Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosssssakkkkk

a mi podwyższono alimenty! Jak się odwołać?

Polecane posty

Gość do ghftg
Tylko powiedz jakia wysokosc zasilkow dostajesz na jedno dziecko od panstwa .Ile doplaty do mieszkanioa jako samotna matka .A dopiero pozniej porownoj z mieszkajacymi w Polsce samotnymi mamami :\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
facet skoro Cie nie stac na dzieci to po cholere zrobiłes dwójke kolejnych?? masz nowa rodzine wiec pierwsze dziecko ma cierpiec?? żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dokument źródłowy - kobieto Tobie się chyba z próżności albo dobrobytu w głowie poprzewracało? Jakie wartości wpajasz swojemu dziecku... 1700 złotych alimenty - ja mam renty 1080 złotych, z pensji męża po opłatach i zapłaceniu alimentów pozostaje nam 600 złotych na życie, nie mam za co wykupić lekarstw dla siebie (gdyż choruję) prawie całe życie pracowałam uczciwie i nigdy nie udało mi się zarobić 1700 złotych a ty chcesz tyle alimentów... i jak ma być dobrze w tym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
dokument źródłowy z - no to tatuś tego dzieciaczka ma nieźle przegwizdane. Do końca życia, i o jeden dzień dłużej. Ciekawe kiedy sobie w łeb pierdolnie., Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Beata to że Ty sobie nie poradziłas w zyciu nie znaczy ze inni tez musza wegetowac, brawa dla matek tak walczacych o dobro swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damski bokser myślę, że tatuś tego dziecka nie wytrzyma takiej presji, wykończy go zachłanna kobieta i będzie miała na sumieniu... człowieka, a swojemu dziecku nieźle w głowie miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ta jasne, najlepiej niech tatusiowie robia po 10 dzieci i płaca na nie po 200 zł to bedzie wtedy ok :D na szczescie w naszym kraju tacy tatusiowie dostaja po dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh - wolę uczciwie i biednie żyć niż żerować na cudzej krzywdzie jak hiena... może jestem niedzisiejsza i może głupia z twojego punktu widzenia, ale dla mnie jest to tylko twój punkt widzenia. Widać, że także jesteś żądną krwi kobietą i faceta masz za nic. A pomyślałaś, że każdy ma prawo do własnego życia i odpowiada za własne życie, i pomyślałaś też o tym, że jak facet ściąga majtki (swoje) to przecież kobieta też je ściąga (swoje) majtki ... to dlaczego facetów i ojców w tym kraju się dyskryminuje, bo większość Sędzin - to kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Beata ale taka matka nie żeruje na dziecku, facet sie wczesniej zdecydował na dziecko więc niech teraz ponosi konsekwencje wychowania tego dziecka, najłatwiej jest przelac kase na konto i widywac dziecko raz na tydzien, a matka codziennie ponosi trudy wychowania dziecka. Chcesz zyc biednie twój wybór ale pozwól tez innym zyc z godnościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@beata uczciwie to niech zyje te kto porzucił dziecko i niech płaci matka, ojciec nieważne PS nie pobieram, nie płacę, ani moje dziecko alimentów nie pobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh - i tym sposobem posiadanie dziecka staje się największym nieszczesciem. A wspomnienie piepszenia jego matki - najgorszym koszmarem z przeszłości. A tak z ciekawości - ciebie ktoś chce jeszcze w ogóle ruchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Ale ja nie mam dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
