Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość do beata04
ale jeżeli ojciec nie chce dać bo nie ma - to w tym przypadku trzeba zrobić wszystko, żeby nie tylko dopiec ojcu, ale przede wszystkim całej jego rodzinie!! chłopod jebania jak dupa od srania!! chciało sie dzieci-to trzeba zapierdalać!! ty jako ta baba też powinnaś swój wkład wnosi skoro czepiasz sie matki swojej pasierbicy!! robisz coś aby waszym wspólnym dzieciom było lżej leniwa babo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beata04 ale jeżeli ojciec nie chce dać bo nie ma - to w tym przypadku trzeba zrobić wszystko, żeby nie tylko dopiec ojcu, ale przede wszystkim całej jego rodzinie!! chłopod j**ania jak d**a od srania!! chciało sie dzieci-to trzeba zapie**alać!! ty jako ta baba też powinnaś swój wkład wnosi skoro czepiasz sie matki swojej pasierbicy!! robisz coś aby waszym wspólnym dzieciom było lżej leniwa babo?! ... o sobie piszesz leniwa babo? ja już ci napisałam, co o tobie myślę i nie będę się powtarzała zwykła zaściankowa prostaczko i tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
To powiedz ile pieniążków ty dajesz na utrzymanie domu dwójki swoich dzieci i swoje? Powinno być chyba tak że rodzice oboje dają przynajmniej ty cały czas tak piszesz. Tak z samej ciekawości bo coś mam wrażenie że u ciebie to na pisaniu zawsze się kończyło,kończy i kończyć będzie. Ma chłopina przerąbane młody nie jest a siedmiolatka będzie potrzebować jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki To powiedz ile pieniążków ty dajesz na utrzymanie domu dwójki swoich dzieci i swoje? Powinno być chyba tak że rodzice oboje dają przynajmniej ty cały czas tak piszesz. Tak z samej ciekawości bo coś mam wrażenie że u ciebie to na pisaniu zawsze się kończyło,kończy i kończyć będzie. Ma chłopina przerąbane młody nie jest a siedmiolatka będzie potrzebować jeszcze długo. ... a co jesteś zainteresowana w wspieraniu mojego męża? że mu tak współczujesz, jakoś nie słyszę, żeby narzekał na rodzinę! - jeżeli tak, to pamiętaj możesz go wspierać daję ci pozwolenie ale tylko finansowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie wiem jak ty ulkulku ale ja idę spać, więc radzę ci zrób to samo, bo nie będziesz już miała z kim pogadać - rano trzeba wstać - dobranoc, kolorowych snów i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Beata czyżby kolejne niewygodne pytanie? To może napisz chociaż dlaczego według ciebie ta patologia według ciebie zresztą po rozwodzie ma obowiązek dokładać po połowie na dzieci a takie lenie jak ty już takiego obowiązku nie mają. Bo proszę cię ale ty sądząc po twojej rencinie nawet przed chorobą niewiele mogłaś dać na dzieci. Czym różnie się obowiązek podziału utrzymywania wspólnych dzieci w małżeństwie i po rozwodzie. Bo coś mi się wydaje że twoim zdaniem chłop ma zapierdalać i robić na lenia żonę ale jak jest już w patologii po rozwodzie to naraz może płacić tylko grosze po prostu biednieje w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkaas
Po co wy sie wysilacie z ta beata? Przeciez ona nic nie zrozumie ,zaraz napisze ze jestescie roszczeniowe itd.....sad niesprawiedliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
... o sobie piszesz leniwa babo? ja już ci napisałam, co o tobie myślę i nie będę się powtarzała zwykła zaściankowa prostaczko i tyle w temacie przecież beata nie wyzywa....to ona jest atakowana i obrzucana inwektywami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do foska
Może Ty poczytaj wypowiedzi beaty od początku tu i na innyvh topikach .Dużo tego ale zycze powodzenia w odkrywaniu prawdziwej twarzy beaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do do foska
