Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam dosyć!!!!!!!!!!!!!

3 latka sika w majtki pomocy!!!!

Polecane posty

Gość glupia matko nic nie zrobisz
"wyglada na to" masz racje te glupie pindy co to przez przypadek zostaly matkami to nadaja co najwyzek do tresury zwierzat a nie opieki nad dzieckiem. I co z tego, ze otoczenie cie ocenia jaka jestes matka, nic cie to nei powinno obchodzic, wypierdol ich za drzwi i tyle. Trzy letnie dziecko chce tresowac, bedzie jeszcze gorzej, moze wez ja juz zacznij uczyc czytac i pisac i zrowiaywac zadania z fizyki? Ja mialam taka tresure, tylko ze przez ojca, matka sie temu biernie przygladala... Zakomplesione patalachy a nie rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poker137
moja siostra miała 11 lat ojciec ją lał bo sikała w majtki jak pojechała na kolonie to dopiero się okazało dlaczego sika dostała skierowanie na usg i wykazało że lewą nerkę ma podwójną i to było problemem moja córka najstarsza sikała do 4 roku życia a tylko dlatego że jej ojciec nas zostawił jak miała 1,5 roku syn miał 3,5 jak przestał sikać w majtki w dzień i w nocy a córka najmłodsza w maju skończy trzy i od tygodnia sika na nocnik i w żadnym przypadku nie stosowałam ani nagród ani nie krzyczałam dziecko musi samo chcieć na siłę nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam propozycję, u mnie zadział
zadziałało, w troszkę innej sprawie, ale myśle, że warto spróbować, kup jakieś ładne naklejki - i powiedz, że za każde zrobione siusiu do nocnika dasz jej jedną i że np jak uzbiera 5 to będzie nagroda - jaka nagroda zależy od dziecka, to może być np lizak myślę, ze arto spróbować u mnie później robiłam tylko kółka w kalendarzu - tzn jak cały dzień bez wpadek to było kółko i np za 5 kółek w tyg jakaś większa nagroda - autko - mam synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dosyć!!!!!!!!!!!!!
Do "głupia matko nic nie zrobisz" Czy Ty dokładnie przeczytałaś moje posty???Moje dziecko nigdy w życiu nie dostało nawet klapsa,poświęcam jej dużo czasu,praktycznie co chce to ma i jest planowanym,chcianym i kochanym dzieckiem.Nie moja wina że miałaś nieszczęśliwe dzieciństwo i lałaś pewnie w łóżko na tle nerwowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie dawaj jej za dużo pića a potem sadzaj może co chwilą na nocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mize pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie udaj się z córką do lekarza. Podobny problem miałam z synem, okazało się, że to problem pęcherza , dziecko nie czuje kiedy robi siusiu. Po kilkutygodniowe kuracji jest ok. Już nie moczy majteczek, wie kiedy musi iść do toalety. Będzie dobrze, ale nie rezygnuj z kontaktu z lekarzem, przebadają dziecko dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pszesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matkawariatka94
Hej i co twoja corka wyrosła z tego bo moja jest w tym samym wieku i też rok bez pampersa A tak samo jak u Ciebie możesz mi powiedzieć jak u Ciebie się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×