Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

o dżizas.. podziwiam.. ja bym nie wytrzymała 400km.. raz byłam w takim związku.. po pół roku się dowiedziałam od jego współlokatorki że mnie zdradza co tydzień z inna dupą ... żenua.. a jak mnie kochał skurw&*(&syn.. kwiatkuszki, ciasteczka, cukiereczki.. wszystko dla mnie.. PAJAC ... po tym sie zniechęciłam do związków na odległość.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mój się rozpadnie w momencie jego wyjazdu za granicę, bo o ile moje zaufanie jeszcze jest w stanie ogarnąć te 400km, o tyle drugi koniec świata już na pewno nie. Bywa, dopiero po tym rozstaniu jakaś jebnięta pomarańcza będzie mogła pisać, że mam "pijacki ryj" :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna trzeźwa
lepszy pijany niż niepijący? dla ciebie pijaczko na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna trzeźwa japa koniu :) lepiej nie pij bo tacy jak Ty to szybko w alkoholizm popadają bo mają za słabą psychikę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź spać kobieto i zacznij odróżniać pijaczkę od osoby sporadycznie pijącej alkohol, słodkich snów, oby ci ktoś przez ucho wlał olej do pustego łba :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczami nie ma co się przejmować :) kozy niewydojone :D dawno ich nikt nie ru*ał... :P a nie myślałaś żeby z nim wyjechać? czy inne zobowiązania Cię trzymają? my planujemy wyjechać.. tzn.. najpierw on.. a jak się okaże że jest ok to ja dojeżdżam... mieszkanie mamy, ja pracę mam też już nagraną.. teraz tylko trzymam kciuki żeby wypaliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna trzeźwa
pojemnościa na wódę na pewno wam nie dorównam, krówska naprane w sztok, z urojeniami o facetach którzy dawno was osrali i poszli w siną dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dwa lata studiów mi zostały, więc trochę sobie w kraju posiedzę. Niby ciągle słyszę, że damy radę i te 2 lata, on będzie często do Polski wbijał, a potem mnie ściągnie do siebie, ale chooj wie kiedy moja/jego cierpliwość się skończy. Więc zazdroszczę Wam, że macie takie możliwości i możecie wyjechać, a już przede wszystkim że możecie żyć obok siebie :classic_cool: Pomarańcza, w kwestii naprania w sztok i urojeń masz chyba niezłe doświadczenie, rozumiem że z autopsji :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja jebe
i jak zwykle do kulturalnej i miłej dyskusji musi wpieprzyć się jakaś pi$da :o pijmy za zdrowie trzeźwych! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczy nikt na noc nie wymiział, bo pewnie spotyka się z bezrękim wałem z kołdry, więc się rzuca jak naleśnik na patelni :classic_cool: Zdrowie trzeźwych :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
no u nas on zerwał po wyjeździe do domu :o bo zaczęło się akurat za granicą... ehh... no chooy z nim, ale piwo prawie mi się skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
właśnie dopiłam :( myślałam że spać mi się zachce, a mnie nachodzi ochota na drugie :D a nie mam.. :P haha :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam, poznał kogoś czy zerwał, bo stwierdził, że czeka go nowe życie z nowymi ludźmi? :classic_cool: Ja piję z pełną kulturą, więc mam jeszcze pół flaszki i mogę polać potrzebującym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano.. życie kochani ;) to wypijmy za te piz&dy... żeby się zmieniły i zeszły na ziemie ;) a jak nie to ch*j im w d*pe :P ja zaraz będę spadać bo mój wg tej niedowalonej pomarańczy "wyimaginowany" ukochany wraca... już nie powiem co z nim zrobie jak go dorwę.. :P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna trzeźwa
tak, a ja własnie w ogóle nie piję, nie umiesz sobie wyobrazić że ktoś może nie chlać w przeciwieństwie do ciebie, zalewajcie sie dalej żałosne pijaczki, wasi faceci już dawno znaleźli sobie inne kobiety a jeśli nie to wkrótce to zrobią a wam zostanie dno butelki. Macie sie czym chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaha.. mój własnie dzwonił że przyniesie piwko jeszcze.. razem się napijemy :) :P Dobranoc wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna trzeźwa
a wasze słownictwo świadczy o was, nic tylko p... k... i ch... że tez są faceci którzy lecą na takie kupy łajna jak wy no nie wierzę, chyba podobni do was. Patologia i margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza to ma dopiero urojenia, zaczynam ją lubić :D:classic_cool: Chociaż mój mechanizm empatii każe jej współczuć, bo te wyrzuty łączą się albo z alkoholowymi wspomnieniami z dzieciństwa, albo z jakąś chorobą psychiczną skorelowaną z alkoholem. Nie martw się, kobieto, wyjdziesz z tego 🖐️ zxcasd, smacznego piwa, smacznego lubego i słodkich snów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna trzeźwa
za niedługo pijaczki będą wchodzic na forum z innymi nickami i sie skarzyć, albo że je puścił w trąbę bo za dużo chlała albo że ją ja sprał po pijanemu chociaz była taka dobra że mu piwo podtykała pod nos.Nie musze miec alkoholowych wspomnień ty idiotko, żeby orientować sie jak to wygląda, to raczej po was widać pijackie dziedzictwo waszych rodzin dojących wódę z dziada pradziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
lepiej zakończyć, tyle :D śmieję się z tego... ale nie ma z czego. tyle poświęceń z mojej strony, zmian planów.. ale on tu nie wróci. i chooy. trzeźwa, nie spinaj się tak. kto tu mówi o alkoholizmie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te wnioski wyciągasz na podstawie 4 godzin z życia wszystkich udzielających się. Fascynujące :D:classic_cool: Muszę się wypłakać mojemu wyimaginowanemu facetowi, że pomarańcza mnie wyzywa, jeszcze skoczę z dywanu żeby moja rozpacz była bardziej widowiskowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mannnnn
może skocz od razu z dachu pałacu kultury. Też nie lubię pijaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam, ta rezygnacja z pewnych rzeczy po to, żeby mieć inne jest chyba najgorsza, ale niestety sfera uczuć to popiertolona jędza, więc zawsze lubi człowiekowi dopiertolić z przytupem. Trzymam kciuki, żebyś mimo wszystko poukładała sobie całość po Twojej myśli i żebyś mogła powiedzieć, że jesteś szczęśliwa w 100% z tym co było, co jest obecnie i tym co będzie w przyszłości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mannnnn, nie musisz lubić ani mnie, ani pijaczek, Pałac Kultury zostawię sobie na większe tragedie niż wasze śmieszne pociski :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
mikojan, fajna babka z Ciebie, dzięki :) ale nie wiem jak to będzie z moją przyszłością, nadużywanie alkoholu.. ostatnio piłam piwo w sylwestra, przesadzam, chyba zgłoszę się do AA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mannnnn
Nie ma sprawy, będę cie dalej dołował. Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe co mówisz, więc dziękuję za komplement. Pierwszy krok walki z alkoholizmem to przyznanie przed sobą, że ma się problem, więc jesteś na bardzo prostej drodze do sukcesu. Miejmy nadzieję, że AA przyjmie Cię jak rodzina i nie zje żywcem, bo będziesz największą pijaczyną w tym gronie i jeszcze alkoholików z sesji rozpijesz, pomodlę się za Ciebie i wypiję za efekty terapii :classic_cool: a mannnnn, czekam z niecierpliwością, uwielbiam jak mi faceci próbują wjechać na ambicję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
chyba pora wyłączyć komputer :) jeszcze jeden papieros (tu przyznaję się, o zgrozo, jestem uzależniona :o ) i może pójdę spać. a może nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×