Właśnie czytałam i za każdym razem ta która ośmieliła sie miec inne zdanie została nazwana roszczeniową babą która żle wychowuje swoje dzieci. Przeczytaj jeszcze raz i postaraj się zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Po co Wam odkrywanie "prawdziwej" twarzy beaty? Mnie to nie interesuje, wystarczy mi to co pisze tutaj, żeby wyrobić sobie zdanie o niej. Zresztą co sobie ona zasieje to i zbierze.To tylko kafeteria nie przejmujcie się tak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa pnkt widzenia
Beato ty masz rozchwianie emocjonalne .W przeciagu paru godzin potrafisz przejsc niekontrolowanie z obrzucania błotem innych w uśmiechy i pewnosc ,ze to Ty wyprowadzilas ich z równowagi .Wiem ze jestes realna i dlatego radze jednak dalsze sesje z psychologiem i jak najmniej pobytu na kafe .Nadal wierze w ludzi i wydaje mi sie ,ze nie jestes taka zła jak tu sie przedstawiasz .A przedstawiasz sie jako pazerna ,obsesyjna kobieta .Czas zmienic ta wizje .Powiedz dlaczego jestes tak nieszczesliwa ?Zreszta nie ,nie na kafe .Zal mi ciebie .Wiesz sa inne fora .Np styl 24 dzienniki .moze tam znajdziesz pokrewne dusze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność Po co Wam odkrywanie "prawdziwej" twarzy beaty? Mnie to nie interesuje, wystarczy mi to co pisze tutaj, żeby wyrobić sobie zdanie o niej. Zresztą co sobie ona zasieje to i zbierze.To tylko kafeteria nie przejmujcie się tak. ... ok. i o to chodzi o takie zdrowe podejście do mojej osoby :) tylko, że zapomniałaś, dodać - co każdy z nas zasieje to zbierze - czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa pnkt widzenia Beato ty masz rozchwianie emocjonalne .W przeciagu paru godzin potrafisz przejsc niekontrolowanie z obrzucania błotem innych w uśmiechy i pewnosc ,ze to Ty wyprowadzilas ich z równowagi .Wiem ze jestes realna i dlatego radze jednak dalsze sesje z psychologiem i jak najmniej pobytu na kafe .Nadal wierze w ludzi i wydaje mi sie ,ze nie jestes taka zła jak tu sie przedstawiasz .A przedstawiasz sie jako pazerna ,obsesyjna kobieta .Czas zmienic ta wizje .Powiedz dlaczego jestes tak nieszczesliwa ?Zreszta nie ,nie na kafe .Zal mi ciebie .Wiesz sa inne fora .Np styl 24 dzienniki .moze tam znajdziesz pokrewne dusze ? ... a taki ktoś jak ty - co nie ma już żadnych - ależ to na prawdę żadnych argumentów i nic do powiedzenia - to pisze np. o chorobie psychicznej, albo o rozchwianiu emocjonalnym... Kobieto - ja twardo stoję na nogach, a to że potrafię się śmiać albo z pewnością siebie i uśmiechem na ustach powiedzieć to co myślę nie upoważnia ciebie do napisania, iż mam rozchwianie emocjonalne... a dalsze sesje z psychologiem może sobie sama zafunduj, bo mnie nie potrzebna była żadna sesja, a tym bardziej jej kontynuacja, a co do pobytu na kafe - to wybacz będę tak często zaglądała na ile mi czas i chęci pozwolą. Z jednym się z tobą zgodzę - nie jestem zła - a ten kto mnie pozna - dobrze mnie pozna - ceni sobie znajomość ze mną (sorry, że nie jestem skromna) i dlaczego uważasz, że jestem pazerna i obsesyjna? Tutaj na tym forum obsesyjna to jest moja znajoma - znana nie tylko mnie. I proszę napisz mi co masz na myśli - czas zmienić to wizję? i dlaczego twierdzisz, że jestem TAK NIESZCZĘŚLIWA - uwierz mi jestem szczęśliwa... pisałam już - szczęście to pojęcie względne - to stan umysłu i ducha ... szkoda, że mnie nie znasz osobiście ... może właśnie to ja byłabym pokrewną dla ciebie duszą? Pozdrawiam i dzięki za wpis - dobrej spokojnej nocy - Beata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
