Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemdziwny

Smutne to jest

Polecane posty

Gość jestemdziwny

Kto zna takie uczucie? Mieć 23 lata, i czuć się samotnym, bo nigdy nie trzymało się kochanej dziewczyny za rękę, nie przytuliło się jej, nie zaznało uczucia jak to jest komuś się podobać, ujrzeć rozkochane w Tobie oczęta drugiej połówki, jak zjebany jestem że nikomu się nie podobam, a na pozór wszystko ze mną ok. Sorry że tak się żalę, ale mam dość, co wieczór w łóżku leżę i myślę jak bym bardzo chciał przytulić dziewczynę którą bym kochał i z wzajemnością. Chciałbym mieć wyjebane, nie mieć uczuć, pragnień, ale tak nie umiem. Durny wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fausti
A myślisz, że ta dziewczyna ot tak się znajdzie? Trzeba coś działać w tym kierunku, wyjść z domu i rozejrzeć sie dookoła, przełamać nieśmiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemdziwny
wychodzę do ludzi, jestem uważany raczej za towarzyskiego. Spędzam aktywnie czas na mieście, na imprezach, poznaje ludzi, ale na tym się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadłamzsił
Ja jestem w związku, a czuję to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat i w zyciu
odczuwalem braku laski :O🖐️ wiem wiem dziwny jestem i zeby nie bylo pedalem tez nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkilu
Takie są uroki życia samemu choćby niewiem jak dobrze ci się wiodło to i tak będziesz odczuwał brak tego najważniejszego elementu jakim jest ukochana osoba z którą mogłbyś dzielić siebie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdsds
Lepsze to niż nieszczęśliwe zakochanie. Tylko nie zachowuj się jak desperat, który koniecznie musi kogos poznać bo to odstrasza. Ja jestem kobieta i jakoś nie cierpię w samotności, są inne rzeczy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdhdu
Przestan byc takim dziwakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny chłopczyk, i co Ci jeszcze dać maluszku, może smoczka.. Oj tak, masz dosyć, jaki biedulek. Sam ze sobą sobie poradzić jeszcze nie umiesz, a już chcesz dać miłość kobiecie ? Która, takie coś zechce, ty się zastanów czy podołasz opiekować się uczuciami kobiety, człowieku o czym ty mówisz chyba sam nie wiesz, no nie. Kup sobie rybki i opiekuj się nimi jak sobie nie strzelisz w łeb to rozejrzyj się za czymś większym. Zanim sam się nie zmienisz to trzymaj się z dala od kobiet bo jeszcze skrzywdzisz jakąś biedną desperatkę. Tobie mamusi brakuje nie kobiety. Siedź dalej wieczorami i gap się w sufit, albo rusz dupę i daj coś konkretnego z siebie. Człowieku zdajesz sobie sprawę, ile jest kobiet na świecie, co ty kurwa w jaskini mieszkasz ? Kogo to obchodzi, że jesteś towarzyski i wychodzisz między ludzi na imprezki, kurwa nie ot obiega, użyj mózgu bądź facetem, a nie wijącym się robakiem. Jezu, rozwalają mnie takie lalusie. Masz buzi biedulku od tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×