Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość skąd ta pewność
pracuję właśnie, i robię sobie przerwy :-) mąż i dziecko śpią Beata Twoja miłość do bliskich jest bardzo, że tak powiem finansowa, wszystko przez pryzmat pieniędzy. Jak można nienawidzieć dziecko, pisać, żeby się odwaliło, bo chce pomocy finansowej? A gdyby Ci matka nie zapisała domu, tylko kazała Ci się odwalić? Też byś tak nią opiekowała? Zapisywanie nawet za opiekę domu jedenmu dziecku jest nie fair i to bardzo. To pokazywanie, że ma się pozostałe dzieci za nic. Chyba, że ma się tak jak u mnie w domu inne nieruchomości o rówznoznacznej wartości albo gotówkę. Mój brat dostanie dom kiedyś, ale ja dostałam kilkaset tyś zł w gotówce. Jedno do drugiego nie ma żalu i pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność pracuję właśnie, i robię sobie przerwy mąż i dziecko śpią Beata Twoja miłość do bliskich jest bardzo, że tak powiem finansowa, wszystko przez pryzmat pieniędzy. Jak można nienawidzieć dziecko, pisać, żeby się odwaliło, bo chce pomocy finansowej? A gdyby Ci matka nie zapisała domu, tylko kazała Ci się odwalić? Też byś tak nią opiekowała? Zapisywanie nawet za opiekę domu jedenmu dziecku jest nie fair i to bardzo. To pokazywanie, że ma się pozostałe dzieci za nic. Chyba, że ma się tak jak u mnie w domu inne nieruchomości o rówznoznacznej wartości albo gotówkę. Mój brat dostanie dom kiedyś, ale ja dostałam kilkaset tyś zł w gotówce. Jedno do drugiego nie ma żalu i pretensji. ... moja miłość do bliskich jest bezwarunkowa - nie ma w tej kwestii żadnych wątpliwości - wszystko przez pryzmat pieniędzy to ty chyba widziesz - $$$ ? A gdzie ja napisałam, że nienawidzę dziecko? Kobieto, ja to dziecko a teraz dorosłą kobietę lubię, tak samo jak polubiłam ją jak była małą dziewczynką. Ja tylko nie pochwalałam i nie pochwalam jej zachowania! A to jest zasadnicza różnica! Mojemu dziecku, które kocham też nie pozwalam na pewne zachowania i to jest jakby naturalne i normalne - tak? A jak już się ma coś do kogoś - to wtedy od razu jest nienawiść - tak? No ja jakoś inaczej to wszystko postrzegam i rozumuję. Nie ma na świecie ludzi, do których czułabym nienawiść, mogę czuć niechęć, antypatię, ale nie ma we mnie nienawiści - proszę mi nie przypisywać tego typu uczuć! A, że napisałam, żeby się odwaliła od naszych pieniędzy - to fakt! i dalej tak będę twierdzić bezapelacyjnie! Moja matka mogła mi nie zapisać domu, ale nie zrobiła tego, bo wiedziała, że zapisując mi dom - tylko na tym skorzysta! I opiekowałabym się nią pomimo wszystko. Dom nie jest wyznacznikiem - wyznacznikiem jestem ja i moje uczucia do matki! Ponadto, domem w którym mieszka moja mama i ja z rodziną nie dało się podzielić na 3 dzieci. W zamian dzieci dostały od nas to co dostały bez krzywdy dla nich - więc domysł twój, że pozostałe dzieci ma się za nic jest nietrafiony. My nie należymy do takich bogaczy jak ty... i twoja rodzina. Idziemy już spać, ty i ja - jest prawie 0.30 - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
beata04 ... dokładnie tak, ona nie ma żadnego masażu i dlatego jest taka zgorzkniała i na dokładkę, tę zgorzkniałość stara się wmówić mnie i innym odbiorcom, sugerując im z góry jaka to ja jestem... nie ma masażu, bo jej już nikt nie chce dotykać - nawet kijem! ... można mieć 50 lat (tak jak ja, ale ktoś cały czas stara się mnie o 1 rok postarzeć hihi) i można być normalną kobietą człowiekiem i dogadać się z każdym! - w realu nie mam tego typu problemów, ale tutaj są w przeważającej mierze: baby - wiek nie ma nic do rzeczy, które naprawdę są zgorzkniałe, brzydkie