Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nhukbcd

@@@@@@@LOT@@@@@@@@'

Polecane posty

Gość Nhukbcd

Witam Za dwa tygodnie lecę do polski jestem przerażona bo dziewczyny wypisują rożne rzeczy na temat lotu lecę wizzair czy dziewczyny które miały juz doświadczenia latania z niemowlakom mogłyby mi pomoc chodzi o to co mogę wziasc czy mogę wziasc termos z gorąca woda i butelki z zimna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nhukbcd
Nikt?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsudvd
Dużo mi to nie pomogło pisze to o czym wiem ale chodziło mi o mleko i wodę itp latalas z dzieckiem? Jesli nie to nie wypowiadaj sie proszę a po drugie nie wiedziałam ze @ to znaczy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
no ładne podziękowanie nie ma co. :O nie bój się więcej ci się wpychać nie mam zamiaru. Zapewniam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Sorry ale za co mam dziękować? Ja sie chciałam dowiedzieć od osob które juz leciały a nie ze strony przewoźnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndfcjknvmfdcn
a ile czasu polecisz? może nie trzeba brać nic, dać dzieciakowi jeść wcześniej i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Dwie godziny ale kurcze jak nie wezmę a gdybym pózniej chciała go uspokoić to upa bedzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego z takim agresorem od razu? Kolezanka Ci tu podaje najbardziej wiarygodne info bo prosto od przewoznika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Nie napisałam z agresorem... No ale dane z przewoźnika mi nie pomagają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhajdh
Ja bym Ci powiedziała ale po tym co powiedziałaś koleżance wyżej nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Myślał by kto ze takie solidarnie a wal sie nie musisz mówić prosiła sie nie będę pójdę na inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież dziewczyna podała Ci link z informacją co można zabrać. Jak byk masz tam napisane,że można wziąć jeżeli chodzi o płyny w bagażu podręcznym. Płyny w bagażu podręcznym podlegają następującym ograniczeniom: Płyn musi znajdować się w pojemniku o maksymalnej pojemności 100 ml. Wszystkie pojemniki z płynami nieprzekraczające limitu 100 ml pojemności powinny swobodnie mieścić się w przezroczystej, zamykanej torbie plastikowej o pojemności 1 l i wymiarach 20 cm x 20 cm. Torbę plastikową należy oddzielnie przedstawić do kontroli bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhajdh
Idź, idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Ale co do matek z dziećmi są inne reguły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Ale co do matek z dziećmi są inne reguły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie inne?Bierzesz butelkę 100 ml z wodą,wkładasz do plastikowej torebki i gotowe.Możesz zabrać wrzątek i zimną wodę. Jeszcze czegoś nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci nic nie powiem
bo jesteś chamska, więc radź sobie sama nie cierpię takich wieśniar, masz rację spadaj na inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acta sracta i juz
chamska dziewucha, co chwile zmienia nick, jakas niestabilna radz sobie sama jak jestes taka madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadagajga
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko......
nie mozesz miec termosu, wode dla dziecka musisz miec w butelce dla dziecka, ktora mozesz wlozyc do takiego pokrowca, co trzyma cieplo. z termosa wode ci wyleja. lecialam z niemowlakiem kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko......
aha i wytyczne przwoznika nie maja tutaj zadnego znaczenia, przeciez nie przewoznik sprawdza bagaz podreczny tylko sluzby lotniska przed wejscie na strefe. jesli tam sie przejdzie, to juz ok i dop samoloty wniesiesz co tam sobie dokupisz w bezclowce. mozesz tez o wrzatek poprosic i zmienic wode w butelce. czesto tanie linie nie podgrzewaja pokarmow dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Hmm no tez tak myslalam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×