o twojej obsesji można doczytać niemalże na każdej stronie - twoja obsesja jest pazerność,twoja pasierbica i jej matka,twoja znajoma. Cały czas naskakujesz na kogoś kto śmie myśleć inaczej niż ty. Po sto razy tu pisały różne osoby i zwracały tobie uwagę na twoje prostackie zachowanie-ty jakbyś czytać nie potrafiła-ponawiasz swoją złość i agresję. Tak jak ty nie zachowuje się człowiek szczęśliwy-on nie tryska nienawiścią do każdego z kim rozmawiają i wymieniają swoje poglądy i spostrzeżenia. Odszczekaj teraz swoje i zwymyślaj mi wszak to twój stary mechanizm obronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foska o twojej obsesji można doczytać niemalże na każdej stronie - twoja obsesja jest pazerność,twoja pasierbica i jej matka,twoja znajoma. Cały czas naskakujesz na kogoś kto śmie myśleć inaczej niż ty. Po sto razy tu pisały różne osoby i zwracały tobie uwagę na twoje prostackie zachowanie-ty jakbyś czytać nie potrafiła-ponawiasz swoją złość i agresję. Tak jak ty nie zachowuje się człowiek szczęśliwy-on nie tryska nienawiścią do każdego z kim rozmawiają i wymieniają swoje poglądy i spostrzeżenia. Odszczekaj teraz swoje i zwymyślaj mi wszak to twój stary mechanizm obronny. ... ja tylko zapytam, ten twój tekst powyżej - to co to jest? to nie jest obsesja i nienawiść oraz jadowitość w moim kierunku? Twoim zdaniem, jak ty się zachowujesz - proszę o odp. Według ciebie i tobie podobnych - ja muszę się zgadzać z wami tak? nie mam prawa do własnego zdania? A twoją obsesją nie jest kafe przypadkiem? I zmienianie nicków jak w kalejdoskopie? I uważasz, że jesteś w stanie coś na mnie wywrzeć? :) - Błąd. Biorąc pod uwagę, fakt, że was jest tutaj kilka, a ja sama - to i tak świetnie daję sobie z wami radę... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Foska poczytaj sobie wpisy beaty w temacie rozwód z arabem tam dopiero kobieta dała szereg wskazówek a można powiedzieć że dała czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Foska poczytaj sobie wpisy beaty w temacie rozwód z arabem tam dopiero kobieta dała szereg wskazówek a można powiedzieć że dała czadu. ... no i ty jeszcze o tej godzinie? a może to ty kryjesz się pod nickiem Foska? i innymi, bo potrzebujesz poparcia sama dla swojej własnej głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A beata nikt na tobie niczego nie chce wywrzeć bo i po co,ciebie życie samo zweryfikuje a pierwszy zrobił to sąd pora na dalszą weryfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A ciebie przypadkiem mężuś nie leje że tak innej doradzasz by z takim była. Ja to bym cię nawet trochę zrozumiała bo dziecirób bez własnych środków do życia musi siedzieć cicho.A teraz idę nyny bo wstaję do pracy by nie oglądać się na faceta i móc pożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki A ciebie przypadkiem mężuś nie leje że tak innej doradzasz by z takim była. Ja to bym cię nawet trochę zrozumiała bo dziecirób bez własnych środków do życia musi siedzieć cicho.A teraz idę nyny bo wstaję do pracy by nie oglądać się na faceta i móc pożyć. ... facet, który uderzy kobietę jest nic nie warty, a kobieta, która uderzy faceta jest też nic nie warta!! Ludzie, którzy zniżają się do rękoczynów są słabi - to jest przyznanie się do swojej słabości - nie mogę ci już nic zrobić, to cię uderzę! - dla mnie to są zachowania patologiczne - chore!! Ale są kobiety, które proszą się, żeby facet je uderzył - znałam taką! Znam też taką, że tak długo prowokowała swojego męża, aż ten ją uderzył - a jak ją uderzył był najgorszą świnią na świecie!! - nie