Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wiosna daje efekty niemal bez wysiłku

Polecane posty

chce sie ogłupić, a nie jak ty - dowartościować , a ty mi w tym zgrabnie pomagasz... uciekaj nabrać ciała , bo inaczej nic mądrego nie napiszesz 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać , ze jedna "wredna małpa" nie zna w ogóle facetów - bo doskonale by wiedziała , ze każdy to dzieciak , a ci "poważni" to prawdziwe sztywne cioty...poza tym "małpa" jest chyba przed okresem lub ma chcicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahi rev ty jestes glupszy niz przypuszczalam:P:D ide nie znizam sie do poziomu rozmawiania..z takimi jak ty,szkoda mojego cennego czasu..baw sie dzieciaku:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty chuda blondynka
nie mialas juz isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda ma problem z wyjściem....mimo ze nikt jej nie zaprasza ani nie wygania - to pewnie te szerokie drzwi są za wąskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku a właśnie - przypomniało mi się , ze kupiłaś jakąś "szmatę" znajdź taka na necie lub b.podobną i wklej tu linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki słaby link? to klasyk - zaczyna się tak naprawdę od 5 minuty - wspaniały kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus i szary sweterek? o matko boska....nie chcesz być chyba emerytką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na manowce wiem jak to wygląda - fason i kolory wystarczą kobieta w Twoim wieku ma być żywa , a nie zakopywać się pod ziemię :O nie znam Twej urody , ale to już coś mówi - moja intuicja prawie mnie w życiu nie myli ... teraz zmykam , bo jestem prawie spóźniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzebelka udaje sie
pod prysznic. zonka czeka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myli mnie zwłaszcza do osób , które nie przyjmują do siebie krytyki i starają się grać nieomylne , gdy totalnie przegrywają w doborze nie tylko np.gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzebelka udaje sie pod prysznic. zonka czeka szanowna sekretarko i rzeczniku prasowy- kręciłaś się i teraz wykręciłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzebelka udaje sie
co znowu ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×