Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka wódka na wesele?

jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Gość jaka wódka na wesele?

jaka wódka na wesele? :):) co polecacie, wesele październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesiennnn
my we wrzesniu. Mamy absoluta, whisky ballantines i jakies wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka na wesele?
ja myslalam o bialej zubrowce albo zoladkowej czystej de luxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka na wesele?
0,5 na osobe czy na pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0,5 to na osobę za mało,bo wiadomo,ze jedni moze nie wypiją 0,5 ale ogolnie na weselu pije sie duzo,bo wesele trwa od wieczora do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie i tyle
0,5 na osobę? Masz chyba w rodzinie spore grono alkoholików. Wypijasz jednej nocy butelkę wódki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ale wy jestescie dziwne:) Wodki zawsze trzeba kupic o sporo za duzoo bo najgorsza wpadka na wselu to jak zabraknie wodki :/ Potem jeszcze rozdac kazdemu z gosci po weselu a nawet jak zostanie to przeciez sie nie zmarnuje:/ Jak dobrze,ze ja sie o wodke martwic nie musze,bo mam w cenie menu wódkę bez ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie i tyle
Najważniejsza jest wódka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co tu był taki temat - proponuję poszukać. Wódki różne się spotyka - wyborową, krupnik, Sobieski, pan tadeusz, palace, stock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet zakladalam taki temat, nie dawno, jezeli zalezy ci na cenie to to krupnik jest najtanszy zobrowka tez jest nie droga, ja za krupnik w hurtowni zaplacilam 17zl 0.5l na osobe bo sa poprawiny a jak sa poprawiny to sie liczy 0,5l na glowe nie wazne czy to dziecko czy dorosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
wesele bez poprawin zaproszone bedzie 100 osob z czego jakies 20 nie przyjedzie kupione 100 butelek czyli 0,5l na osobe wody na odchode nie rozdajemy wesele bez poprawin krupnik w auchanie po 16,89zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
slubniczka a tobie jeszcze duzo zostalo do konca? w sensie kiedy wesele i jak stoisz z przygotowaniami? wiem, ze masz coreczke, bedzie niosla obraczki? ja mam 3 letniego synka i chcem mu kupic smoking ewentualnie cylinder i wraz z siostrzenica bedzie niosł obraczki;-) chyba bardziej przezyje to jak on bedzie wzniosle wygladal niz to jak odbedzie sie cala ceremonia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele w lipcu 14, o godz.16 przygotowania jak przygotowania, w swieta bedziemy rozwozic zaproszenia, mamy takie zaproszenia ze niestety nie da sie ich wysłać pocztą, ksiadz też załatwiony, gorzej bedzie z moim proboszczem, bo on ejst bardzo specyficzny i łasy na pieniadze, i boje sie ze bedzie robił problemy z wydaniem dokumentów, bo bedzie chcial za nie krocie, a ja nie mam zamiaru mu płacic dużych pieniedzy, co do stroju córki,mam zamiar jej kupic jakąś sukienke biała albo różową, taką jak ksiezniczka, zeby była naprawdę ładna, nie długo będę robić ozdoby na ławki w kosćiele, bo robie recznie, nie wiem czy córka nie bedzie za mała aby nieść obrączki, jeszcze nie daj Boże upuści, wiec raczej ej tylko poda, a nieść będzie obraz, suknia zadatkowana, pod koniec maja będzie szyta, bo tak chciałam, teraz jak maż przyjedzie pojedziemy na zorientowanie sie jaka cena garniturów, troche pomierzyc, moze kupic jak coś bedzie fajnego, w kwietniu jeszcze spotkanie z ksiedzem który nam udziela slubu co co dni czuwania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
jakie dni czuwania? widze ze w kazdym regionie kraju jest inaczej... u nas ksiadz nowy chodza o nim rozne plotki, boje sie ze zazada full kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma poradni rodzinnej i trzeba zaliczyć dni czuwania, my własnie dlatego bierzemy slub w parafii męża bo nas nie stać na mojego proboszcza dla niego za ślub 2,5tys zł to mało, a u męża w parafii nawet 200zł nie chce, taka jest róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
ja mam patetnt;-) jezeli ma cennik i zazada kolosalenj sumy poprosze o fakture, ktorej mi rzecz jasna dac nie moze;-) jezeli co laska to max 200zł a to i nawet nie bo to jego praca i jego obowiazek, dostakje wyplate przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie czegoś takiego chcę uniknąć, bo u mnie proboszcz też jest msciwy, i jak by mu kwota sie nie spodobała to jest zdolny palnać kazanie na slubie dość jak by to napisać nietypowe, nawet obrażajace, już nie raz tak robił, a że my z mężem mamy dziecko,no i teraz dopiero kościelny ślub to by napewno na nas nie zostawił suchej nitki, ostatnio na slubie koleżanki dostał mniej niz sie spodziewał i opóźnił ceremonię, młodzi musieli dopłacić jak dopłacili to dopiero sie zaczęła uroczystosć, tak samo jest z pogrzebami i chrztami, ja uciekam z tej parafii najdalej jak sie da, nie dziwie sie ze coraz więcej jest osób nie wierzących jak tacy księża są, ale za to w parafii meża jest ksiadz z powołania, i jest super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
to super slubniczka, ja wierze ze bedzie oki a zaplace po wykonanej usludze w zadnych wypadku przed;-) w sumie to wlasnie najbardziej mnie ksiadz stresuje, hehe wlasnie kupilam buty i mysle jak je upiekszyc, moze jakies kokardki kupie i doczepie;-) bylam w kilku sklepach z takimi spinkami gumkami i to co by mnie onteresowalo to 50zł a to przesada;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy Stumbrasa z kłosem - bardzo dobrze się sprawdziła i swietnie wyglądała na stołach, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szotyszociki.pl
Jako wsparcie w temacie możemy polecić naszą stronę internetową www.szotyszociki.pl Znajdują się tam recenzje i osobiste refleksje naszych testerów związane z najpopularniejszymi markami wódki w Polsce. Jeśli interesującej Was wódki nie ma w naszym spisie, napiszcie do nas, a na pewno stestujemy i opublikujemy recenzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
u nas bedzie finlandia, polecam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_Macko
U nas będzie (Ja chce) żóbrówka biała, (moj M chce) finlandie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
we wrześniu to się pija tylko bimber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaa
czy wam jest wódka potrzebna do szczęścia? toast szampanem i ewentualnie kilka butelek wina, po kieliszku dla każdego po obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×