Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alterra aloes

Poparzona twarz po maseczce

Polecane posty

Gość Maska

Wczoraj nałożyłam maseczkę Perfecty Azjatica intensywne nawilżenie i też piecze. Nie jest to pieczenie mocne jak opisujecie ale czułam dyskomfort, i to nie pierwszy raz przy maseczkach nawilżających, coś muszą mieć w składzie niedobranego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poparzenie twarzy

Uważajcie też na Loreal z kwasem hialuronowym Prawie mi spaliło twarz miałam aż bordową pogorszyło się po zjedzeniu ciepłego posiłku Wyglądam 8 lat starsza nagle wyszly mi zmarszczki jestem załamana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Nigdy nie miałam po Bielendzie takich przypadków i dlatego sugeruje Wam stawiać jednak na nich. Mam swoją ulubioną maseczkę, która stosuje regularnie i jestem z niej mega zadowolona, mam na myśli detoksykującą z serii smoothie z brzoskwinią i papają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Marina napisał:

Nigdy nie miałam po Bielendzie takich przypadków i dlatego sugeruje Wam stawiać jednak na nich. Mam swoją ulubioną maseczkę, która stosuje regularnie i jestem z niej mega zadowolona, mam na myśli detoksykującą z serii smoothie z brzoskwinią i papają 😉

SPERIDALAJ ŚCIERO ze spamem tego GÓOWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Karolina

Polecam duża ilość kremu nivea, okłady ręcznikiem z zimnej wody oraz łagodzący balsam po opalaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Ja użyłam dzisiaj glinke z nacomi ghassoul, cała twarz mnie piekła i była  baardzo czerwona. Nałożyłam krem acnex do cery trądzikowej który używam na codzień i jest o wiele lepiej. Po 10 minutach ledwo widać zaczerwienienie:) Nie wiem jak będzie w przypadku innych, ale mi pomaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Ja użyłam dzisiaj glinke z nacomi ghassoul, cała twarz mnie piekła i była  baardzo czerwona. Nałożyłam krem acnex do cery trądzikowej który używam na codzień i jest o wiele lepiej. Po 10 minutach ledwo widać zaczerwienienie:) Nie wiem jak będzie w przypadku innych, ale mi pomaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×