damski bokserze nie zaliczam sie do kobiet rozwiedzionych, mam dzieci z mężem i jestesmy od wielu lat ze soba i wspólnie je wychowujemy, ale znam takich kolesi co maja po kilkoro dzieci z róznymi kobietami i sa wielce oburzeni ze musza płacic alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jakoś w to porzucenie dziecka przez ojca nie wierzę... to matki robią wszystko, żeby te dzieciaki były porzucone... bądźcie obiektywne, całymi dniami kombinują jak dokopać tej drugiej i jak ostatni grosz wyciągnąć od ojca, bo nie mogą znieść, że ich facet ma teraz nową żonę i nowe dzieci, bo przecież powinien warować i skomleć pod waszymi drzwiami jak pies, a wy może raczyłybyście go wpuścić! Zapomniałyście tylko, że facet to taka istota, której się mówi wynocha, to on po prostu - może nie zaraz - ale za jakiś czas sobie pójdzie a jak do innej? - no cóż przecież mu kazałaś i o co jeszcze walczysz? Zasłaniasz się dziećmi. Każda potencjalna rozwódka powinna wziąć pod uwagę fakt, że jeśli rozwodzi się to tak do końca... Honorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Widać w takim środowisku się obracasz. Ale patologia nie może wyznaczać sredniej - bo to margines. Raczej wąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@beata w jakim świecie ty żyjesz ? znam tylko jednego ojca który po rozwodzie wystąpił o opiekę Nawet ją dostał Pozostali odwrócili się dupami i są tatusiami weekendowymi, dzieci pozostawiając matce Niech wystąpią o opiekę jak tacy pokrzywdzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominasz beatko
ze Mezczyzna rozwodzi sie (honorowo hmmm ) z kobieta .A nie ze wspolnymi dziecmi :) I tak naprawde to tobie chodzi o kase :) Ty masz z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Nie będę miał - bo jeszcze trafiłbym na ciebie lub tobiepodobną. A po takiej to już tylko czarny dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Honorowo sie roziwesc??? acha czyli kobieta powinna zapierdalać 24 na dobe i sama utrzymywac dziecko bo jest honorowa :D Boze Beata czy Ty żyjesz w jakims sredniowieczu???????????? osobiscie znam tatusiów którzy jecza ze płaca alimenty ale jak zapytasz kiedy widzieli ostatnio dziecko to nie pamietaja czy pół roku temu czy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@damski jakbys trafił na taką jak ja to w razie rozstania byś został z dzieckiem i pobierał alimenty Nie musiałbyś płakać jak to dużo bulić musisz hahahahaha Biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
damski co za szczescie że nie przekażesz nikomu swoich genów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta podwójna - żyję na tym samym świecie co ty, tylko wam to jakoś to wszystko się pomyliło... mój mąż chciał sprawować opiekę nad swoją córką, chciał żeby przeprowadziła się do nas (mieszkamy w większym mieście) byłoby jej o wiele łatwiej studiować (większy wybór uczelni), ale po co, przecież byłaby pod "nadzorem" nie podobał jej się ten pomysł, wolała samorealizację i kasę od ojca, i o jakiej wy opiece gadacie, widzę te samotne matki i widzę jak traktują swoje dzieciaki. Matka modelka wymalowana i ubrana zadbana, bo jakże teraz następnego kochasia sobie zafunduje a dzieciak żebrak zupełnie do niej nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Zobaczyłby alimenty od ciebie - jak świnia niebo. A była tego fraglesa co "wygrał" dzieci płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zapominasz beatko - sorry o czym ty piszesz, czytaj od początku moje wypowiedzi i ze zrozumieniem, to będziesz wiedział o co chodzi... zagalopowałeś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@damski widzisz, jesteśmy z innej gliny ulepieni, ja na swoje dziecko nie żydziłabym Kurwa, dla kota kupowałam żarcie jak się z chłopakiem rozstałam Tylko faceci mają w sobie ten gest kurestwa, który pozwala oszczędzać na dzieciach Owszem płaci, dzieci bywają u niej, ale nie mieszkają, małe miasteczko, wiec nie muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Beata to ja juz teraz rozumiem, Twój maz płaci alimenty i to Cie tak boli :D pamietaj kobieto zyjesz w biedzie bo tak sobie sama ułozyłaś zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatko co ty pierdzielisz
A dzie ty te wszystkie takie samotne matki widzisz ? Ty sie w srodowisku jakiejs patologi obracasz chyba .Ja widze ,owszem samotne matki ,zadbane z zadbanymi dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×