bo mają zbyt niską samoocenę, które ze swoim chorym życiem nie mogą już nic zrobić i dlatego muszą odreagować swoją schizę na tym kafe, zazdrosne, nieszczęśliwe, zatruwając życie innym dobrze się wtedy z tym czują... najpierw popierają autorów tematu a potem zieją nienawiścią, prowokują i czują się ok, że nie tylko one są takie, ale i inni tacy niby fajni, a też wyzywają i tym żyjecie!!! nie ma bowiem w was żadnej radości życia!! siedzicie pierdzicie w stołki i heja np. po Beacie, albo po innej/innym autorze aby tylko dowalić z grubej rury i poczuć się jak goowno w złotym papierku! - im więcej czytam te forum, różne tematy, tym bardziej jestem przekonana, że ludzi mądrych jest tutaj nikły procent! a wy macie obraną swoją taktykę i imię wasze to trolle a szczególnie w tym przypadku trollówy! NIech każda z was się zarejestruje na tym forum i podpisuje konsekwentnie, personalnie pod każdym wpisem wciąż tym samym zaczernionym nickiem, nie stać was na to, żeby być sobą a mnie stać!! i tego mi przede wszystkim zazdrościcie!! zaczerńcie się tak jak ja i podpisujcie się pod tym co piszecie tak jak ja - zobaczymy wówczas ile będziecie miały zwolenników?! a tak jesteście zwykłymi trollówami - niewiarygodnymi babami i nie chcę już z wami dyskutować, bo nie ma o czym ... nudne stało się wałkowanie tematu - w kółko jedno i to samo nie wnoszące żadnej mądrości życiowej! ... sorry, ale używam takiego słownictwa, jakie mi pasuje paniusiu, a tobie jak nie pasuje, to nie czytaj, chcesz jeść "bułkę przez bibułkę" to nie temat dla takich zmanierowanych damulek jak ty, a słownictwo tutaj takie istnieje na tym kafe... i ja go używam, aby było jasno i przejrzyście, szczególnie dla tych pań, które innego słownictwa po prostu nie znają i nie rozumieją ... i nadal cały czas się uczę ... i wszystko jest już jasne i oczywiste w tym temacie - jeszcze raz tylko przypomnę - sprawa jest w toku i finał tej sprawy pozytywny, czy też negatywny (dla mojej rodziny) zostanie opisany ... szczególnie dla tych, którzy czują się jak bankomaty ... i na pseudo dziecko płacić nie chcą... taki rodzić ma prawo do własnego życia! ... a ty ulkiulki tylko módl się, żeby twój synek nie spłodził jakieś "niewinnej" dziewczynce dzieciaka i żeby nie przyszło ci płacić alimentów za błędy i indolencję swojego syna! Co ty możesz wiedzieć o moich masażach ? :) one są bezcenne :) trollicą nr 1 to ty tu jesteś raz czarna raz pomarańczowa :) Takie trollice jak ty,ja co najwyżej karmię :) Brakuje ci normalnego życia ,wyjazdu,odpoczynku,pracy zawodowej i wielu innych rzeczy stąd też wysuwasz chore wnioski o tym iż ktoś nie jest dotykany nawet kijem :D tobie potrzebny jest terapeuta indywidualny,bo na terapię grupową absolutnie się nie nadajesz .Było sobie życia nie pakować w taką gównianą sytuacje jaką masz ,to wiodła byś tak szczęśliwe życie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj rety oj rety
kulakop Przeczytalam sobie poczatki tego watku .Najpierw spokojnie nawet .Do czasu kiedy kobiety podzielały twoje zdanie .Pózniej zaczeła sie jazda .Pierwsza rada żebyś odpuściła sobie i już beatko zagotowałaś I poszły konie po betonie Batko nie zal ci ? Mogłas normalnie rozmawiac na kafe .Nie żal ci ,że zawsze będziesz kojarzona z TA beatą . Prawda ,że nie ? Bo ty nawet na topikach innych nie umiesz uwolnic sie od złosci na pasierbice i ex zone .I o ile rozumiem ,ze może bolec ( wegług ciebie złe zachowanie pasierbicy ) to nie rozumiem Twojej niecheci do pierwszych żon ( sama taka jestes ),do samotnych matek ( tez byłaś ) do konkubin ( sama tego doświadczyłaś ) W wieku 50 lat chyba alzhajmer nie dotyka .Szczerze nie wiem A może jesteś pierwszym przypadkiem ,wyjątkowym .Amnezji wybiórczej? Ps .kolor wyszedl mi zaj**isty Kasztan z czerwonymi rewleksami Kulakop-uważaj bo Beata nie ma szacunku do farbowanych głów :P ojj będzie się działo.....:P Czytałaś to czy wkleić ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelemon
