Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GrazynaGraz

szafy KOMANDOR

Polecane posty

Gość GrazynaGraz

Polecacie? Czy ktos ma ? Jaki system wybrac? Planuję zrobic szafę wnekową w korytarzu ale byc moze rownież szafę i komodę w sypialni. Rozgladalam sie w ofercie producentow i podoba mi sie Komandor wiec bede wdzieczna za wszelkie sugestie od tych co juz uzytkuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata i ma Micro G-bike Plus
Raumplus są bardzio ładne i solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaGraz
Ale one chyba sa drozsze od Komandora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata i ma Micro G-bike Plus
Droższe, ale moim zdaniem ładniejsze. Najtańsze kupisz w Ikei i również bardzo dobre i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaGraz
Ogladalam sobie w Internecie jedne i drugie i jak dla mnie wygladaja rownie pięknie :-) Obie firmy maja podobne wypełnienia Kronopol, Kronospan, Egger, Lacobel itd. wiec nie mozna stwierdzic ze ktores ladniejsze. Gdyby mnie interesowala Ikea nie pytalabym na forum o mebe klasy Komandora ;)) Co nie znaczy ze jak wydawac bede duzo pieniedzy to nie przemyslę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgthrth
nie ma to jak preplacać bez sensu :D 2,500tys za szafe komandora a materialna taka szafe jakies 1000 zł i samemu można zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meble Artus - Wrocław
Jeśli ktoś ma czas i zamiłowanie do majsterkowania - czemu nie, można próbować samemu powalczyć z taką szafą... Gorzej, jeśli wnęka w której ma ona się znajdować posiada niezbyt proste ściany - bez docinania półek na miejscu może być problem ;) Nawet jeśli się uda, to często same drzwi trzeba gdzieś już zamówić, a drzwi są w szafie "przesuwnej" najdroższym elementem - stanowią od 60 do 80% wartości ceny całej szafy. Pozdrawiamy, mebleartus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaGraz
sgthrth tych samodzielnie skladanych za 1000 to juz sie naogladalam. Wole wydac raz, a dobrze i miec ja na 20lat, a nie wymieniac co kilka lat. Finalnie wychodzi taniej taka inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazyna sledze portale wnetrzarskie i gdzies mi migneła informacja ze powstala Hurtownia Komandor gdzie mozesz sama kupic elementy do zrobienia mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgthrth
bawi mnie takie podejscie kolejne jak już widze na tym forum jak coś jest tańsza alternatyą to sie pisze ze szajs a guzik prawda nie wiem co trzeba robićztaką szafą ze musiałas ja wymieniac co kilka lat moja ma 10 już i ani drgnie:) ale coż rózne rzeczy ludzie w szafach robią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Komandorzy w tej chwili mają promocję - zamierzam właśnie skorzystać. Co do jakości - moja przyjaciółka chwali ze względu na dostępność części i serwis w razie awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaGraz
sgthrth chyba mnie z kims mylisz :-)) Napisalam ze uwazam ze samodzielnie skadana szafa z tanich elementow nie rowna sie jakoscia/wytrzymaloscia tej drozszej zrobionej przez doswiadczona firmę. Tak podpowiada mi doswiadczenie. Przeprowadzalam sie wielokrotnie i mialam wiele tanich szaf przesuwanych, w zadnej z nich system przesuwny nie wytrzymywal wiecej niz kilka lat. Drzwi sie zacinaly, wypadaly etc. Najwyrażniej byly jeszcze tansze i gorsze niz Twoja sluzaca Ci tak dobrze. Jak wiec widzisz nie jstem wrogiem tanich rzeczy. Dzis mieszkam juz we wlasnym domu i stac mnie na to by zaiwestowac w szafy duzo lepszej jakosci, ktore beda mi sluzyly przez 20 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnna_WR
Mam pytanie czy ktoś zbudował zabudowę z komponentów jakie można kupić w hurtowni komandora? Jak wygląda forma zamówienia, realizacji? Czy końcowy produkt jest w stanie zamontować, złożyć niefachowiec. A może lepiej nie ryzykować? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną białą witrynę udało mi się znaleźć w sklepie Woodena Design ostatnio (tutaj ją widać, model 5 – http://woodenadesign.pl/witryny,_regaly,_szafy-105112-4.html). Drewno sosnowe, farba bardzo dobrze nałożona nie ma jakiś odprysków czy innych smug. Poczekałam sobie na tę witrynę coś koło 3 tygodni ale dla takiego efektu – warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiadał meble na wymiar marki Solarz. Dbają o detale, dopracowują projekt tak długo aż w pełni klientowi wszystko odpowiada – tak było w każdym razie w moim przypadku. Mogłem długo majstrować przy wizualizacji tak żeby szafa faktycznie była optymalna zgodna z moją wizją. Kontakt i informacja o standardzie wykonania mebli są na http://kuchniesolarz.pl//szafy-komandor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×