Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka1979

DUŻE ROZMIARY

Polecane posty

witam,gdzie w Warszawie sa sklepy z duzymi rozmiarami???w czerwcu mam wesele siostry a jestem spora kobitka(w rozmiarze 52-54)...pomozcie gdzie mozna sie ubrac na taka okolicznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://polki.pl/moda_stylgwiazd_artykul,10024566.html tu masz linka jak morzesz za gospodarować takim workiem, ten jest akurat mały, bo na pani edzi, ale jak se zeszyjesz tszy worki to morze bendzie dobry i tanio psze de wszystkim. p-ozdrawiam i cieszę się, że mogłam pomuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAWET NIE CHCE MI SIE KOMENTOWAC TWOJEGO WIESNIACTWA I BLEDOW...EH..BRAK SLOW...A SKLEPY Z WIEKSZYMI ROZMIARAMI MUSZA GDZIES BYC BO WIEKSZE KOBITKI GDZIES SIE W KONCU UBIERAJA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze sklepy firmy Vogeel - czy jakoś tak maja sporo fajnych ciuchów w wiekszych rozmiarach . I dobre jakościowo i cenę da sie przeżyć . C&A też ,ale większych sklepach , bo mniejsze maja okrojona ofertę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinko
ja mam ten sam problem, mieszkam w małej miejscowości a tu ani dydy sklepów dla puszystych korzystam z sieci, kilka razy kupowałam na http://www.mylady.pl głownie tuniki, ale widziałam świetne letnie suknie dla puszystej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moda-xxxl
Witam wszystkich, Wiem jak jest ciężko dostać coś w większych rozmiarach, dlatego postanowiłam się zająć taką odzieżą. Ciuchy można kupić w naszym sklepie oraz w sklepie internetowym. Zapraszam serdecznie! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=28059017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora kobitka.........
a ja myślałam ,że rozmiarówka kończy się na 50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie orientuje sie w pelni, bo jestem z tych mniejszych i po prostu w sklepach dla puszystych (jesli to slowo Ci nie przeszkadza) nie kupuje. Poszukaj sklepu Ulla Popken - z tego co kojarze z ichnich wystaw maja bardzo dorzeczne ciuchy, a zaczynaja sie od rozmiaru 42, wiec tam pewnie latwiej i o wieksze rozmiary. Ewentualnie jesli nie boisz sie sprzedazy wysylkowej, sprobuj w Bonprixie - oni maja chyba rozmiarowke do 58-56 (uwaga, czesto zawyzona!) Co jeszcze moge podpowiedziec... moja tesciowa (rozmiar 52, niewysoka) obkupuje sie na Allegro. Na pewno w Danverze (ich wlasna strona to www.danvera.pl), co wiecej, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka-1
Moniczko, przesyłam Ci pozdrowienia od mojej szwagierki- także Fajnej Kobietki! Ona z kolei nie miała problemu z ubraniami bo jej teściowa szyje. No ale nie powie jej przecież , uszyj mi coś na noc;-) Więc wynalazła w sieci sklep z produktami Andalei...i zwykłe koszule nocne i ....rany strój różowej pantery powala....niewiem czy ta "działka" Cię interesuje, jesli tak to napisz, podam Ci namiar na sklep Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaaasssiiiaaaaaaaaaaaa
Ja z kolei mam do sprzedania nowe, duże buty rozmiar 42, które okazały się na mnie za duże http://www.gumtree.pl/cp-obuwie-damskie/srodmiescie/new-look-koronkowe-buty-na-koturnie-rozmiar-42-nowe-504305183?Guid=13fe7783-35e0-a20b-26e4-6671fffeebee&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D504305183%26Guid%3D13fe7783-35e0-a20b-26e4-6671fffeebee%26Location%3D3200017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Size
Sklep My Size - K.E.N. 88 Warszawa - zaraz przy stacji metra stokłosy. Damskie ubrania w rozmiarach 42-58. Sprzedaż również na allegro nick : R42plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam vesto24.pl lub na allegro większy wybor vesto24 lub vestomonika.blog.pl jeżeli na allegro jest towar którego nie ma naszym internetowym sklepie vesto24.pl istnieje niekiedy możliwość przeniesienia z allego na sklep polecam ceny od 5zł nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaD
Dużo dużych rozmiarków widziałam na www.fashion-city.pl - zerknij - może warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera.pl Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się :) bardzo duży wybór sukienek w większych rozmiarach i szybka dostawa to ich zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu Koleżanka Polecała mi ten sklep danvera i skusiłam się na zakupy :) Było warto faktycznie duży wybór sukienek w ekstra cenach i dobrej jakości :) Pozytywnym zaskoczeniem było to że sukienki szyją tam pod wymiar klientki więc wszystko idealnie leży i układa się :) Duży plus dla tego sklepu Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli interesuje kogoś kupno ciepłej kurtki lub płaszcza na jesień/zimę to polecam www.bezet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Bercia
dziewczyno ! W Warszawie to Ty znajdziesz sklepy gdzie stracisz tyle kasy, że głowa mała. Tam każdy sklep ma ogromne marże, bo płacą strasznie wysokie czynsze. Chcesz kupić tanio i świetne rzeczy, to poprzeglądaj sklepy internetowe z polskimi produktami. Teraz to każdy większy producent odzieży dla puszystych ma swój sklep internetowy np. ten www.modapuszystych.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera i muszę przyznać że jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam sprawdzony sklep internetowy Danvera.pl, w którym oferowana jest odzież damska w dużych rozmiarach Wyjątkowa moda plus size dostępna jest w przystępnych cenach. Sklep ten jest o tyle wyjątkowy, że tempo realizacji zamówień jest ekspresowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie z wielkiej ciekawości dziewczyny dlaczego wy się nie odchudzacie? zawsze jak widzę ogromne kobiety to nie potrafię tego zrozumieć dlaczego nie potrafią zadbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochlaniacz wilgoci
e tam, takie duże kobiety są sexy. Przy takich od razu mi krew szybciej krąży a przy szczupłych to nie. No i grubsze fajnie wyglądają jak np. na wesele włożą obcisłą sukienkę i szpilki, wtedy to już w ogole ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. lubię po prostu swoją tuszę, jeśli komuś przeszkadza swoja waga niech będzie konsekwentny i niech się zacznie odchudzać. Co do ciuszków dla puszytych, mogę polecić sklep http://www.gaba-fashion.pl/ bez problemu można tam znaleźć fajne ciuchy, o naprawdę dużych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×