Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falafele

Najdziwniejsze, najgorsze akcje waszych eks.

Polecane posty

Gość jahakssuie
moj byly opowiadal swojej eks o naszych problemach; gdy sie poznalismy mowil, ze z nia nie jest a pod koniec zwiazku, ze ją dla mnie zostawil; rozwalil mi trzy telofony i komputer, gdy sie wsiekl i za nic nie zaplacil a ode mnie rzadal kasy za naprawe jego auta, bo prowadzilam kilka razy (wiec wg niego tez powinnam naprawiac); mowil, ze nie pojdzie do domu swojej eks na urodziny ich syna, bo sobie nie wyobraza siedziec z nia przy jednym stole; dzien przed urodzinami malego sie poklocilismy, wiec zmienil zdanie i poszedl; gdy mu mowilam, co mowil wczesniej odpwiedzial-'nie siedzialem z nia przy stole, bo dla niej zabraklo miejsca, siedziala na kanapie'-wg jego toku myslenia byl czysty; w klotni wyzwal mnie od k... dz... i s..., bo powiedzialam, ze jest dla mnie coraz bardziej obcy-obrazilam go i okazalam mu brak szacunku; i wiele wiele innych z jego byla i przemoca w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
mój miał dwie rodziny przez kilka lat :( kochance mówił, że jedzie do naszego dziecka na widzenia a mi, że wyjeżdża w delegację :D ona miała dokładnie mieszkanie urządzone jak nasze (te same meble, tv, nawet kubki w kuchni), dostawała takie same perfumy, zabierał ją na wakacje w te same miejsca co mnie,itp,itd....:D totalny popierdoleniec, cieszę się że nie muszę już go oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jak w filmie-ciekawe z jakiego serialu czerpał pomysły-mam nadzieje ze obydwie kompęłyście mu w dupe mieszkania macie do siebie a on papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesnasukizłe
Wyrzucała podpaski do kosza. Czerwonym na wierzch. Nagotowałem barszczyku czerwonego - jadła aż znalazła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
nie, tylko ja go kopnęłam w doopę :D kochance nie przeszkadzały jego kłamstwa bo od początku wiedziała, że jest dzieciaty i żonaty cieszę się, że Bozia obdarzyła mnie lepszym troszeczkę rozumkiem niż ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura kobieto 6968
Mój kiedyś miał 2 panny, mnie i taką jedną. Jak go kiedys kopnęłam w dooope to poszedł do tamtej, odwidziała mu się po 2 tyg i do mnie napisał, zaczęliłsmy znowu ze sobą chodzić i kiedyś kumpel go wsypał że dalej chodzi z tamtą. Ja udawałam że wszystko jest okej, były udawał takiego oddanego i mówił że jak to mu na mnie nie zależy, a kiedy nie był ze mną leciał do tamtej a mi pisał że idzie do kościoła ( taki niby pobożny :classic_cool: ) się modlić, taki religijny niby . Albo innym razem jak grał z kolegami w pokera to obstawił całą swoją wypłate, tv i laptopa. Tamci byli na tyle dobrzy że oddali mu część tych pieniędzy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isurfxoieufhciomsf
Mojego exa przyłapałam na umawianiu się z mojąprzyjaciółką, to on się do niej dostawiał ale nie wiedział że ja to wszystko z drugiego pokoju słyszę, jak mu się pokazałam na oczy to jakby djabła zobaczył i wymamrotał wskazując na mnie palcem wskazującym" ona też może z nami iść". Młoda byłam i głupia żeby się z Albańczykiem zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdr dla yuy9-09-
Moj ex maz jak kochance sie dziecko urodzilo plakal ze nie ma kasy i zebym ja mu dala;)) okradl dzieci z zabawek , potem zostawil kochanke a ja sie rozwiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×