Cześć Beata! widzę ze w temacie bez zmian,tzn. psy szczekaja i nie widzą ze karawana jedzie dalej. Ciągle to bicie piany i ciągle trzymanie się twojego tematu jak tonacy brzytwy. Ahoj dla "topielcow" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ups w poprzednim poscie uciekło mi z nicka jedno e. już się poprawiłam, żeby nie było ze się podszywam hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Pierdolisz jak niezdrowa dupa beata przede wszystkim gdyby nie mamusia i jej dom mnie miała byś gdzie ze starszymi dziećmi się podziać więc mieszkałaś z mamą a opieka nad nią wynikła choćby z tego faktu. Gdyby cię było stać na kupno mieszkania to nie mieszkała byś z mamusią jako dorosła osoba. Tylko ciebie nie było na to stać bo cię facet puścił kantem dzieci olał na maksa praca za nędzną kasę więc musiałaś żyć na łasce matki. Każdy będąc dorosłym dąży do samodzielności tobie ona się nie udała i tyle,tylko ty się w życiu nie przyznasz. Alimenty jej w świetle prawa się należą konkubent nie jest zoobowiązany jej utrzymywać i tyu na swoim przykładzie wiesz to najlepiej. Chociaż w jednym wzieła przykład z ciebie więc powinnaś być dumna. Poza tym brane są pod uwagę dochody ojca one do małych nie należą ty jako ty możesz na siebie zarobić a jak nie chcesz twoja sprawa. Wolisz robić z siebie cierpiętnicę zamiast zwrócić się o pomoc przy opiece mamy do rodziny do opiekunek,znajomych,by wyjść z domu i odreagować. Żadna starsza osoba wcale nie chce nikogo od siebie uzależniać tylko dla ciebie wygodne to tłumaczenie,nie chcesz dać sobie pomóc bo nie chcesz pracować tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ta się
znowu nachlała i naćpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj rety oj rety
a ty sie znowu topisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Może ona pracować chce, tylko prawdopodobnie nie ma gdzie. Oczywiście, że karawana beaty jedzie dalej, albo wygra albo przegra. Jak powiedzieli A to muszą powiedzieć i B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dczego i ciągle
ta Ulkiulki jest nawalona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj rety oj rety
Dlaczego ciagle masz te shizy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, fakt
beata szczeka, karawana idzie dalej i pieniądze z konta co miesiąc znikają. Ale ona tego nie widzi i szczeka dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Jak to jest możliwe że tak oczytana elokwentna mądrz kobieta nie znalazła by pracy,haha a ja wiecznie naćpana,nachlana mam ją zawsze ba nawet mam dwie. Beatta wrzesień sIę zbliża z twoim zdrowiem myślę że mogą cię śmiało wysłać do pracy energii masz od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