pochwalam tego - ale ona sama się wtedy o to prosiła, bo to ona go traktowała jak śmiecia i jak niewolnika, więc jeżeli w małżeństwie dochodzi do rękoczynów to dla mnie jest to dno i nie ma szans na lepsze życie. A w tym temacie o którym wspomniałaś właśnie autorka tego tematu to dno... a teraz udaje cierpiętnicę - chyba nie była w amoku i wiedziała, że wiąże się z muzułmaninem! Żal tylko dzieci, tak jak w każdym przypadku. Dobranoc ulkiulki, i rano do pracy, widzisz, a ja mam faceta, na którym mogę polegać, żeby móc nie tylko pożyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Ty masz faceta i pasierbice z której chcesz żyć i msz też dzieci którym zabierasz przez lenistwo ale to sprawa twoja i męża.Natomiast bardzo szybko i w sposób przebiegły zmieniasz zdanie w zależności od sytuacji a twoja gLupota i tak wychodzi.Cofnij się może do tematu rozwód z arabem i zobacz co tam pisałaś.Wiesz może inni czytają inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta załosna jestes
Dla ciebie kobieta sama ,czy to z wyboru ,czy z koniecznosci jest nikim . Uwierz mozna być samym i realizowac sie i nie miec sponsora .I na dodatek mozna byc szczęsliwym .To tylko ty masz takie pojecie o zyciu jak nasi protoplasci z poprzednich wieków . Moja babcia jest bardziej postepowa niz Ty .A ma 83 lata .I radzi wnusiu ty zadbaj o siebie i wspomaga wnusie ,chociaz wnusia wzbrania sie .Masz wyksztalcenie to latwiej ci w zyciu bedzie .To bez obrazy ,prosta kobieta ,ale rozumie dzisiejszy czas .Ty majac 50 lat rozumiesz jak miec a niedac Dzis kobieta sama o sobie stanowi . Ja nie musze uzywac nicka .Pisze jak mnie cos ruszy .Ktos ci dobrze napisal .Stworz gdzies indziej swoja nowa osobowosc ,bo na kafe jestes spalona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Ty masz faceta i pasierbice z której chcesz żyć i msz też dzieci którym zabierasz przez lenistwo ale to sprawa twoja i męża.Natomiast bardzo szybko i w sposób przebiegły zmieniasz zdanie w zależności od sytuacji a twoja gLupota i tak wychodzi.Cofnij się może do tematu rozwód z arabem i zobacz co tam pisałaś.Wiesz może inni czytają inaczej. ... ulkiulki - ja mam pasierbice z której chcę żyć?! - to chyb a pasierbica żyje naszym kosztem - tak samo jak twój dorosły syn żyje kosztem swojego ojca! mało tego, to dysponujesz jego pieniędzmi i też żyjesz i żyłaś jego kosztem - czyż nie? A twoja głupota poraża - ja jestem konsekwentna w tym co robię, natomiast tego nie można powiedzieć o tobie, bo zmieniasz za każdym razem front swojego działania przeciwko mnie? A co ja napisałam takiego w tym temacie, że niby co, że nie popieram takich powielonych ulkiulki na każdym temacie. O głupocie to proszę pisz własnej i o swojej indolencji! I zaoewne inni czyli takie jak ty osoby czytają inaczej - bez zrozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta załosna jestes Dla ciebie kobieta sama ,czy to z wyboru ,czy z koniecznosci jest nikim . Uwierz mozna być samym i realizowac sie i nie miec sponsora .I na dodatek mozna byc szczęsliwym .To tylko ty masz takie pojecie o zyciu jak nasi protoplasci z poprzednich wieków . Moja babcia jest bardziej postepowa niz Ty .A ma 83 lata .I radzi wnusiu ty zadbaj o siebie i wspomaga wnusie ,chociaz wnusia wzbrania sie .Masz wyksztalcenie to latwiej ci w zyciu bedzie .To bez obrazy ,prosta kobieta ,ale rozumie dzisiejszy czas .Ty majac 50 lat rozumiesz jak miec a niedac Dzis kobieta sama o sobie stanowi . Ja nie musze uzywac nicka .Pisze jak mnie cos ruszy .Ktos ci dobrze napisal .Stworz gdzies indziej swoja nowa osobowosc ,bo na kafe jestes spalo ... dokładnie tak, kobieta samotna jest nikim - postrzegana jest zawsze inaczej, wręcz gorzej w zależności od sytuacji ... i nie mialam tutaj na myśli żadnego sponsora, ale widać głodnemu chleb na myśli! Nie wierzę, że można być szczęśliwą kobietą samotną z dziećmi. Sama nią byłam i wiem, że brakowało mi obecności mężczyzny i pełnej rodziny, ale wy nie chcecie tego zrozumieć, bo to w czym tkwicie uważacie za pelnię szczęścia! a ja uważam, że to jest chore - wbrew naturze! I wyobraź sobie, że nie tylko ja mam takie podejście do życia - większość ludzi popiera mój światopogląd - a ty jak założysz rodzinę - w pelni tego słowa znaczeniu - to zauważysz tę różnicę i zapewniam cię światopogląd ci się zmieni! I niech cie babcia wspomaga - widocznie ma z czego - a ty się ciesz, że masz taką babcię... bo nie każdą babcię stać na to - ledwie z emerytury wiąże koniec z koncem - niekiedy nie ma za co leków wykupić - nie mówiąc o reszcie - ale widać wy żyjecie w dobrobycie i obce dla was - nawet zjawiskowe są sytuacje, że ludzie po prostu nie mają bo mają tyle ile mają - ale po co wam się wysilać - wystarczy wysłać sms za 1 zł raz w miesiącu na fundację wspomagającą chorych czy biednych lub zrobić porządek w szafie i dać np, na PCK i uważacie, że takie dobre i altruistyczne jesteście! A ja wam powiadam, że wszyscy jesteście chorzy na manię posiadania i ty też i zapewne nie dziwi cię fakt ze babcia daje, bo babcia jest z tego pokolenia co daje, ale twoje pokolenie już do niego dających nie należy tylko do biorących!! Czyli? Jak siebie nazwiesz...? Na kafe nie jestem spalona, bo czyrają też i inni, ale widać, że ty też czytasz i może coś zostanie w twojej głowie z tego co pisze??!! Mam nadzieję... i będę pisać czy wam się podoba czy nie - a wiem, że nie i wiem dlaczego ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do beata04
To pisz ale sie wypalasz i trącisz starością a przynajmniej poglądami. Sama byłaś przez 11 lat bez męża z dziećmi no ale jak ktoś się gapa urodził ten kanarkiem nie umrze i takiej jak ty nawet w związku będzie źle i biednie. Mnie zastanawia tylko fakt twój czas spędzany przed komputerem-czyżbyś była zaniedbywana lub co gorsza czyżbyś zaniedbywała swoje dzieci,matkę i małżeńskie obowiązki? O każdej porze są widoczne twoje "twórcze" wypowiedzi!! O każdej porze kogoś wyzywasz,pouczasz i przyrównujesz!! Nie masz swojego własnego życia? Już ktos napisał-człowiek zadowolony z życia nie przesiaduje godzinami w internecie i nie pała nienawiścią do ludzi. Ty sobie coś dzięki temu portalowi załatwiasz i dlatego jesteś taka "szorstka" i nie do zniesienia. Żal to NAM jest ciebie bo nikt z tobą nie podziela twojego zdania ani światopoglądu-klepiesz dla samego klepania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
To czyim kosztem ty żyłaś dysponując zasiłkami starszych dzieci heheh moim i milinów innych idiotów którzy na twoje dzieci pracowali bo ojczulka wyybrałaś dla nich takiego super że zlał i ciebie i dzieci. Rozumiem że przez naście lat byłaś nikim prawda,przez nascie lat byłaś patologią ba nawet podwójną bo na utrzymaniu podatników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałam napisac do Beaty
