Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NiezależnyDystrybutorFmGroup

Własne zakupy i własny biznes

Polecane posty

Pomyślcie o marketingu sieciowym to świetny pomysł aby coś zmienić w swoim życiu, możecie przestać się martwić o pieniądze o to że kolejnego dnia musicie wstać i pójść do swojej nudnej pracy w której ciągle ktoś wami kieruje. System mlm pozwala na radość w życiu , aby robić to co się kocha i już nigdy nie martwić się czy mam wybrać i kupić to lub to.Jeśli się zaangażujesz i poświęcisz na to kilka godz w tygodniu już niedługo możesz porzucić swoja posadę i cieszyć się wolnym czasem oraz możesz zacząć spełniać swoje marzenia. Pamiętaj że nie musisz tutaj nic sprzedawać wystarczy że sam wypróbujesz produkty i polecisz je innym a one innym itd..., dzięki temu systemowi lista klientów w twojej grupie sama po czasie się rozrasta a ty zarabiasz mnóstwo pieniędzy na zakupach innych, masz dochód pasywny, stabilizację w życiu oraz więcej czasu na własne życie. Chcesz zmienić swoje życie i samemu o nim decydować? Zapraszam Cię do mojego pojazdu z Fm Group. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin........
Ciekawy pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam więc temat. może napiszesz nam jakieś szczegóły? bo brzmi to zupełnie jaka akwizycja, a od tego rozsądni ludzie uciekają jak najdalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałam powyżej możemy zarabiać poprzez zakupy innych. Sami dokonujemy różnych zakupów w marketach i nikt nam za to nie płaci tutaj zamieniamy produkty codziennego użytku na wysokiej jakości produkty Fm Group, w systemie mlm produkty są wysokiej jakości w przystępnej cenie ponieważ jest skrócona droga dotarcia od producenta do konsumenta i produkty mamy prosto od producenta,których nie kupimy w zwykłym supermarkecie, zamawiamy je poprzez stronę internetową lub tel .kupujemy po cenie hurtowej i polecamy maksymalnie 5 znajomym, jeśli te osoby zaproszą każda po 5 mamy ich już 25 nowo zaproszonych, jeśli każda z 25 osób zaprosi po 5 mamy 125 idąc dalej o poziom wychodzi nam 625 co daję łącznie 780 osób w naszej strukturze (osób które chcą stworzyć biznes) dzięki temu zarabiamy mnóstwo pieniędzy na zakupach innych oraz kupujemy na własne potrzeby. Na samym początku można sprzedawać produkty i zarabiać na marży ale to nie jest konieczne, biznes stworzymy budując własną sieć, zarobki na początku są małe ponieważ wszystko zależy od naszej pracy, po czasie grupa sama się rozrasta a my więcej zarabiamy i jest to dochód pasywny. Firma oferuje wysokiej jakości linie dla domu( preparat do mebli, do ekranów, odtłuszczacz,szyb,kominków preparat do korpitów, felg aluminiowych ,zapachy dla domu i do samochodu itp.... perfumy , aż 160 zapachów w wersji zbliżonej zapachem do oryginalnych, kosmetyki do ciała oraz do makijażu, telefonia komórkowa. Firma oferuje wiele programów motywacyjnych np dopłaca do leasingu na samochód marki Mercedes klasy A,C,E,S, .Jeśli osiagniemy dochody ok tysiąc zł i utrzymamy je przez 2 miesiące wyjeżdżamy na wycieczkę tygodniową z osoba towarzyszącą, np w tym roku była do Kenii, mamy wszystko opłacone i dodatkowo możemy skorzystać z profesjonalnych szkoleń firmy Fm Group, jeśli zaliczymy się do 2 planu marketingowego otrzymujemy dodatkowo % od obrotu całej firmy Na początku należy wypracować grupę, z czasem grupa sama się rozrasta ponieważ mamy osoby które polecają produkty ,dzięki temu my zyskujemy czas i pracujemy mniej a zarabiamy coraz więcej. Jeśli chcemy zwiększyć swoje dochody możemy pracować z większa liczba osób , ale jeśli chcemy rozpocząć współpracę i mamy już zatrudnienie to maksymalnie pracujemy z 5 osobami ponieważ z większą liczba nie jesteśmy w stanie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie badzcie naiwny
to ogloszenie pojawia sie tu czesto. zwykli naciagacie, nie daje sie nabrac na te MLMy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlm podbija świat spójrzcie na rankingi , tutaj produkty zamawiamy przez internet więc to wygoda, jeśli nie jest ktoś zainteresowany proszę się tak nie wypowiadać tylko poczytać, jednak nikogo nie zmuszam ja tak zarabiam i to jest mój pomysł na biznes jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego życia i zarabia tyle ile chce to oczywiście to nie dla niego, ja mam mnóstwo czasu i pracuje kiedy chce.Jestem niezależna i jestem przez to szczęśliwa jednak nie będę na siłę nikogo uszczęśliwiać, decyzję dla was pozostawiam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiammmmmmmmmdsaf
Ja juz tak zarabiam jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×