Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość egoistycznaegoistka
Ja pije :) wlasnie czwarte otwieram. Wasze zdrowie kim kolwiek i skadkolwiek jestescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Men Strooatzja japa koniu :D żryj gruz chamie :) mikojan i egoistycznaegoistka ja drugiego desperadoska :P czekam na menża przyszłego aż wróci do domu i oglundam tvn te pier*(nięte wróżki... chyba to gówno przełącze ale boję się na jakiś kanał muzyczny bo jeszcze fajna nutę usłyszę i się wybiorę na miasto... szit.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
zxcasd - ja sie dziwie ze Ty jeszcze pilotem nie rzucilas w telewizor :D u mnie one zawsze wywoluja zwierzece instynkty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknię za Despami odkąd przerzuciłam się na wódkę, więc jeszcze trochę a zdradzę Soplicę z piwną tequillą :classic_cool: Te wróżki są genialne w robieniu głupich ludzi w chooja, więc to dobra okazja na chłonięcie od nich wiedzy porywania tłumów, szkoda że nie mam telewizora :( A wypad na miasto nawet wskazany chociaż ja po mieście się nie wożę, gdy choojnia jest na dworze, więc zalegam pod kołdrą przytulając się do butelki, rzeczywiście związek z przyszłością :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walenty konik
ja pije browara, juz jedenasty dzisiaja, sa se pijew w pokoju i juz sie ujebal ale dalej pije. zdrowko!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walenty konik
łoje w chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
ostatni otworzylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walenty konik
a dupa tam ostatni, masz napewno niedaleko jakis sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
ja też piję piwo, na zdrowie! :classic_cool: jak przeczytałam tytuł to aż się ucieszyłam, siedzę sama a tu jakby ktoś mnie wołał, mnie konkretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
:) ja Wasze też 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
a co robicie? takie wolne i w nocy na Kafe czy jak? bo na nie mogę usnąć, tzn. nie chce mi się spać więc nawet nie próbuję :) choć po tym piwie liczę na przypływ senności, bo rano trzeba wstać do pracy i to na 12h :D ale będę jutro drętwa, uuu.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mannnnn
chlej nie odmawiaj sobie, na umór, aż zdechniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
walenty konik - niestey ostatnie bo w strefie gograficznej w ktorej sie aktualnie znajduje sprzedaz napojow alkocholowych konczy sie wraz z wybiciem godziny 22 :( pozdrawiam piwoszów - witam i tymi ostatnimi lykami piwa wznosze toast za Twoj jutrzejszy dzien! :) dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na studentkę przystało naprawiam przegrzany pięciodniowym zapieprzem mózg topiąc szare komórki w procentach, a nie śpię w ogóle i nigdy to nie mam z tym problemu na szczęście także zapowiada się długie picie jak w Madrycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię sobie łyknąć pod koniec cięzkiego tygodnia pracy.. a że w pracy ostatnio ciężko.. :/ to trzeba się lekko zresetować przed spaniem :) Poziom stresu i nerwów sięgnął u mnie zenitu.. czasem jest tak że po takim tygodniu mimo że jest późno nie mogę zasnąć ze zmęczenia.. myślałam że tak się nie da a jednak.. oczy na zapałkach a siedzę i łoję dalej :D na szczęście humor dziś dopisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
a mój humor właśnie zaczyna się staczać :o wahania nastroju, jak ja tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
a Wy tak wszyscy sami siedzicie czy po prostu trailiscie na imprezy na ktorcych miejsce przed kompem okazalo sie najbardziej interesujacym?? :P ja wlasnie dopilam swoje ostatnie piwko :( ale co tam... jutro sobota wiec mam nadzieje ze "do jutra" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
ja źle widzę czy faktycznie mam mniejsze literki na Kafe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
siedzę sama, samiuteńka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sama... mój jeszcze w robocie.. :/ denerwuje mnie jego praca.. nie ma do kogo dupy przytulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi literami na kafetełe coś jest nie halo, bo ja raz mam małe, a raz duże i nie wiem czy to czasem nie syndrom silnego upojenia alkoholowego zakrawającego o zgon :classic_cool: Ja siedzę sama, mam lubego na gg od 20 do 6 nad ranem i to by było na tyle, bo 400km robi swoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
chociaż macie swoich lubych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
ja prawie 3 tygodnie od zerwania, ponad miesiąc od rozstania... no i prawie się poryczałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie powiem, że mój luby jest bardziej wyimaginowany, bo cała jego "lubowatość" pochodzi od mojego zbyt daleko wysuniętego wniosku. Ja go traktuję bardzo poważnie, on mnie trochę mniej, za 3 miesiące wynosi się za granicę na stałe także trzeba być mną, żeby to ciągnąć przez internet i telefon i jeszcze mieć nadzieję na zmianę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna trzeźwa
tak, lubych mają. W pijanym zwidzie.Nikt nie chce przytulac ich smierdzących pijanych ryjów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×