Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pikanteria

Jak uzyskac ładna opaleniznę ?? Pomóżcie/ doradzcie

Polecane posty

Gość pikanteria

Witam .chcialabym sie doradzic jak uzyskac ładna opalenizne, czy znacie jakies dobre kosmetyki brazujące? balsamy spraye, kremy Na słoncu i w solarium nie moge sie opalać Co polecacie w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n21000
1. solidny peeling ciała, żeby opalenizna była rownomierna 2. odpowiednie nawilżenie skóry , nakłada się na czystą ,suchą skórę Polecam m.in SunOzon mleczko samoopalające z Rossmanna, moj faworyt , o takie : http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/48306_500.jpg samoopalacz w piance DAX jest ok ,ale trzeba miec wprawe zeby to wcierac ,pianka zamienia sie w wode b.szybko. poczytaj zresztą w KWC opinie ;) http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=60&next=1&sort=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaduje bo nie mieszkam w pl
spray tan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanteria
Dziekuje za odpowiedź ,dzisiaj byłam w rossmanie , mogłoma kupic ten SunOzon , od jakiegos czasu uzywam Lirene balsam brazujacy , generalnie jest dobry ale efekt mógłby byc lepszy, na niektórych partiach są ciemniejsze i jasniejsze plamy, dodam ze systematycznie robie peeling calego ciala. Dzieki za linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollllaaaaa
heh tez myslalam nad czyms z rosmanna ale bałam sie ze tanie= do du..py :P Daxa w piance uzywalam , jest baardzo mocny ,niestety nie potrafiłam go nakładac zrobily sie zacieki zwlaszcza na nogach. Garnier ''skóra muśnięta słoncem'' do twarzy , był super naturalna opalenizna znajomi mysleli ze bylam na wakacjach w świeta :) ale bardzo tłusty = pryszcze Balsamy Dove i Johnsona są słabe , skóra w łaty na ciele :( teraz uzywam samoopalacza Clarinsa , super jest ale szukam czegos tanszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanteria
aha, a ten garnier "skóra musnieta słońcem" to tylko do twarzy nalezy uzywać?? długo sie utrzymuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollllaaaaa
Tak do twarzy bo jest malutki zaledwie 50ml. Są wersje do jasnej i śniader cery. Miałam ten do jasnej ,zarówno krem i balsam 400ml. Nie testowałam ile wytrzymuje bo smarowałam się co 2-3 dni ale opalenizna była bardzo ładna ,tak jak pisałam ludzie pytali czy gdzies wyjechałam na 2 tyg ;) Minusem jest zapach ,drażniący rumiankowy smrodek ;) niestety czuć go bardzo długoo... Twarz się świeci, zostawia coś lepko tłustego na twarzy ,lepiej uzywac na noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanteria
koniecznie muszę wyprubować tego garniera, bardzo zalezy mi na ładnej opaleniźnie a ten Clarins??? dobry jest???? :) A co powiesz o opalaniu takim natryskowym w gabinetach kosmetycznych?? , jestem ciekawa czy warto , opinie sa różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollllaaaaa
Clarins jest idealny ( wg mnie ) , naturalna opalenizna , działa natychmiast ,od razu widać gdzie zrobić poprawke , ma konsystencje brązowej wody ,nakładam go płatkiem kosmetycznym ,zalezy ile kto nałozy bo efekt moze byc naprawde mocny , trzeba uwazac :D zadnych smug ani zacieków ,wydajny, minusy - wysusza skóre. Przestałam uzywac z jednego powodu - nie mogę go znalezc ,na allegro nie ma ,w drogeriach tez nie , wyczytałam ze jest w Sephorze albo Ebayu nazywa sie Clarins Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense Opalanie natryskowe działa ,zero zacieków ,mój kolega kiedyś chodził ale to kosztowne ,utrzymuje sie podobnie jak samoopalacz w kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido try ty tyu
pij sok z marchewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po soku opalenizna
Po soku kolor jest brzydki ,żółty ,wyglądasz jak chora na żoltaczkę :O U mnie taki efekt był ,ludzie pytali Co ci jest??? Czemu taka pomaranczowa jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanteria
wowww! tez musze gdzies dorwac tego clarensa ... :) Pije czasami soczek ze swiezej marchwii ale nie za wiele... bo wlasnie mozna uzyskac efekt żółtej skóry... a mi zalezy na złocistej /lekko brazowej opaleniźnie zwłaszcza nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Opalanie opalaniem, ale zadbaj też o odpowiedni poziom karotenu - utrwali opaleniznę i nada jej naturalny kolor 🙂 Ja co rok przed wakacjami zaczynam wcinać suplementy 🙂 Podstawiam Ci link do fajnego artykułu na ten temat 🙂 Jak nie tabletki to duuuuużo marchewki - nie bój się, szybko nie będziesz pomarańczowa 😛

https://mojakosmetyczka.pl/beta-karoten-i-piekna-opalenizna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze po drobnym opalaniu na słońcu, smaruję się kremem brązującym sunastic efektimy. Jestm bardzo zadowolona i ładnie opalona 😄 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efektima Suntastic to moje odkrycie! Pięknie brązowi, a co najważniejsze - nie śmierdzi i nie zostawia smug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta linia brązująca z Bielendy Bronzing Coco, znakomite kosmetyki, nie pozostawiaja smug, a opalenizna mega naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×