Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka444

Zakochałam się w żonatym

Polecane posty

Zakochałam się w swoim kierowniku, ciągle o nim myślę. Jest przystojny, szarmancki, po prostu cudo. No i widze jak na mnie patrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdupierdu
No ,ale ma żonę ..to taka jak by przeszkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie zastanawiam się czy mam się przejmować tym, że ma żonę bo przecież ja nie chcę być jego zoną.przynajmniej dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarza sie czesto
ale nigdy sie dobrzee nie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiecie, że sie dobrze nie kończy? Z internetu? I co oznacza dobry koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś miła szczęście ! Nie będzie dobrego zakończenia jeśli go pokochasz. Zastanów się co będziesz myśleć każdego wieczoru gdy on będzie z żoną leżał w łóżeczku, komu on będzie składał życzenia pod choinką. Każdego dnia będziesz śledzić czas domyślając się co ukochany w tej chwili robi, by w końcu zamknąć się w domu z wciśniętym telefonem, bo może zadzwoni ! Tego chcesz ? Owszem przeżyjesz wspaniały niezapomniany seks, którego będzie Ci potem brakować przez wiele wiele miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy warto odmawiać sobie tego wspaniałego seksu? Tak naprawde nie wiadomo czy będę tego żałować, a w te wszystkie święta może będzie myślał o mnie.Nie stawiam się w roli przegranej jak sugerujecie, nie mam powodu.Jestem gotowa na ten romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutko
no bo każdy szef ma wypisane że seks z nim jest wspaniały:D powiedz że biedą pierdzisz i na każdą złotówkę lecisz szmato:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz kurcze
zastanow sie glupia krowo czy warto rozbijac rodzine, pamietaj ze jak to zrobisz to zabierzesz nie tylko meza tej kobiecie, ale i ojca dzieciom ( jesli maja) zacznij myslec glowa a nie picza, bo picza sie przyzwyczai i co? poszukasz nastepnego osla zapylacza...glupia dziewucha i tyle z jakiegos zascianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehhe...jakas niedowartosciowana zona sie pode mnie podszyla w 2 ostatnich wzpowiedziach. Lepiej zacznijcie dbac o siebie zonki,zzuccie tluszcz i nie zazdrosccie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta...rodzina, dzieci...utarte stereotypy...dzieci oczywiscie maja lepiej jak rodyice sie zra ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurcze, nie wiedziałąm że ojcowie swoich dzieci nie maja rozumu,woli,mózgu. ja jestem wolna i nie składałam przysiegi. Nawet mogłam nie wiedzieć, że jest żonaty. I wypraszam sobie takie pomówienia.Dbaj o siebie, nie snuj się jak ameba po domu a nikt ci męza nie "odbierze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
a później płacz i lament, że faceci kobiet nie szanują, skoro one same jak zwierzęta tylko myślą o radosnej kopulacji, bo co sobie będą przyjemności żałować. taka jesteś cienka, że nie umiesz znaleźć wolnego faceta do zajebistego seksu? żałosne, doprawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadziłaś
pomarańczo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta nie działa sama. do tego trzeba dwojga.nie zyjemy w 19-stym wieku drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaci pociągają i to bardzo.... ale tak jak ktoś wyżej już napisał, ważne żeby się nie zakochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pociąga konkretny facet, kiedy zaczął mnie pociągać , nawet nie wiedziałam że jest żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
hehe - znalem taki konkretny przypadek - identyczny jak Twoj zona wyczaila, ze maz posuwa inna i tamta skonczyla z twarza oblana kwasem siarkowym - juz chyba nikomu sie nie spodoba, a na pewno nie mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
ja bez wahania podobnie bym postapil z kolesiem wsuwajacym pale w moja laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
a ja tobie, bo istnieje wysokie prawdopodobienstwo, ze za twoje wybryki tak zostaniesz nagrodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden ziom :P
jeronik ma racje - tez bym tego nie zostawil ot tak sobie moze nie kwas siarkowy, ale takie manto, ze moglby nie przezyc a co do lasek - czesto sie posuwaja do tego rodzaju zagrywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×