a co złego jest w pracy w firmie męża ? Bo nie rozumiem twojego ataku na takie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj freelemon - bardzo ucieszyłam się na Twój widok :) dzięki, że dołączyłaś. Mam nadzieję, że wypoczęłaś a wakacje były udane! Poza tym, na tym temacie bez zmian, sama widzisz... bicie piany nadal ... wyżywają się na mnie bezlitosne i bezduszne istoty, ponadto podejrzewają mnie o trollostwo - hhe - to jest już kompletnie żałosne! Jak można być takim człowiekiem, jak one? Np. ulkiulki - to jest porażka! Nie mam ochoty dalej ciągnąć tego chorego z nimi dialogu, nie che mi się już czegokolwiek udowadniać, po prostu wymiękam, jak można być tak nie reformowalnymi istotami! ale znam takie osoby i też w realu... a teraz nie chce mi się, mam nadzieję że mnie rozumiesz? Są też oczywiście i wrażliwe istoty i rozumne, ale takich tutaj jest mało. One się chyba boją, że ich mit zostanie obalony i nie będą już miały tematu... nie wiem? Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rety oj rety kulakop Przeczytalam sobie poczatki tego watku .Najpierw spokojnie nawet .Do czasu kiedy kobiety podzielały twoje zdanie .Pózniej zaczeła sie jazda .Pierwsza rada żebyś odpuściła sobie i już beatko zagotowałaś I poszły konie po betonie Batko nie zal ci ? Mogłas normalnie rozmawiac na kafe .Nie żal ci ,że zawsze będziesz kojarzona z TA beatą . Prawda ,że nie ? Bo ty nawet na topikach innych nie umiesz uwolnic sie od złosci na pasierbice i ex zone .I o ile rozumiem ,ze może bolec ( wegług ciebie złe zachowanie pasierbicy ) to nie rozumiem Twojej niecheci do pierwszych żon ( sama taka jestes ),do samotnych matek ( tez byłaś ) do konkubin ( sama tego doświadczyłaś ) W wieku 50 lat chyba alzhajmer nie dotyka .Szczerze nie wiem A może jesteś pierwszym przypadkiem ,wyjątkowym .Amnezji wybiórczej? Ps .kolor wyszedl mi zaj**isty Kasztan z czerwonymi rewleksami Kulakop-uważaj bo Beata nie ma szacunku do farbowanych głów ojj będzie się działo..... Czytałaś to czy wkleić ? ... widzisz, tak się jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności złożyło, że poczułam wczoraj sympatię to kulakop - taką ludzką sympatię:) i cieszę się, że te czerwone refleksy na włosach jej wyszły a wiesz dlaczego, bo ona się cieszy! i o to chodzi no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
09.08.2012] 11:54 [zgłoś do usunięcia] beata04 Jestem z blokowiska ... twój wpis pozostawiam bez komentarza. 11:55 [zgłoś do usunięcia] beata04 Ulkiulki ... twój wpis pozostawiam bez komentarza Chcesz za to oklaski ? :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z blokowiska 09.08.2012] 11:54 [zgłoś do usunięcia] beata04 Jestem z blokowiska ... twój wpis pozostawiam bez komentarza. 11:55 [zgłoś do usunięcia] beata04 Ulkiulki ... twój wpis pozostawiam bez komentarza Chcesz za to oklaski ? ... no i kto tu szczeka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
Nie odpowiedziałaś mi, co złego jest w pracy w męża firmie. Pytam tak po prostu z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beato Nie odpowiedziałaś mi, co złego jest w pracy w męża firmie. Pytam tak po prostu z ciekawości. ... a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jeżeli kobieta pracuje uczciwie w firmie męża (albo odwrotnie), wspólnie prowadzą firmę - to nie ma w tym nic złego - wręcz przeciwnie, ale jeżeli ktoś (bez różnicy kobieta czy mężczyzna) nie jest zatrudniony, fikcyjnie na czarno dorabia, bo jest zarejestrowany w PUP - wtedy jest to złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
Aha, dzięki za odpowiedź, bo byłam ciekawa. Ja równiez nie popieram pracy na czarno, choć im dłużej żyję, tym częściej dochodzę do wniosku, ze to jednak dobre rozwiązanie. :o Ale to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Przecież jeszcze nie tak dawno pisałaś że pobiera zasiłek dla bezrobotnych hehe to chyba nie z pracy na czarno??????Co tu jest fikcją praca na czarno czy kasa z urzędu pracy???Bo w tym momencie zaprzeczasz sama sobie.A teraz mały cytat z twojego wpisu.......... Tak, to są trudne sprawy. Ona ma swoją rację, ja mam swoją. Sprawa