Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkodagadac

chlopak traktuje mnie jak g...

Polecane posty

Gość szkodagadac

już nie wiem co mam robić opadają mi ręce. jestem z chłopakiem 2 i pol roku i jest co raz gorzej. nie kochamy się, on mówi ze go nie pociągam, ze na ulicach jest tyle fajnych lasek, ze na pewno znajdzie sobie lepszą. Ja jestem dla niego za gruba przy wzroście 177 i wadze ok 59 kg. Przez to regularnie co tydzień bądź dwa ze mną zrywa;/ najgorsze jest to ze jak ma jakieś napady miłości to mówi mi ze mnie jednak kocha, że przeprasza za te nie mile słowa, ze ja jestem dla niego taka dobra a on tak się do mnie zwraca i zaczyna tłumaczyć to tym że wyżywa się na mnie za swoje niepowodzenia. Że już taki nie będzie i potem na nowo jest to samo - jesteś taka sraka i owaka chce mieć inną... i nagle znów ze mną zrywa. Już nie chce pisać jak się do mnie wtedy odzywa;/ o co w tym wszystkim chodzi? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw go bo nic z tego dobrego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestes nienormalna, ze po tym wszystkim ty nadal z nim jestes ! Inni faceci napewno by cie docenili a nie traktowali jak gowno skoro on chce inna to niech szukaa ciekawe ktora bedzie chciala takiego idiotee .. ;/ a ty powinnas go zostawic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdoreHim
on sam ma sie zza gowno i dlatego cie tak traktuje oboje macie niskie poczucie wlasnej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie jesteś winna
Skoro się pozwalasz mu tak traktować, no to cię tak traktuje. Sama, z własnej nieprzymuszonej woli przyjelas role ofiary w tym związku. To ppatologiczne i powinnas sobie z tego zdać w końcu sprawę - większość tego, w jaki sposób cię traktuje wynika z tego, ze to akceptujesz! Wzorce rodzinne? Psycholog wskazany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodagadac
a jak sprawdzić czy mu w ogóle na mnie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie jesteś winna
Ale co za różnica czy mu na tobie zależy?! Może mu na tobie zależy, bo wie, ze drugiej takiej kretynki co da tak po sobie jezdzic łatwo nie znajdzie? Czy taki powód "zalezenia" ci odpowiada? Masz aż tak niskie poczucie wartości, ze będziesz stawać na głowie, żeby się przypodobać dupkowi? Tyle jesteś warta? Możesz mieć fajnego, miłego faceta a ty się zastanawiasz czy jakiemuś dupkowi na tobie zależy :D ocknij się wreszcie dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałaś ?
jeśli nie czujesz od pierwszego spotkania ze twoje życie stało się łatwiejsze, piękniejsze, ciekawsze to na co jeszcze czekasz ? ludzie dobierają się w pary aby mieć piękniejsze życie a nie po to aby poczuć się gównem :o sama jesteś sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzilas gdyby mu na tobie zalealo czulabys sie kochana a ty piszesz ze on traktuje cie jak gowno jesli komus na kims zalezy to to sie czuje wywal go ze swojego zycia, popracuje nad wlasnym poczuciem wartosci a wtedy spotkasz faceta, ktoremu bedzie zalezalo na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś masochistką psychiczną. Lubisz jak facet Cię poniża. Jeśli jeszcze nie bije, zacznie. Potem doły, depresja, awantury. Niestety - wpisujesz się w schemat ofiary która jest prześladowana na własną prośbę. Nie pisz tutaj, nie użalaj się nad sobą. Cierpisz na własną prośbę i podświadomie zachęcasz faceta do znęcania się psychicznego. Ty wiesz jakie jest rozwiązanie, tylko nie jesteś jeszcze zdeterminowana i brak ci sił. Jak się zmobilizujesz i go zostawisz będzie lepiej. Lepiej dla Ciebie i Jego. Masz już tą siłę czy czekasz na kolejne upokorzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×