Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka wódka na wesele?

jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Gość Wiola_W
Ja na swoim weselu miałam Żubrówkę białą i wszyscy byli zadowoleni. Chyba najlepsza i najbardziej przyswajalna drinka teraz na rynku. Jesli chcecie żeby goście się dobrze bawili i nie struli się alkoholem - to gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata--------
u mnie bedzie finlandia i wino z krzywa szyjką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudidudu
Żubrówa jak najbardziej, niedroga wódka a trzyma fason :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ten artykuł i piszą tam, że są 2 opcje do wyboru albo wódka i wino albo wódka i piwo - piwo, na weselu? serio? wino jeszcze rozumiem, ale nie wyobrażam sobie jak na stole stoi ładna butelka Pana Tadeusza, a koło niej butelka piwa... chyba się zgodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===> Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woomera123
to prawda, żubrówka biała sprawdza się najlepiej! no i na dodatek jej cena nie nadwyręża portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponikkk
my tez beziemy mieli Biala żubrówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1234568
u mnie na weselu bedzie wiekszość wina, no ale wiadomo, ze wodka tez musi byc.. stwierdziliśmy, ze ograniczymy jej ilosc do minimum zeby uniknac zbyt pijanych gości, chociaz jak wiadomo w 100 % na pewno nei bedzie sie dało temu zapobiec. Skoro juz zdecydowalismy sie na niewielka ilosc wodki, stwierdziliśmy, ze postawimy na jakosc i kupilismy pana tadeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzdyl
Sami alkoholicy na tych weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
u mnie bedzie zimna wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weseleCzerwiec
Ja tam bym nie szalała z Panem Tadeuszem bo drogi czy w promocji czy bez, a Absolwent dobra wódka i w cenie przystępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyborowa to dobra wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ślub za 2 tygodnie 26 kupiliśmy żubrówkę nie droga bo chyba 17 zł za 0.5 a podobno dobra. Mamy zamówionego barmana który też będzie serwował drinki na drugi dzień kega piwka i na stole wiejskim bimber . Podejrzewam że alkoholu zostanie nam sie nadmiar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego tak idzie ?? i jest tak tania?? Bo to najczęsciej podrabiana wódka aktualnie z krupnikiem. Przyjeżdżają "chłopaki" do hurtowni i nie ma opcji że jej nie kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś najbardziej jestem do niej przekonana właściwie na imprezach w naszej rodzinie jest tylko ona i nigdy nikt się nią nie zatruł i nie schlał do upadłego :D . Dlatego na nią się zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kupowaliśmy w macro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaanka
Moim zdaniem najlepsza jest Weselna z Polanina - ma świetną butelkę, która sama w sobie jest też dekoracją stołu, poza tym jest dobra i pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil131
W ramach mojego poprzedniego postu dotyczącego cennika weselnego i propozycji zakupu alkoholi na wesele. Z racji bardzo dużego zainteresowania, odświeżam i moja propozycja jest cały czas aktualna. Wszelkie szczegóły w kontakcie mailowym. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska wódka jest dobra, rosyjska też niezła, ale ja to ostatnio najchętniej sięgam po Norvegia Vodka. Oryginalna wódka z Norwegii. W składzie ma wodę z lodowca. Jakość zdecydowanie z wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weselu na którym byliśmy w paźdzeirniku 2016 był polanin i wódka weselna od nich. Zapamiętałam bo mają bardzo oyginalne butelki, takie z matowego szkła i grawerowana róża :) piękne :) i jeszcze grawer imion Państwa Młodych był na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
U nas też będzie weselna polanina i zamawiamy grawer na butelkach - nasze imiona i data ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o wódce biały bocian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agugu96
Pracuje w firmie która zajmuje sprzedaża alkoholi do klientów indywidualnych jak i firmowych, sprzedajmy tez alkohol na wesela , iventy itp imprezy. Jesli ktos by potrzebował alko na impreze proszę o kontakt agugu96@wp.pl. Dostawa gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wszyscy z ta wódką? Ani to smaczne, ani zdrowe, lepsze jest dobre winko:) Ale takie dobre, a nie z pierwszego lepszego marketu… Pochwale się, ze u nas wódka była tylko symbolicznie a przeważały wina;) Nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie! Zamówiliśmy NAPRAWDĘ DUŻO, a mimo to – zabrakło! Polecam szczególnie wina od nich www.wine4you.pl to właśnie one cieszyły się największą popularnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil131
Bardzo mnie cieszą duże ilości pozytywnych opinii na temat wódki z Polanina. Jak ktoś zainteresowany, wódką, winami lub innymi alkoholami to proszę śmiało pisać emil_1@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaiia_fikfik
Weselna Polanina - u nas była i sprawdziła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KRK
U mnie na weselu byl Chopin czerwony i liczylem 0,7 na pare. miałem malo osób około 40. Kupiłem 21 x 0,7 - zostało po weselu 5 butelek. Wszyscy jednogłośnie mowią ze wódka - rekord świata. Każdy rano odpalił jak nowonarodzony - bez przygód. Na weselu musi byc - Dobre jedzenie, muzyka i wodka . Polecam Chopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×