toczy się w Sądzie, wiele o niej wiem, bo zaintrygowały mnie jej ogłoszenia na necie odnośnie jej działalności gospodarczej. Jej nienawiść przysłania jej zdrowy rozsądek, nie chcę tutaj pisać, że ja jestem taka a ona taka... bo to nie jest w moim stylu... przeraża mnie jej nienawiść. I na pewno w dalszym ciągu tej dyskusji nie napisałaś jaka ona jest bo przecież to nie w twoim stylu.....pozostawiam ten wpis bez komentarza bo szkoda słów na twoje wieczne zaprzeczanie samej sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Wiesz Ulkiulki tylko krowa nie zmienia zdania, tylko pastwisko. Tylko nie imputuj mi zaraz tekstów zniecierpliwionego na temat krów. To była dygresja na temat tego ze ,Beata jak każdy ma prawo mieć zdanie w różnych stanach danej sytuacji. O ma prawo je zmienić tak radykalnie jak to ona uważa. Siłą ,wręcz presją słowno- psychiczną próbujesz ja zmusić by uznała twoje racje. Ona tego nie robi i wscik gotowy z twojej strony. Po co? pytam. Po kiego chcesz na siłę zmusić ja do czegokolwiek. Naprawdę masz takie nudy w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Chore jest to Ulkiulki, ze od kwietnia z krótkimi przerwami toczysz wojnę z Beata. To nie jest normalne u kogoś kto ciągle i bez przerwy swój żywot stawia za wzór cnót i jeszcze podkreśla swoją wyższość. Człowiek spełniony i szczęśliwy nie pieprzy w kółko o innych jacy są denni czy beznadziejni. Straszne kompleksy z ciebie wylaza. Nie musisz się obawiać next swojego faceta, ona nie poda twojego syna do sądu. Zdrowa jest i pewnie jurna babka. Wyluzuj kobieto bo szkoda życia żeby tak się spalac w nie swojej sprawie. Beata sobie poradzi, nawet jak sąd zmusi ich do płacenia alimentów jeszcze i przez 2 lata. Sama wiesz co nie zabije to wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Chore jest to Ulkiulki, ze od kwietnia z krótkimi przerwami toczysz wojnę z Beata. To nie jest normalne u kogoś kto ciągle i bez przerwy swój żywot stawia za wzór cnót i jeszcze podkreśla swoją wyższość. Człowiek spełniony i szczęśliwy nie pieprzy w kółko o innych jacy są denni czy beznadziejni Tak to nie jest normalne że osoba chora z nienawiści do pasierbicy stawia swój żywot za wzór cnót,że osoba nieuczciwa cały czas wmawia wszystkim że jest wzorem uczciwości i nikt nie może jej nic zarzucić,osoba która ma niewiele lat pracy robi z siebie pracusia a z innych robi nierobów,osoba której syn pobierał alimenty pomimo tego iż miał zawód mówi do innych że nie wszyscy muszą się uczyć,wreszcie osoba będąca samotną matką mówi o innych samotnych matkach że są patologią.Ty w ogóle free coś widzisz poza tym że jej mąż musi płacić alimenty,bo wygląda na to że reszta coś dostrzegła. Bo ja czytając ją kilka miesięcy widzę że myli się w swoim kłamstwie i to patologicznym kłamstwie. Ty dalej nie rozumiesz że alimenty dla pasierbicy to tylko moralnie tej pasierbicy się nie należą i moralnie nie powinna ich brać a bierze je głównie przez samą beatę i ich wzajemną nienawiść.To widać z daleka nawet postronne osoby zauważyły że jej toksyczność powoduje że druga strona nie jest w porządku.I nie będzie dopóki albo beata nie skończy albo prawnie już jej się nie będą należeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
I jak sama napisałaś każdy ma prawo zmienić zdanie więc niech tatuś przestanie z córką walczyć,i odsunie beatę od sprawy alimentów bo moim zdaniem wygra wtedy znacznie więcej niż teraz.Niech to on pomyśli nad zmianą zdania bo zdanie beaty po pierwsze nie jest tu potrzebne a po drugie jest toksyczne dla drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×