Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pink-panther

Kto dzisiaj zawala nocke..?

Polecane posty

Gość Babbette
Ty skumaj to, że kobiety nie patrzą TYLKO na wzrost :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo the niziołek
nie patrzą TYLKO na wzrost, nigdy tak nie napisałem. ale bez odpowiedniego wzrostu nic nie zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo the niziołek
ja Ci powiem, że miałem rycerza w literaturze i malarstwie. ale to kupę lat temu było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo the niziołek
to Ty taka smarkula jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo the niziołek
a ja tam bym wrócił do liceum. tak na trochę chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak najszybiej bym chciala skonczyc.. ale to chyba tak jest ze sie chce skonczyc a potem sie chce wrocic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo the niziołek
no raczej nie inaczej dobra ja naprawdę pomykam, kurde nie wstanę jutro:) raz jeszcze dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja się zabrałam w końcu za naukę. Rychło wczas, ale no może jakoś będzie. Notabene, zdążyłam podpalić sobie świeczką włosy. Noc zapowiada się miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zapachu i dźwięku sądziłam że sporo, ale ręką nie czuję (lusterko zapodziałam). Zobaczymy jak to jutro będzie widać :D Dobrze, ze mi się cały łeb nie zapalił :P A dzięki, ale na razie się przygotowuję :D W końcu mam czas do 10 rano A Tobie jak idzie? Może jednak Ci wpadnie ta godzinka snu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diam1603
Pink, mam Blogi, jako nowa forma literatury. Omów zagadnienie w oparciu o zebrany materiał źródłowy. =) ja też idę spać, bo już padam na pysk, jutro wszystko nadrobię . Pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie w jakieś szanse na drzemkę :P wena jest ale pracy jeszcze duzo przede mną... a jutro jakies egzaminy czy co..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diam1603
nosz kurwa, aż mam poczucie winy, ze spac ide . =/ jak sie matury skoncza, to bede najszczesliwsza osoba na ziemi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokwium, mam już kilka z tego w plecy więc jeśli chcę zaliczyć ćwiczenia wypadało by to zaliczyć by potem zająć się zaległymi. A już kwiecień zaraz...jestem w dupie generalnie. Ale zawsze może być gorzej :D Ja to widzę na maturze tradycyjnie wybrałam, polska poezja romantyczna i obraz Ukrainy w niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile zacznę wgle. Ale pojadłam popiłam to moze wypadało by :D A co do matur, serio więcej gadania i szumu wokół nich niż to warte. Mi aż wstyd się przyznawać jak do nich podeszłam, a prezentacja na polski to już szczyt był :D Właściwie to nawet jej nie było bo nie napisałam...;) Ale czas leci. A tu już 3, szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią, miej wyjebane a będzie Ci dane :D Ok, bądź po prostu głupi ma szczęście;) Dobra, ale bierem się, powodzenia z pracą życzę :) Mam nadzieję, nie bierz tego osobiście, że już tutaj nie zajrzę bo będę ostro kuć. Niech stosunki obligacyjne drżą bo nadchodzę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×