Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RybkaMini

adresy najlepszych chirurgów Wrocław (botoks)

Polecane posty

Gość RybkaMini

Witajcie, mam prośbę o informacje na temat najlepszych chirurgów plastyków we Wrocławiu (proszę o adresy i nazwiska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha_77
ja mogę polecić chirurga na Ołtaszynie (Jakub Kratochwil). Nie pamiętam teraz dokładnie ulicy, ale jak wpiszesz w google po nazwisku to znajdziesz na pewno strone www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Ł.
Popieram, też tam byłam, powiększałam piersi 3 miesiące temu, efekt super, nawet szybko doszłam do siebie po zabiegu, lekarz miły i konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
A co chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynna
jak chcesz powiększać piersi to tylko doktor Kratochwil. Ja miałam zabieg w Jeleniej Górze ale wiem, że przyjmuje też we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboraaa
do botoxu chirurg nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda900
ja kupiłam grupona i robiłam botoks u Kratochwila. Jestem zadowolona z efektu a gdybym miała wybierać raz jeszcze to też wybrałabym chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaMalkowska
robiłam kurze łapki w Jeleniej u doktora Kratochwila - super efekt, skóra wygładzona, jestem bardzo zadowolona (posłałam już tam nawet jedną koleżankę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuszARNIA
Dziewczyny, nie o silikon ale o botoks tutaj chodzi ... :) ja byłam po raz pierwszy na botoksie w salonie kosmetycznym, a później postanowiłam spróbować u chirurga i wybrałam dr Kratochwila. Jak mam porównać to zdecydowanie wybieram gabinet chirurgii plastycznej, ale decyzja należy do każdego z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czylireklama
rozwala mnie ta forma reklamy. dzwoni Pani x z biura reklamy i proponuje ocieplenie wizerunku firmy w internecie, tzn. robienie pozytywnych wpisów na forach, tworzenie wątków w których będzie promowany dany zabieg i klinika oraz usuwanie negatywnych wpisów na forach, koszt zależny od wykupionego pakietu. a naiwni w to wierzą i sugerują się tymi zakłamanymi reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mu jakas
pani od reklamy, szkoda kasy na to - sam sie reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Ja trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki do doktora Wacławowicza, który przyjmuje w orthos pod wrocławiem. świetny specjalista, co ważne nie wygląda się po wizycie sztucznie i przerysowanie, potrafi idealnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozaliiia

ul. Powstańców Śląskich 121, Wrocław ESDERM.

To bardzo dobry gabinet, warty polecenia.  Byłam tutaj dwa razy i po każdym zabiegu jestem zadowolona z efektu. Nie ma komplikacji, ale to pewnie dlatego, że miejsce to ma wiele sprawdzonych certyfikatów. Bardzo polecam jeśli nie chcesz sobie zrobić krzywdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

O mamo botoks na Grouponie? Byłam w dwóch miejscach, Enderm i K-n Estetic, tu i tu było dobrze ale zostałam u doktor Nielepkowicz z Estetic, trochę taniej i zawsze jakoś tak przyjemniej się u niej siedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Dla mnie jednym a najlepszych adresów to ul. Powstańców Śląskich 121. Pod tym adresem znajduje się klinika Esderm, gdzie wszystko, co robią,wychodzi im idealnie. Mają wiele sprawdzonych certyfikatów i bardzo dobrego dermatologa. Warto się nimi zainteresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Mogę polecić gabinet ESDERM. Adres to ul. Powstańców Śląskich 121 we Wrocławiu. Bardzo profesjonalny gabinet na najwyższym poziomie. Sprawdzony przeze mnie oraz moją mamę, która niedawno robiła tu botoks 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Zdecydowanie też polecam Esderm. Dziewczyny wcześniej już podały adres. Mają świetne podejście do pacjenta i efekty są bardzo naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×