkę. Stwierdziliśmy, że tak po prostu będzie bezpieczniej. No ale dwa miesiące temu ponieśliśmy się rozkoszy i doszło między nami do ostrego sexu- bez zabezpieczeń. No i teraz jestem w 7 tygodniu ciąży. Gdy powiedzieliśmy o tym synowi to powiedział, że jesteśmy nieodpowiedzialni i zboczeni, cały czas jest na nas obrażony. Mam nadzieję, że to wszystko się jakoś ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku mysląc ci/pą to sukces.Tak zadziałało 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz prawdziwe ruchoanie i wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa111
Sprzedam orginalne opakowanie Arthrotec zakupione wpolskiej aptece wazne do 8, 2019. Zaliczylismy wpadke z moja dziewczyna i kupilismy dwa opakowanja tak na wszelki wypadek ale po zastosowaniu pierwszego opakowania wszystko poszlo zgodnie z planem wiec jedno opakowanie sie nam zostalo i odsprzedam potrzebujacej osobie. Kontakt na meila markopolo119@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara 1234
Moje drogie....ja nie wiem co mam robic. Tak w skorocie.... rok temu stracilam meza. Zmarl 7 miesiecy po slubie. Z mezem przed smiercia staralismy sie dwa lata o dziecko i mimio testow i dobrych wynikow nic. Po smierci meza bylam zalamana jego odejsciem i tym, ze juz nigdy nie bedemiala dzieci z mezczyzna ktorego kocham. Minal rok a ja jestem w ciazy.... nawiazalam romans z facetem ktory rodzine juz ma. Wiedzialam o tym ale obydwoje bylismy w takim momencie zycia, ze potrzebowalismy tej relacji....namiastki milosci. Nigdy bym sie nie spowiedziala , ze od tak zajde w ciaze. Powiedzialam mu o niej i to cios w serce, on chce aborcji. Nie liczylam na to i nie chcialam aby odchodzil od rodziny. Ale liczylam na pare slow otuchy a nie o sugestie wprost, ze oczekuje przerwania. Ja oddalabym wszystko aby byc w ciazy z mezem i pamietam ta gorycz gdy co miesiac okazywalo sie, ze w ciazy nie jestem. A teraz mam karuzele w glowie.... i mam w sobie upragnione dziecko, ale nie chciane ....nie w ten sposob :-( Ja powiedzialam kochankowi, ze nic od niego nie chce i nigdy nie powiem , ze to jego i ze nie mam sily przechodzic drugi raz zaloby, tym razem po usunieciu ciazy. On powiedzial, ze bedzie mnie psychicznie wspieral, ale dalej oczekuje, ze przerwe. Beznadziejne to zycie..... I prosze bez wyzwisk na moj temat, nie oceniajcie nie przezywajac mojej tragedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tutaj stosował pigułki z nieznanego źródła.. ? Ja nie wyobrażam sobie kupować moich pigułek vines gdzieś w lewej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalna pomoc ginekologiczna, pełen zakes zabiegów ginekologicznych, wystawianie recept, tabletki poronne. Mozliwosc wysyłki , pelna dyskrecja. Kontakt 502-427-780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GInekologZPOLECENIA
Diewczyny ja moge Wam polecic dobrego ginekologa ktory wykonuje zabiegi albo jesli chcecie odpowiednie tabletki na wywołanie poronienia to tez jest możliwosc wysłania juz gotowej recepty . Gosc jest godny zaufania i napewno cos doradzi 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie z żoną przygarniemy dziecko z niechcianej ciąży najchętniej dziewczynkę.tel.535 234 266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie z żoną przygarniemy dziecko z niechcianej ciąży najchętniej dziewczynkę.tel.535 234 266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe zycie
masz problem bo zaszlas i nie chcesz tego dziecka? Donos je a my je wezmiemy,pracujemy obydwoje z mezem z maluchami i bedzie dobrze,nie bedziesz potem zyc z ta ciagle powracajaca mysla ze to kiedys zrobilas,ze usunelas.Nie zalamuj sie tylko dzwon tel.537050816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pomoze ktos? Mojej dziewczynie spóźnia sie okres dwa dni i ma biały śluz. Kochalismy sie najprawdopodbniej w dni plodne, ale zawsze w gumce i zawsze wyciagalem w porę. Jest możliwość zajścia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×