Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość see you in the next life

Czy skreślasz faceta w wieku 30 lat, który nigdy nie był w związku ?

Polecane posty

Gość see you in the next life

dodatkowo: - nie ma mieszkania ani domu - mieszka z rodzicami - jest wiecznym studentem, dopiero pisze pracę - jest kiepskiej postury, bo jest chudy - ma krzywą gębę - nigdy nie był w związku, nie miał dziewczyny - nigdy nie był na randce - nigdy nie całował się - jest prawiczkiem - jest introwertykiem - jest zamknięty w sobie - jest chorobliwie nieśmiały, ma fobię społeczną - nigdzie nie wychodzi, właściwie nigdy nie wychodził - jego życie towarzyskie nie istnieje, nigdy go nie było - ma 30 lat i jestem nolifem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie skreslam
nie, nie skreślam, ale musiałbyś się 2x bardziej wykazać żeby przekonać do siebie kobiete. Nie dziw się. Będziesz musiał udowodnić że nadajesz się "do życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko to nie problem oprocz
tego,ze jest wiecznym studentem . To nie rokuje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troling level gard
bzdety bzdety i bzdety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see you in the next life
Czyli tak jak myślałem już zawsze będę sam. Do tej pory tak było więc można przywyknąć. Wiem, że ja nie nadaję się do związku z kobietą. Nolife to taka osoba aspołeczna, wyobcowana, nie uczestnicząca w życiu społeczno-towarzyskim czyli cały ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see you in the next life
To osoba nie nadająca się do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeeaaaaoo xxxxx
Dla mnie jestes za stary, ale z chęcią bym Cię poznała, bo lubię ludzi takich 'innych'. Mam kolegę w klasi chyba fobika i jako jedyna w klasie z nim gadam i naprawdę jest spoko jak się go lepiej pozna. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×