Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona mama

ciągłę zmęczenie...

Polecane posty

witam, jak to u Was było? ja jestem w 29tc. cały czas czuje się zmęczona, senna, tylko bym spała! czasem do wyjścia z domu na spacer czy małe zakupy muszę się mobilizować! jestem pod kontrolą lekarza tj. morfologia i inne badania są ok, odżywiam się prawidłowo (dietetyk ustalił mi menu). skąd to zmęczenie? miałyście podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 412352
Może Cię dopadło przesilenie wiosenne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja miałam dokładnie to samo aż mąż sie denerwował bo całymi dniami spalam a ze mam goza na tarczycy powiedziałam lekarze ze jeste strasznie zmęczona ze cały czas śpię to okazało sie ze mam obniżony poziom jakiś tam hormonów tarczycy czy cus nie pamietam dokładnie i dała mi tabletki na to brałam jedna dziennie i normalnie inna kobieta ze mnie była zmęczenie znikło poziom sie uregulował i wszystko wróciło do normy moze popros lekarza o badania pod kierunkiem tarczycy powiedz mu ze cały czas spisz i wogole ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tym przesileniem to chyba nie bardzo... też tak początkowo sądziłam ale ten stan trwa już od jakiś 3tyg. Mamaoscara a orientujesz się czy na podstawie usg również można coś temacie tarczycy wywnioskować? przyplątała mi się cukrzyca i przy okazji badań otrzymałam również skierowanie na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg brzucha? To nie mozna musisz mieć zrobione badania.ja choruje na to juz od jakiegoś czasu mam goza o średnicy 3cm więc byłam obserwowana pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie brzucha a tarczycy :) ja nie choruję na nic (a przynajmniej nic o tym nie wiem). po prostu dostałam skierowanie na usg tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak zobaczą czy nie masz nic powiekszonego :-/ u mnie na początku badania wychodziły idealnie Guz nie wplywal na wyniki ale jak zaszlam w ciążę to właśnie sie pogorszyły i byłam ciagle zmęczona non stop spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×