Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudynkakakakakakak

Jakie tabletki na włosy, skórę i paznokcie? Proszę o poradę.

Polecane posty

Gość gość
Rzeczywiscie oprócz tradycyjnych kosmetyków wazne jest to aby wzmocnić skóre od środka. Na pewno własnie taki suplement jak Kolagen naturalny Medica sprawdzi się tutaj rewelacyjnie. Zwłaszcza ze przyjmuje się tylko 2 tabletki dziennie a efekty już zobaczycie po 2 tygodniach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że kolagen Medica Forte jest świetny. Dodatkowo wzbogacony kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie sie zgodze co do przyjmowania Kolagenu. Tylko najlepiej jest kupić w postaci kapsułek tak jak kolagen medica. Bedzie po prostu lepiej przyswajalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia002
od 3 lat stosuję Class A Collagen NH. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solgar na skore wlosy i paznokcie! Zdecydowanie numer 1, te tabletki sa drogie, bo ok 60zl za sloiczek, wiele osob mi je polecalo, ale szkoda mi bylo kasy, az kupilam i jestem ZACHWYCONA. Pani w aptece polecila mi brac 2tabletki dziennie przez miesiac, potem przez miesiac po jednej. Wybralam poki co jeden sloiczek i nigdy z zadnych tabletek nie bylam tak zadowolona, na paznokcie nie zauwazylam jeszcze wplywu, ale skora wyglada bardzo dobrze, promiennie, a wlosy w koncu przestaly wypadac! a nie pomagaly zadne wcierki, tabletki, odzywki, ampulki. mimo ceny polecam przetestowac to nigdy wiecej nic innego nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie stosuje żadnych tabletek, nie wierze żeby one jakoś działało, to tylko kolejna chemia. Przekonałam się po raz kolejny, ze bardzo dobre kosmetyki do włosów ma oczywiście Loreal http://www.fryzomania.pl/category/loreal-professionnel np ostatnio uzywam co jakiś czas maski regenerującej włosy Absolut Repair Lipidium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz991
polecam stronę http://www.wypadanie-wlosow.info.pl/ tutaj jest wiele sprawdzonych i dobrych preparatów przeciw wypadaniu włosów, osobiście wybrałem follixin u mnie po 2 tygodniach stosowania przestały wypadać włosy, są bardziej bujne niż zazwyczaj i dużo gęstsze dlatego jabym polecał te tabletki jeśli chodzi o włosy, jak również skórę i paznokcie. pozdrawiam Grzegorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaS15
Ja stosuję tabletki firmy Solgar - Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie. Efekty były naprawdę szybko widoczne i zaskakujące, cała masa nowych włosków. Na paznokciach efekty widać trochę później, ale też byłam zadowolona, do tej pory szybko się łamały, a teraz wydaje mi się, że są mocniejsze i twardsze. Tabletki kupiłam w aptece Prima24, bo według mnie mają dobrą cenę, no i u nich mam pewność, że paczka przychodzi szybko, i bezpiecznie zapakowana. Tańszych tabletek trzeba zjeść kilka opakowań, żeby było widać efekty, a po Solgar efekty są widoczne już po tygodniu. Porównując kilka opakowań tańszych a jedno droższe koszty wychodzą podobne, ale efekt jest już zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek3475
mogę polecić follixin sam stosowałem i jestem z niego bardzo zadowolony, ja dowiedziałem się o nim z tej strony www.wypadanie-wlosow.info.pl jak się okazuje jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinaD
Solgar są najlepsze na takie problemy. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dają. Z koleżankami zawsze kupujemy większy zapas, żeby mieć darmową przesyłkę. Tym razem zamówiłam właśnie w Prima24, bo zobaczyłam, że wysyłają do paczkomatów, a jeden stoi pod naszym biurem i dla nas to idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość amanda
Najlepszą roślinką wspomagającą porost włosów czy ich wzmocnienie jest skrzyp polny. Warto więc stosować suplementy, które mają w składzie skrzyp np Profolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje profolan który zamówiłem na http://tabletkinawlosy.co.pl i jestem bardzo zadowlony. W końcu coś skutecznie hamującego wypadanie włosów oraz stymulowanie ich odrastaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie z tymi reklamami, jak nie umiecie robić tego dyskretnie to dajcie sobie spokój bo wychodzicie ma marketingowych idiotów, a taka nachalna firma traci na zaufaniu klientów i zaczyna drażnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_32
