Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jatxa

Nie lubię zakupów...

Polecane posty

Gość Jatxa

Nie lubię zakupów,mierzenia ubrań.Bo źle leżą;).Odnoszę wrażenie,że projektanci z sieciówek (nawet sklepów z wyższej półki cenowej typu zara,monnari),projekując ubrania,zapominają o PRAWDZIWYCH KOBIETACH.Jestem przed 30stką.Nie mam nadwagi.Przy wzroście 165 cm,ważę 50kg.Mam wąskie ramiona,biust 75D,talia :60cm,biodra 82cm.I okrągły ,kształtny tyłeczek.Próby znalezienia odpowiedniego ubrania np bluzki dobrej w biuście,( i ładnie dopasowanej w ramionach), nie za szerokiej w pasie...lub dopasowanej spódnicy,która ładnie leży na moim tyłeczku,nie odstaje w pasie, i nie jest za szeroka w biodrach...Zakupy ubrań bywają dla mnie źródłem frustracji. Też tak macie,Drogie Panie? PS Dodam,że lubię/akceptuję w 100 proc swoje ciało,i nie zamierzam nic w swoim wyglądzie zmieniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ciuchy
oj nie przesadzaj jest mase ubran na kazdy rozmiar. ja akurat jestem szczupła(czyli nie jestem kobieta?fajnie) i znajduje ciuchy bez problemu może schudnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatxa
To ile mam ważyć?45kg?Pogrzało Cię dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatxa
To ile mam ważyć?45kg?Pogrzało Cię dziecinko.Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię zakupy, i nie mam problemu żeby coś dla siebie znaleźć...jestem niewysoka, drobna i szczupła. Kiedyś miałam problem z długościa spodni, ale przy obecnie dostępnych fasonach nie mam z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatxa
;) Mam duży biust,bardzo wąską talię (tak'standardowa'ska w sklepach ma ok 7075cm w pasie.Ja mam dużo mniej),jestem typową 'klepsydrą'.Projektanci ubrań,zapominają o szczupłych kobietach,które 'mają czym oddychać,i na czym siedzieć':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa ciuchy
dzieckiem to możesz być ty krowo zrzuc cellulit to od razu ci parę kg spadnie z dużym cycem fajnych ubrań nie znajdziesz teraz jest inna sylwetka promowana więc wskakuj w worek Sory jestem szczera do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do sa ciuchy
sa ciuchy...Wrzuc na luz.Pewnie jestes jakas otluszczona nastolatka,lub bezrobotna mamusia na utrzymaniu meza albo rodzicow.A sadzac po wypowiedziach,brak ci klasy.Dowartosciowuj sie inaczej,niz ublizajac innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do sa ciuchy
Sorry,jestem szczery,az do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatxa
;)'wyjąłeś mi to z ust'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetWcafe
Nasza modowa wyrocznia niech sie wypowie.Skoro INNA SYLWETKA JEST PROMOWANA,TO DLACZEGO TYLE KOBIET POWIĘKSZA SOBIE PIERSI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatxa
FacetWcafe.One powiększają sobie biust,bo nie wiedzą,że to już niemodne!Ale my Kafeterianki/e,dzięki userce "sa ciuchy",już wiemy.Biust i kobiecość są pass!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetWcafe
Jatxa,dobre;).I odpowiedź na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ciuchy
oj żal mi was naprawde pocieszajcie sie dalej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatxa
Mam niemodną już sylwetkę,i czuję się z tym świetnie,Droga, " są ciuchy" ;).Czekam na siarczystą,inteligentną ripostę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetWcafe
I wciaż czekamy na odp.na nasze pytania,MODOWA WYROCZNIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULT ŚWIĘTEJ LAMPY
ZA DUZO OD NIEJ WYMAGACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULT ŚWIĘTEJ LAMPY
MAM ROZMIAR 42,LUB 44.I CO JA MAM POWIEDZIEC?JATXA,MAM WIELE SZCZUPLYCH KOLEZANEK NARZEKAJACYCH NA BEZKSZTALTNE UBRANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULT ŚWIĘTEJ LAMPY
A TWOJE WYMIARY SA OK,SAMA BYM CHCIALA MIEC TAKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewefwefwe
Faktycznie przechlapane... Ja przy podobnym wzroście i masie ciała znajduję ubrania bez trudu i wszystkie leżą świetnie podkreślając biust i szczupłą sylwetkę ale... mam 70 B lub C. A pamiętam że gdy byłam w ciąży i biust powiększył mi się ze dwa rozmiary, to tu się marszczyło, tam rozłaziło i wciąż było coś nie tak. Mężowi się podobało ale on nie ogarniał sprawy całościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zniecierpliwiona
Zawsze byłam szczupłym wieszakiem o chłopięcej budowie i zawsze był problem ze znalezieniem ubrań leżących na drobnym, dziewczęcym biuście. Teraz przytyłam, mam bardzo kobiecą sylwetkę i mam pełny, kobiecy biust - i znów to samo. Projektanci nie projektują dla szerszego grona kobiet, tylko na "modelowe" figury, te "jedynie słuszne" z ich punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak dwa razy dwa...
"Przy wzroście 165 cm,ważę 50kg.Mam wąskie ramiona,biust 75D,talia :60cm,biodra 82cm." kogo obchodzi stara krowo, ze twoja sraka jest ksztaltna, okragla? po prostu stara juz jestes, poza tym cos krecisz. jak mozna miec pod biustem 75 cm z taką waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak dwa razy dwa...
ja mam prawie identyczna wage i wzrost, tez mam spore piersi bo C, ale pod biustem mam 67 cm... a ty 75 cm? haha masz chyba bary jak facet, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×