Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudynkakakakakakak

Jakie tabletki na włosy, skórę i paznokcie? Proszę o poradę.

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie numerem jeden jest Class A Collagen od Noble Health, nie tylko mam lepszą kondycję skóry ale mocniejsze włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natatatatatatta
Biore teraz coś z wyciągiem z pędów bambusa i z pokrzywą (Bionella), bo sam skrzyp i multiminerały nie zadziałały wcale. Paznokcie nadal mam kruche, ale włosów jakby trochę mniej wypada. Takie śmieszne zielone tableteczki. Trochę ciężko dostępne stacjonarnie. Zamawiam przez neta wraz z dermokosmetykami. Na włosy kładę maski biovax, myję biały jeleń lub green pharmacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie. Zawsze zimą od czapki strasznie mi się przesuszały i elektryzowały włosy, a bez czapki się nie ruszę, bo mam problem z zatokami. Na razie na szczęście jest jest dobrze, włosy w całkiem niezłej kondycji tej zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakola
Olej z wiesiołka poleciła mi moja babcia. Niestety w aptece trudno mi było go dostać dopiero zamówiłam na zdrowesuplementy.pl Używam codziennie pomału widzę poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karka27
U mnie olej z wisołka jest w aptece w moim mieście ale drogi, ze zdrowesuplementy.pl wychodzi taniej, jak zresztą większość suplementów mają tam w niższych cenach niż np apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelciab
Mi znajoma poleciła suplement kolagen morski dokładnie to taki http://zdrowesuplementy.pl/jakie-suplementy-na-zdrowa-skora-wlosy-paznokcie/25-ekamarikol-kolagen-morski-90-kaps-5904213000015.html Zaczęłam go stosować już jakieś 3 mce temu będzie i naprawdę zauważyłam różnicę głównie we włosach bo miałam naprawdę po ciąży masakryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika93
Dla osób z problemem dotyczącym wypadania włosów polecam odżywkę Radical. Używałam różne preparaty, aktualnie dzięki niej pozbyłam się dyskomfortu. Dostępna w Aptece Pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelis
kolagen morski pomaga, ja od dawna stosuję i za tak niską cenę to rewelacja. W zdrowesuplementy.pl jest tanio dostępny, stosowałam też kiedyś jakieś tabletki z apteki już nie pamiętam nazwy ale to bylo wywalanie kasy w błoto to nie pomagały a były drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje olej kokosowy i stosuje na włosy, skórę, w działanie tabletek jakoś średnio wierzę. Kupuję w sklepie ekopestka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaq90
używam od dawna EkaBelvital czyli nic innego jak skrzyp polny który zawsze zamawiam na http://zdrowesuplementy.pl/ i dzięki temu moje włosy i paznokcie są w znakomitej kondycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Oeparol piękna skóra włosy i paznokcie. Niedrogi i naprawdę się u mnie sprawdził. Po miesiącu pierwsze efekty zobaczyłam na paznokciach, później na włosach. Skóra też jest jakby lepiej nawilżona, mimo, że kosmetyków nie zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellizka1
Dla mnie podstawa to lek, który działa kompleksowo od wewnątrz. Od dwóch miesięcy stosuję Biotebal i jestem nim zachwycona :) Włosów wypada zdecydowanie mniej, pojawiają się nowe, a dodatkowo cera mi się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od roku biorę EkaBelvital skrzyp polny kosztuje zaledwie 17zł ale działa i co najważniejsze jest naturalny http://zdrowesuplementy.pl/jakie-suplementy-na-zdrowa-skora-wlosy-paznokcie/22-ekabelvital-skrzyp-polny-i-pokrzywa-45-tabl-5904213000077.html Średno raz na 4 mce rozjaśniam włosy już od dobrych 5 lat a włosy są naprawdę w dobrej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotebal na włosy i paznokcie a na skórę Capivit A+E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sminka
Spokojnie mogę polecić to co sama stosuję - Biotebal z najwyższą na rynku dawką biotyny. Nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale też pobudza ich wzrost i ma dobroczynny wpływ na paznokcie oraz skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargoTTka13
Przetestowałam wiele suplementów i w końcu postawiłam na lek - Biotebal z najwyższą dawką biotyny. Witamina ta jest potrzebna by wzmocnić włosy, hamować ich wypadanie i brać udział we wzroście nowych. Jestem z niego bardzo zadowolona i będę stosować jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kolagen! Ja używam Premium Collagen 5000 działa na włosy skórę i paznokcie. Stosuje od miesiąca i widzę spore zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violax34
ja od kilku tygodni stosuję Biotebal. Łykam po jednej tabletce dziennie i to mi wystarcza. Ma on największą na rynku dawkę Biotyny - witaminy, która odpowiada za produkcję keratyny. Moje włosy są teraz o wiele mocniejsze i zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu stosuje biotyne na wlosy+krzem, duza zawartosc biotyny doskonale wplywa na wlosy i paznokcie, natomiast na skore najlepszy jest Class A Collagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zwolenniczką Biotebaa. Bardzo mi pomógł wiosną, kiedy wypadały mi włosy i nie mogłam się z nimi uporać. Wystarcza kuracja tabletkami a włosy szybko odzyskują witalność. Możesz dodatkowo pić jeszcze sok z pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksjowa78
U mnie problemy były spowodowane w dużej mierze niedoborem biotyny. Moja dietetyk ułożyła mi dietę i wspomniała, żebym zaczęła dodatkowo łykać Biotebal, z najwyższą na rynku dawka witaminy H. I faktycznie po 3 miesiącach widzę dużą poprawę, bo włosów wypada o wiele mniej, są mocniejsze i bardziej elastyczne. Rośnie też sporo nowych, paznokcie są twardsze i ładniej rosną, więc jak dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azolla
a czy któraś z Was brała takie tabletki jak Oeparol? Ponoć jest do suplement diety ktory znacznie wzmacnia wlosy i paznokcie a mi na tym bardzo, bardzo zalezy co sadzicie o takim suplemencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy zacząłem tracić mająć 22 lata. Długo nie mogłem sobie z tym poradzić i szukałem czegoś skutecznego co może mi pomóc. udało się dopiero jak zacząłem stosować suplement diety HairVities. W krótkim czasie zauważyłem, że włosy przestały wypadać i zaczeły rosnąć mi nowe. Fajnie to na prawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralinkaa
Niestety w pewnym momencie już trzeba pomyśleć o suplementacji by poprawić stan włosów skóry i paznokci coś o tym wiem... ktoregos razu w sklepie https://www.grinday.com/pl/?wmsr=3 znalazlam suplement diety Look Up - Formuła skóra, włosy i paznokcie właśnie i stosuje już 2 miesiąc i widać poprawę zarówno jeśli chodzi o paznokcie jak i wlosy. Wiadomo, ze do tego wszystkiego trzeba sie zdrowo odzywiac jednak sadze ze suplementacja pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek199
Ja przyjmuję suplement diety Oeparol konkretnie na poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci i jestem bardzo zadowolona z działania przyjmuję regularnie od wielu miesięcy i ani paznokcie ani włosy mi się nie łamią. Oczywiście zdrowa dieta też tutaj robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×