Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katjaa

Proszę o radę

Polecane posty

Od pewnego czasu mam dość mieszkania z rodziną pod jednym dachem niestety nie mam pieniędzy na wynajem mieszkania, ponieważ nie pracuje. Czy mam szansę dostać mieszkanie socjalne? Jak tak, jak się o niego ubiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz żadnych podstaw prawnych na dostanie mieszkania socjalnego. poza tym kto by ci płacił rachunki za nie skoro nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głomp
masz ale bardzo marne musiałabyś udowodnić że w lokalu w którym mieszasz są okropne warunki, mała powierzchnia przypadająca na jednego mieszkańca, że jest potologia, złe zaplecze sanitarne, że masz dwoje dzieci i męża na bezrobociu... a potem wniosek jakieś 3-8 lat czekania i już masz "swoje" mieszkanie socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, gdzie mam mieszkać teraz :( Nawet nie wiecie, co to znaczy mieszkać z rodziną, brak prywatności i wiecznie wtrącanie się do mnie. Szukam pracy jakiejkolwiek, a ciągle słyszę niestety panią nie przyjmiemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mieszka razem ze mną 7 osób, czasami siostra przyjeżdża na weekend, bo studiuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfumowana rączka
Masz szansę na mieszkanie socjalne w.... Szwecji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barddottka
A gdzie byłaś już za tą pracą? Ile cv rozniosłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam pracy w sklepie,w cukierni, w zakładach produkujących żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głomp
a z jakiego jesteś miasta? zajmij jakiś pustostan albo poznajk chlopaka i się do niego przenieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie przez internet wysyłam kilka CV, również roznoszę je sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam niedaleko Krakowa. Myślałam o takim magazynie obserwowałam go przez kilka dni okazało się tam mieszkają bezdomni. Przerobiłabym go na mieszkanie, a tutaj masz zonk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dość facetów jak na tą chwilę chce się zająć sobą i ułożyć życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głomp
w krakowie może by się coś znalazło to duże miasto... ale z bezdomnymi to bym uważał młoda dziewczyna nie bardzo do nich pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barddottka
A opieka nad dziećmi, sprzątanie? Musiałabym pozamieszczać tylko ogłoszenia na popularniejszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątanie odpada , a dziećmi nie potrafię się zajmować ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doskonale wiem jestem tez niestety bezrobotny i w wieku 22 lat a mieszkanie zajebiscie male do tego starzy ktorzy nigdy nie uznawali ze ja mam jakas prywatnosc gdy bylem dzieckiem jakos to bylo teraz jednak doprowadza nie do szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 7 lat temu zlozylam wniosek w UM o mieszkanie dla mnie i mojej corki. Opisalam w nim cala sytuacje. Jeden pokoj zajmowalo 5 osob,a drugi ojciec alkocholik ktory codziennie sprowadzal sobie meline. Wilgoc taka okropna ze na meblach pojawial sie bialy puch od plesni,podloga sie uginala,w oknach dziury ( w zime masakra)...no i tak sobie czekam do dnia dzisiejszego. Na razie mieszkam w wynajmowanym,ale mam nadzieje ze jak tylko znajde legalna prace i doniose odpowiednie papiery do mojego wniosku to w koncu wciagna mnie na liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kiedy osiąga się pełnoletność powinno dostać się dotacje z miasta na własne mieszkanie tak jest np. w Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×