Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisziakejs

Moj chlopak jest wsciekly bo zakochal sie we mnie moj kolega

Polecane posty

Gość alisziakejs

Z chlopakiem jestem 2,5roku. W zeszle wakacje wyjechalam na miesiac do pracy. Tam poznalam cztery fajne osoby, w tym pewnego chlopaka. 4 dni przed powrotem do domu siedzielismy wszyscy do pozna, reszta rozeszla sie do pokoi a ja usnelam na fotelu, on siedzial obok mnie przed komputerem. Po pewnym czasie mnie obudzil zebym szla spac i jakos rozwinela sie nam rozmowa. Caly dzien jakis struty chodzil, wiec go zapytalam o co chodzi. Nie chcial powiedziec ale nagle tak na mnie spojrzal, gleboko w oczy, a ja [o, nie -w mysli] podejrzewalam ze cos sie szykuje, wiec szybko zakonczylam rozmowe i nura do pokoju. Gdy juz prawie usypialam dostalam smsa :" czasem lepiej napisac przez sms. Polubilem cie, jestes fajna. Szkoda ze ten wyjazd sie konczy. Nie moge przezalowac ze zobaczymy sie najwczesniej za rok". Nic nie odpisalam na tego sms, mimo ze czulam ze cos jest na rzeczy to bardzo mnie ten sms zaskoczyl. Na drugi dzien nie wiedzialam jak sie mama zachowywac, bo kurde, tez cos do niego poczulam a przeciez mam chlopaka. I chyba to byl jakis znak zebym glupot nie narobila bo na drugi dzien przyjechal moj chlopak niespodziawanie. A jak ku swemu zdziwieniu nie bylam jakos specjalnie happy, co nie znaczy ze sie nie cieszylam. I wtedy sie zaczelo, gdy bylam w lazience przyszla mi jakas wiadomosc i kazalam mu odczytac, to byla wiadomosc od mojej siostry, ale wtedy zobaczyl tez tego smsa od kolegi. Wkurzyl sie, chcial wracac do domu, ostatecznie zostal i kazal mi sobie to z nim wyjasnic. Wyjasnilam, po 3 dniach rozjechalismy sie do domow. Utrzymuje z nim kontakt chociaz slaby, a moj chlopak nic o tym nie wie bo by znowu robil sceny zazdrosci. A ja czasmi mysle o tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hry hry hry
znam motyw, że zakochany ale odrzucony chłopak pchnął nożem chłopaka dziewczyny którą kochał, więc radzę ostrożność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój chłopak jest wściekły, bo pewnie widzi, że 'już coś do tamtego poczułaś". Nóż się w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisziakejs
Tez slyszalam :P Ale to nie to, moj kolega odsunal sie na dalszy plan, powiedzial ze nie chce mi mieszac w zyciu, bo jestem szczesliwa, sama musialam pdtrzymac tę znajomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidstooo
co za kurewka z ciebie tak to jest babe gdzies sama puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisziakejs
Nie, tego nie bylo widac. Ja ogolnie mama malo znajomych takich na dobre i na zle, wlasciwie to tylko moj chlopak jest do zaufania. Natomiast tamtego polubilam bo mozna bylo spoko pogadac i na wszystkie tematy. Natomiast moj chlopak jest golnie typem zazrosnika. Ostatnio sie obrazil na mnie bo jakis chlopak na fb mi komplement napisal a ja grzecznie podziekowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisziakejs
Dawidstooo - troche szacunku, spac z nim nie spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward w
No to chyba nie kochasz chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisziakejs
Czasem czloowiek staje w idiotycznej sytuacji...Kocham go, nie wyobrazam sobie zebysmy sie rozeszli, zeby mial inna dziewczyne. Tylko to zamieszanie z tamtym spowodowane jest tym, ze oni dwa sie od siebie strasznie roznia. Moj chlopak pewny siebie, to zagada, tu podpyta, potrafi sobie poradzis w zyciu, nawet w trudnych sytuacjach, tamten bardziej skromny. Czasami mnie denerwuje ta swoja zazdroscia, w tym wypadku mial powod, ale byl tez inne bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward w
Twój chłopak Ci się za bardzo narzuca i osacza, ciągle chce być przy Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon23waw
niee, nie narzuca sie ani nie osaacza, tylko w chwili gdy widzi ze ktos jest mna zaiteresowany bardzo sie bulwersuje, tylko u niego to sie objawia spokojem, mowi ze jest wkurzony i po prostu wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karek parek
moja zona kiedys myslała ze ja chce jedna dziewczyne z pracy przeleciec wiec sie wkurzała na mnie a dla mnie ona była mega aseksualna i traktowałem jak jak kolezanke do pozartowania i posmiania sie, szacunek zarty i nic wiecej z mojej strony poniewaz wogole kompletny b rak napalenia z mojej strony na jej osobe... sto razy bardziej podniecały mnie muchowmory w lesie niz ona (bez urazy) fajna zabawna dziewczyna ale nic po za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kocham go, nie wyobrazam sobie zebysmy sie rozeszli, zeby mial inna dziewczyne." kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisziakejs
reserved - nie kłamie :) nie mam przed kim tu kłamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne.....
Zerwij z nim kontakt skoro zalezy ci na Twoim chlopaku. Nie mozesz miec ich obu,a wydaje mi sie, ze tak bys wlasnie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że powinnaś uważać.. i odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie czy kochasz swojego chłopaka,bo jeśli tak to z tamtym może być tylko zauroczenie lub wydawać się może że to jakaś nić porozumienia przyjaźni.. zajrzyj http://bralloso.com i sprawdź co mówi twój horoskop! mi się sprawdziło wiele rzeczy..byłam w szoku bo nie wierzyłam w horoskopy ale na tej stronie są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne.....
Hahahahha :D horoskopy ! Tak, napewno ci pomoga :) co za ciemnogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisziakejs
no raczej od horoskopow trzymam sie z daleka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasny_gwint_lewy
Ale z ciebie jest mega dziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×