Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka444

Zakochałam się w żonatym

Polecane posty

Gość Jagodka99
Też słyszałam o takich akcjach - nawet sama kiedyś miałam zamiar, ale się w porę powstrzymałam, bo przciwniczka była niezła lafiryndą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helgaaaa
lilka444 - osoba totalnie bezduszna - mysli tylko o wlasnej szparze... swiecie - dokad zmierzasz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadbajcie lepiej o siebie dla swoich mężów pełazające ameby , zamiast siedzieć przed kompem.Jakby facet miał w domu fajna laske to by za innymi sie nie oglądał.Tłuściochy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mXmmmmma
Niestety, ale taki "związek" nigdy nie kończy się dobrze, choćby obiecywał, że zostawi żone. Taki układ wiąże się tylko z ogromnym cierpieniem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteście naduczuciowe i chcecie tylko gacie potem skutki opłakane.Facet zawsze będzie olewał jak jest żonaty.Przecież te wzniosłe chwile miał z żona najpierw więc repley szuka sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyyyyy
dziewczyna chciala rady a nie pouczen! i to jest forum erotyczne haha z mszy wracacie? Autorko moim zdaniem jesli masz ochote to bierz go, liczy sie tylko twoja przyjemnosc, on tez ma swoje zdanie i jesli oboje chcecie to do dziela:-) Takie wybryki zawsze milo sie wspomina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochałaś sie czy na niego lecisz?:classic_cool: do zasadnicza róznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liIka444
no co.. w sumie kasę ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona777
Jak się zakochałaś, ale powtórzę zakochałaś, to nie potępiam. Ale będziesz cierpiała zapewne, czego Ci nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Czy warto odmawiać sobie tego wspaniałego seksu?'' Skad wiesz czy wspaniałego? Przeciez jeszcze z nim nie spałaś.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałam, że mój jest zonaty dopiero po fakcie:O Na szczęście ta żone tylko na papierze miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×