Gospodyni domowa drepce w miejscu, nic nie czyni, tylko utrwala czas teraźniejszy; nie ma ona wrażenia, że zdobywa pozytywne Dobro, lecz tylko że bezustannie walczy przeciw .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do beata04 To pisz ale sie wypalasz i trącisz starością a przynajmniej poglądami. Sama byłaś przez 11 lat bez męża z dziećmi no ale jak ktoś się gapa urodził ten kanarkiem nie umrze i takiej jak ty nawet w związku będzie źle i biednie. Mnie zastanawia tylko fakt twój czas spędzany przed komputerem-czyżbyś była zaniedbywana lub co gorsza czyżbyś zaniedbywała swoje dzieci,matkę i małżeńskie obowiązki? O każdej porze są widoczne twoje "twórcze" wypowiedzi!! O każdej porze kogoś wyzywasz,pouczasz i przyrównujesz!! Nie masz swojego własnego życia? Już ktos napisał-człowiek zadowolony z życia nie przesiaduje godzinami w internecie i nie pała nienawiścią do ludzi. Ty sobie coś dzięki temu portalowi załatwiasz i dlatego jesteś taka "szorstka" i nie do zniesienia. Żal to NAM jest ciebie bo nikt z tobą nie podziela twojego zdania ani światopoglądu-klepiesz dla samego klepania. ... no tak, a tobie ewidentnie to pisanie przeszkadza... ubliżając mnie - ubliżasz przede wszystkim sama sobie... nadto, niechybnie uważasz, że jesteś lepsza ode mnie? a ja się ciebie zapytam - w czym ty ode mnie jesteś lepsza? może młodsza - to wybaczam nie masz doświadczenia życiowego... a może jesteś w moim wieku i starasz się ze wszystkich sił lepiej się poczuć, i wtedy jestem tobie niezbędna! bo na kim miałabyś się wyładować, jak nie tutaj, a jeżeli to w czym pomaga i czujesz się z tym lepiej.... Daruj sobie swoje wywody i zastanowienia nad moim czasem - mój czas to mój czas - cieszę się, że chociaż ten fakt zauważyłaś... więc ten mój czas należy tylko i wyłącznie do mnie - i robię z nim co chcę - nadto, trzeba być zorganizowaną osobą, żeby nie zaniedbać siebie, dzieci, męża, matki i domu! ale ty z pewnością masz z tym problemy i należysz do kobiet niezorganizowanych tzw. wewnętrznych i zewnętrznych bałaganiar, że nie ogarniasz siebie a już nie wspomnę o tym co wokól ciebie! Człowiek niezadowolony nie przesiaduje godzinami w internecie i nie pała nienawiścią do ludzi - kobieto o sobie piszesz, czerpiesz z własnych doświadczeń? ludzie nie są tacy jak ty... czy ty nie umiesz wyciągać wniosków z prostych spraw, do mnie pałają nienawiścią np. takie osoby jak ty - twój wpis powyżej świadczy o tym i poczytaj dokładnie strona po stronie to może zmienisz zdanie - chociaż wątpię... takie jak ty osoby,, zdania o mnie nie zmienią i wiem dlaczego ... masz jedno na celu dokuczenie i wyeliminowanie mnie ale jak widać argumentów brak - i to nazywa się wypalaniem - tak moja droga - wypalasz się nie tylko na kafe ale przede wszystkim od środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki To czyim kosztem ty żyłaś dysponując zasiłkami starszych dzieci heheh moim i milinów innych idiotów którzy na twoje dzieci pracowali bo ojczulka wyybrałaś dla nich takiego super że zlał i ciebie i dzieci. Rozumiem że przez naście lat byłaś nikim prawda,przez nascie lat byłaś patologią ba nawet podwójną bo na utrzymaniu podatników. ... na pewno nie żyłam twoim kosztem! i dobrze piszesz o sobie - trafione! gratuluję ... ewidentnie zazdrościsz mi tego ojczulka, jak tutaj o nim napisałaś i przykro mi ale ta zazdrość będzie musiała ci wystarczyć i zgadza się przez 11 lat byłam patologią - samotna matka to patologia - nie trzeba chlać i ćpać, żeby stwarzać patologiczne wzorce a według mnie rodzina rozbita niepełna, jaką jest samotna matka z dziećmi jest sama w sobie patologiczna - bo jest niepełna! ale ty tego nie zrozumiesz ulkiulki, bo tak głęboko masz w swoim umyśle zakorzenione patologiczne przekonania, że tej różnicy po prostu nie widzisz, twój świat wydaje się tobie normalny - a ja ci mówię, że on normalny nie jest... rodzina musi być pełna - czyli: tata, mama i dzieci! rozumiesz, co mam na myśli czy nadal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×