Już widziałam kilka wypowiedzi na temat Class A collagen, moim zdaniem to są najlepsze tabletki na włosy. Oczywiście wpływają tez na skóre. Zdecydowanie polecam, lepszych już znaleźć nie można, a cena na prawdę jest atrakcyjna. Teraz kupiłam w inernecie za 29 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol395
co sądzicie o tych tabletkach? http://nplink.net/Lgo89WKw czytałem w internecie że to nowość i że bardzo dobrze wpływają na włosy oraz ich naturalny porost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z czystym sumieniem: www.aptekaprima24.pl/solgar-formula-wlosy-skora-paznokcie-tab - są naprawdę mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tutaj warto tez siegnąć po sprawdzone suplementy. Ja z mojego doswiadczenia polecam te najlepsze, na włosy, skórę i paznokcie.A konkretnie polecam kuracje Kolagenem Medica przez minimum 3mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poradę proponuję się wybrać do apteki Cosmedica :) Oprócz fachowej pomocy i obsługi możesz dowiedzieć się też, jakie kosmetyki będą dla Ciebie najlepsze, szampony, właściwie cokolwiek, a sama zobaczysz, że po ich stosowaniu uzyskasz piorunujące efekty. W Tarnowie np. w Galerii Tarnovia mają swój sklep, ja tam zawsze kupuje i radzę się :) Ale można też przez internet - pocelam cosmedica,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek678
Powiem tak nie wiem jakie tabletki na włosy,skórę i paznokcie ale mogę podzielić się spostrzeżeniem na temat wypadania włosów u facetów,sam miałem problem i wiem że wielu facetów w młodym wieku wysieje ale nie martwcie się ja zamartwiałem się kilka lat aż natrafiłem na Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl i gdybym wcześniej przeglądał fora to bym już rok temu miał piękne grube włosy ale niestety byłem jakoś sceptycznie nastawiony do suplementów. Ale gdy zacząłem kurację byłem bardzo z siebie zadowolony że się przekonałem bo już po 1 miesiącu widziałem że moje zakola znikają a włosy stają się gęste i zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym wyborem dla mnie był produkt z tej strony http://tabletkinawlosy.co.pl zamówiłem i po krótkim stosowaniu zauważyłem że włosy przestały wypadać a w ich miejsce zaczeły się pojawiać nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babahair
Ja brałam na włosy ampułki pilfood direct - najpierw terapię docelową, a później podtrzymującą. Łącznie stosowałam je ok 4 miesiecy - tak mi dermatolog zalecił. Włosy przestały wypadać garściami, wyrastało sporo nowych i bardziej się błyszczały. Po zakończeniu kuracji ampułkami używałam lotionu z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Kiper
Ja pół roku temu zostałam szczęśliwa mamą. Jakieś trzy miesiące po porodzie gubiłam włosy dużo za dużo!!. Włosy były dosłownie wszędzie w sumie to przed ciążą też wcale nie było lepiej. Koleżanka poleciła mi tabletki na włosy, skórę i paznokcie (Olej z wiesiołka) Nie wiem czy można go dostać w aptece, bo w sumie nie kupowałam zamawiałam go dokładnie to ten tutaj http://zdrowesuplementy.pl/zdrowa-skora-wlosy-paznokcie/55-olej-z-wiesiolka-500-mg-90-kaps-8718164780493.html I naprawdę na chwilę obecną nie zamienię go już na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncerny farmaceutyczne się bogacą na takich jak wy. Trujecie się tabletkami a to jest placebo. Unikać stresu, dobre kremy na skórę, maski na włosy i odżywka po każdym myciu oraz odpowiednie odżywianie. Jak mają włosy nie wypadać jak np. nie jecie śniadań ani kolacji a na obiad fast food? a potem opowiadacie ze nic wam nie pomaga żadne tabletki. Wystarczy dobrze się odżywiać, białko, wapń, witaminy i wszystko ok. Kiedyś nie było tyle chemii w aptekach a kobiety miały piękne włosy i paznokcie. Jak organizm słaby to reszta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×