Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadoscmamdosc

Mam dosc pracy za 1300zł

Polecane posty

Gość antycolaaa
tak moge ci wyjasnić!! I ten odkurzacz i ten twoj zakichany plyn to zwykłe buble w wygorowanej cenie, wam sie wydaje ze powiecie ze coś jest z USA a my juz mamy mokro w matjkach:-D Chłopie czy ty naprawde jestes taki głupi?? Gdyby ten płyn działał takie cuda to bysmy wszyscy o tym wiedzieli, mowili by o tym w telewizji była by na ten temet informacja!! A tobie sie wydaje ze wcisniesz nam kit ze w stanach ludzie to uzywają...kurde mam tam rodzine i nigdy nie wspominali o tym "cudzie" za 180 zeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
nie mam zamiaru wchodzic na te twoje stronki bo to sa zwykłe wirusy!! spadaj stad naciągaczu bo naiwnych tu nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiorek 2012
jak tak dobrze zarabiasz i jesteś obrotny to daj ci boże ale my nie mamy ochoty wchodzić w to i możesz sobie pisać ile chcesz a ja i tak ignoruję ciebie,zarabiaj sobie nawet miliony miesięcznie i tak mnie nie skusisz wolę mieć te 1300zł i bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
o kurwa zwalczyć grype w kilka godzin buhahaha:-) chlopie nie błaźnij sie juz wiecej bo jesteś załosny! chyba tylko ktos z podstawowym wyksztalceniem da sie nabrac na te pierdoly:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
jeszcze mi powiedz ze telewizja nie mowi o tym cudzie bo nie chce zeby sie caly swiat o tym dowiedział buhahahahha:-) to jest produkt dla WTAJEMNICZONYCH :-D oj czlowieku, smiechu warte ze takimi pierdolami sie zajmujesz... zajmij sie rpawdziwym biznesem a nie opowiadaniem o milionach...wirtualnych milionach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
przeczekaj kryzys donek obiecał..., kaczor obiecał wczasy w egipcie i leży w mogile wypij dobrego drinka i czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
Kasiorek ty jesteś tak nawiedzony ze nie warto z toba dyskutować, przypominasz mi OWIECZKE hehheh:-) Ktos ci zrobił z mozgu papkę i wierysz w te pierdoły jak nawiedzony. Ale jeszcze rpzejrzysz na oczy, poki co zarabiaj sobie te swoje "miliony", my ci zyczymy powodzenia buhahaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
to zamiast tu pierniczyc do nas to idz do jakiejś firmy transportowej albo do przewoznikow i im to CUDO zaproponuj OWIECZKO:-D hehhe już widzę jak kupuja od ciebie buteleczki za 180 zeta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
Dobra juz to pisałes!! te twoje obliczenia myslisz ze zrobia na nas wrazenie??:-D czlowieku nie błaźnij się już i idz jutro do firmy spedycyjnej...zyczymy ci sprzedaży w hektolitrach tej cudownej cieczy z USA buhahahh:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
Kasiorek przyznaj się ty jesteś owieczka=bezdomna?????????????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
woooow gratuluje biznesmenie:-D i ile zarabiasz na nich??20 tysiaków??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
kupiełeś juz sobie maseratti z tych twoich buteleczek z USA??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
kasiorek to ze ktos zarabia 1300 zł to nie znaczy ze jest głupi i da sie w to wciągnać tak jak ty się dałeś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiorek czy ty jesteś bezrobotny / na rencie ? Nie szkoda ci czasu i oczu na wypisywanie tych dyrdymałów ? Gdybyś ten czas spędził chociażby na handlu sznurowadłami na ulicy zarobiłbyś dużo więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
ile razy to jeszcze napiszesz??:-D napisz lepiej jaki kolor ma twoj maserrati??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiorek czy ty jesteś bezrobotny / na rencie ? Nie szkoda ci czasu i oczu na wypisywanie tych dyrdymałów ? Gdybyś ten czas spędził chociażby na handlu sznurowadłami na ulicy zarobiłbyś dużo więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
ile razy to jeszcze napiszesz??:-D napisz lepiej jaki kolor ma twoj maseratti:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
rosalinda tez sie nad tym zastanawiam jak bardzo trzeba byc nawiedzonym zeby wierzyć ze można zarobić na jakiejś cieczy sprowadzaqnej z USA za 180 zł:-D już te sznurówki dały by mu pewniejszy zysk:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
kasiorek wiesz co mam wrazenie ze gadam z jakimś nawiedzonym guru jakiejś sekty, gadasz jakbyś był na haju, pojawiasz sie w każdym topiku o pieniadzach i biznesach chyba czas odwiedzić jakiegos specjalistę BTW jakby tak swietnie ci ten biznes prosperował to nie szukałbyś tak nachalnie ludzi na forum ktorzy tym się zajmą:-D biedaczysko, sprowadziło z usa hektolitry cieczy i nie wie co z tym zrobić buhahahha:-D myśli ze my od niego weźmiemy!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
sprobuj ta ciacz wykorzystac w inny sposób, być może ta ciecz leczy nowotwory w 3 dni???kto to wie.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
albo może gdy doleje się ją do kąpieli to depiluje owłosienie???? kurde wtedy bys zarobił fortune chłopie!!! wskakuj do wanny , wlej buteleczkę cieczy z USA i daj nam znać czy działa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
rosalinda smieszny gość wierzy w jakąś utopię...wspolczuje mu w sumie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
nie no z nim się nie da....rosalindo nie rpzypomina ci on naszej owieczki??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
kasiorek to jaki kolor ma maseratti i ilu metrowe masz mieszkanie/?przepraszam nie mieszkanie a apartament!!! skoro tak swietnie zarabiasz to myślę ze nie piszesz teraz z małego pokoju i że nie masz za ścianą mamusi ktora prasuje ci koszule na jutrzejszą wizytę w urzędzie rpacy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
napisz kasiorek jak ta cudowna ciecz sie nazywa, spytam siotry ktora mieszka w usa czy coś o niej slyszała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
trzeba byc jakims idiotom zeby wlewać coś do baku buahhahha do baku wlewa sie benzynę a nie "chuj wi co" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×