Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alterra aloes

Poparzona twarz po maseczce

Polecane posty

Gość alterra aloes

Witam wszystkich, właśnie zmyłam maseczkę z twarzy i jestem caaała czerwona, skóra mnie piecze jakbym była pół godziny na solarium...podpowiedzcie co teraz zrobić ?Jakoś ukoić skórę.Boliii.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mozna zrobic tak
tłustą śmietaną posmaruj albo żelem od oparzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobieeeeee
nałożyć maslanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruuuba warstwa kremu nivea, albo gliceryna kosmetyczna, albo masc na gojenie (nagietkowa i podobne), albo oliwka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej panthenol - jest w zelu i latwiej go nakladac niz ten w piance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterra aloes
Dzięki za odp. Tak zrobię :) A to dziadostwo wywalę i już z kosmetyków tej linii raczej nie użyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdamtaptgjp
a co to za maseczka ? Jakiej firmy? Nie chce kupic bubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterra aloes
To jest maseczka z Rossmanna-ich produkt-Alterra Maseczka Nawilżająca Aloes dla cery suchej i wrażliwej(!). Może mi niedługo zejdzie-jestem cała czerwona.Na ogół nie mam żadnego uczulenia na tego typu maseczki w saszetkach, aż tu...Może to tylko mnie podrażniło, nie wiem jak jest u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterra aloes
Ale z tego co czytam w necie-ja nie byłam jedyna jeśli chodzi o poparzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktaeb
HELP! właśnie zmyłam maseczkę z zielonej glinki , która po raz pierwszy mnie uczuliła i poparzyła mi twarz ;( mam całą czerwoną, bardzo piecze. Z początku okładałam ją lodem by nieco uśmierzyć pieczenie , lód mi się skończył teraz posmarowałam to kremem na odparzenia dla dzieci (koleżanka poleciła mi) i nieco pomaga. Wciąż nie wiem jak to się stało ponieważ to nie pierwszy raz gdy stosuję taką maseczkę , sęk w tym że teraz zamiast wywaru z kozieradki użyłam wody (kranówa z Krakowa) i dodałam kilka kropel oleju lnianego. Użyłam zielonej glinki Cattier. Możecie mi wyjaśnić skąd to uczulenie? (zieloną glinkę już używałam, olejem lnianym twarz też smarowałam, a wodą z kranu zawsze przemywam twarz- dodatkowo nigdy nic mnie nie uczuliło) help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazylda
SiedzE cała czerwona przed kompem i szukam ratunku - moja maseczka z Rossmana silnie nawilżajaca z orchideą. Krem bardzo gruba warstwa NIVEA łagodzi, ale co dalej.Ratunku!!!. Kiedy zniknie zaczerwienienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikujcie.........
robilam milion razy te maseczki, czesto mialam zaczerwienienie, nic z tym nie robilam, ono samo znikało. po maskach l'biotiki jest podobnie. a dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swigutowaaaaa
Dziewczyny zamiast kupować maseczki (które czesto podrażniają, a newet powodują obrzęk) spróbujcie same zrobić sobie maseczki, zapraszam na bloga, gdzie w zakładce "H&M" znajdziecie przepis na maseczki zapraszam http://swigutowa.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona jakością
Ja mam to samo tyle że po maseczce z biedronki tej z zieloną glinką, oczyszczającą teoretycznie. Nie polecam. Dodam że zmyłam ją po 5 minutach trzymania na twarzy, a producent pisze na opakowaniu że powinno się trzymać ją 10-20 minut. Mam twarz tłustą, nie wrażliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz badziewia w biedronce a potem się dziwisz? Nie wszystko w biedronie jest dobre, kuouje swieze ryby, mieso i warzywa, ale kosmetyku jeszcze zadnego nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupiłam, zrobiłam sama. W TVN pokazywali. Jogurt , kakao, cynamon i zamiast pięknej twarzy piekielne pieczenie. Co za durna baba takie specyfiki podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam sobie maseczkę, ( przepis wyczytałam ze znanego bloga) potem żałowałam byłam cała czerwona piekła mnie twarz co mi sie nigdy nie zdarzało na szczęście po grubej warstwie kremu powoli zeszło jaki z tego morał? nie zawsze naturalne jest dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa dni temu nałożyłam maseczkę Hydro Booster Rival de Loop z Rossmanna na noc bez zmywania, następnego dnia czułam świad w okolicach brody i szyi, cera była również zaczerwieniona, o ile mam zwykle zaczerwienione policzki nie zwróciłam na to uwagi. Dziś wyraźnie widzę niezdrową poparzoną cerę twarzy. Na pewno nię będę więcej eksperymentować na swojej twarzy. Maseczki z Ziaji zawsze mi się sprawdzały i nigdy nie uczulały. P.S. maszeczka pod oczy z tej samej serii Rival de Loop była ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj żel z aloesem Floslek, mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nawilżenia to jeszcze masła efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nałożylam maske z dermaglin do cery trądzikowej, jak zmylam maske mialam cala czerwona twarz, strasznie piekla i bolala. Dalam na twarz duza warstwe kremu nivea i bede czekac na efekty://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego używam tylko maseczek L'biotica, zwłaszcza tej różanej. jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile ci płacą za ten żałosny spam? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam White&Beuaty Floslek, jedyna rzecz co dała mi wytchnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od 3 dni walczę z wysypką, obrzękiem i zaczerwienieniem na twarzy i szyi po maseczce z Rossmanna Isana Hydro Booster. Za każdym razem jak myję twarz to jakby się odnawiała wysypka. Nie mogę zmyć tego dziadostwa bo jest już głęboko w skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Przez 40 lat nic mnie tak nie upiększyło jak maseczka z Rossmanna- Isana Hydro Booster.Drugi dzień twarz czerwona jak burak ,sucha jak wiór I piecze. Nigdy więcej tego dziadostwa.Wyglądam jak bym zasnęła na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Generalnie to tak jest jak się używa jakiegoś badziewia. Ja tyle lat stosuje Bielendę i do tej pory nigdy nie miałam takich przebojów. Inna sprawa, że trzeba czytać etykiety bo można sobie zrobić krzywdę, jak się nie stosuje do zaleceń. Teraz stosuje enegetuzującą maseczkę właśnie od Bielendy z serii smootkie mask. Bardzo polecam, fajny produkt z bananem i melonem w składzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Generalnie to tak jest jak się używa jakiegoś badziewia. Ja tyle lat stosuje Bielendę i do tej pory nigdy nie miałam takich przebojów. Inna sprawa, że trzeba czytać etykiety bo można sobie zrobić krzywdę, jak się nie stosuje do zaleceń. Teraz stosuje enegetuzującą maseczkę właśnie od Bielendy z serii smootkie mask. Bardzo polecam, fajny produkt z bananem i melonem w składzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiekna

dobrze, że trafiłam na ten wątek, bo byłam przerażona, że w wieku 30 lat nagle dostałam uczulenia na truskawki albo pomidory, a tu jednak Hydro Booster z Rossmanna...

po jakim czasie Wam to przeszło???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×