Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m*ka

moje rezultaty 6 WEIDERA

Polecane posty

[img]http://s1.pokazywarka.pl/i/989320/718370/6-weidera.jpg[/img] [img]http://s1.pokazywarka.pl/i/989320/355457/brzuch.jpg[/img] NAWET NIE DOSZŁAM DO POŁOWY A JUZ BRZUCH ŚWIETNIE WYGLĄDA, oczywiscie skończe ją dziś moj 19 dzień, i musze powiedziec ze chyba na 2 ćw, wogóle nie czuję obciażenia na brzuch, tak już przywykłam do wysiłku wklejajcie swoje jesli macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie moze brzuch wam sie nie podobać z przodu, bo linia którą widac jeszcze nie znikła po ciąży urodziłam 8 miesiecy temu, ale i tak jestem bardzo zadowolona z rezultatów 6 weidera... polecam ją tylko dla wytrwałych , ćwiczy oprócz mięśni siłę woli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) naprawdę jak wczoraj porównałam zdjęcia nie mogłam uwierzyć ze miałam taka rozkoszną oponkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie w koncu zmobiluzje :) Wygladasz o wiele, wiele lepiej. Teraz masz naprawde ladny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za zdj.
Duża zmiana na plus. Fajnie:) Chyba rozważę tę 6W...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Nie widać wielkiej różnicy, zdjęcia są tak zrobione, żeby się wydawało, że coś ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ładnie :) Ja ukończyłam to 3 razy, ale tylko za pierwszym był jakiś efekt, potem jakby ciało nie reagowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooo m*ka
pięknie po prostu gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msimsimsi
hej, czemu linki nie działają? Wstaw jeszcze raz proszę, bo rozważam zrobienie tej 6W. Dzięks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×