Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

tez wlasnie slyszalam ze kobiety po 30 staraja sie latami zajsc w ciaze... a u Ciebie raz hop i siup i dzidzia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
no,taki mału cud) w dodatku żadnych wymiotów,czuję się super jak sie małę urodzi to całą rodzinka zwariuje he he a ja na pewno i nie mogę się doczekać szału zakupów;) eh te sklepy tak mnie kuszą ale muszę sie powstrzymać aż poznam płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo juz bym chciala sie dowiedziec czy bedzie moja wymarzona coreczka czy wymarzony synek tatusia :))) juz bym chciala wybrac lozeczko,wozek, ubranka, smoczki, butelki haha :D nie moge sie doczekac normalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie najbardziej ciesze, z remontu pokoiku dziecięcego, kolor ścian, , mebelki, ahhh ;) ooo i takie literki mi sie podobają nad łóżeczkiem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w filmie widziałam nad łóżeczkiem właśnie takie literki i od razu mi sie spodobały i sory za błąd , az mi głupio , oczywiście marzę o synku powinno być :c nigdy nie miałam problemów z ortografia nawet w konkursie brałam udział,a tu juz któryś raz taki byk :C:C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa śliczne literki :D dziewczyny sory ze pytam, ale chyba nie doczytalam, ile macie latek? i jak dlugo sie staralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja mam 38 już i udało mi się za 1-wszym podejściem;) mam juz 3 duzych dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
a tak swoją droga to naprawdę coraz więcej par ma z tym problem.. to takie niesprawiedliwe ..moja znajoma 8 lat czekałą na ciążę i wreszcie in vitro ale się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
cześć dziewczyny. jak wam mija sobota? czuję się jakoś okropnie dziś, jakbym miała jakaś depresje.. spędziłam dziś pół dnia z ojcem dziecka, nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Mówi że tęskni, ale ja nie chcę dać mu kolejnej szansy bo wiem że mnie zrani, zaczynam myśleć częściej o dziecku. że nie będzie miało pełnej rodziny. Że to moja wina że pózniej może być nieszczęsliwe, gdy wyprowadziłam się od niego, radziłąm sobie dobrze a teraz gdy się spotkałam z nim, jestem w rozsypce.. ;/ jej. BEZSENSU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
nie zamartwiaj się ,nie działaj pod wpływem emocji,jak ma byc twój to będzie,pozostaw to czasowi,może wszystko się ułozy? myśl pozytywnie a samotne macierzyństwo to nie koniec swiata pzrezcież i wcale nie znaczy że dziecko będzie nieszczęśliwe,to zalezy tylko od obojga rodziców przecież nie zawsze rodzice są razem ale to nie oznacza,że nie są rodzicami tj chciałam powiedzieć ,że mimo,że może nie będziecie razem to dziecko ma nadal 2 rodziców i obydwoje bedziecie je kochać uśmiechnij się troszkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
ale, ja nie wiem czego ja chce. Już się pogodziłam z tym że będę z dzidzią sama, a tu nagle dzwoni i gada ze mną 2godz przez tel?i mówi że miło że słyszy mój głos. Ostatnio w ogóle się niedogadywaliśmy ciągłe kłótnie przez tel i od mojej wyprowadzki minęło prawie 3 tyg i chyba za wcześnie się z nim spotkałam. Wiem że będąc sama mogę zapewnić dziecku szczęśliwe życie, wiem o tym bo moja siostra wychowuje sama dziecko.Ale to był jej wybór. Ale nie chce żeby dziecko przechodziło to samo. Mimo wszystko jakby się nie starała dziecko odczuwa brak ojca i tego nigdy nie zastąpi, a nie chce żeby moje dziecko żyło w dwóch rodzinach, czy ja jestem egoistyczna? jak to słyszałam. Nie chce się użalać nad sobą, ale dziś mam słaby dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effi85
Hej ja wlasnie leze i odpoczywam po dluuugim spacerze, Mamuska,pozostawcie to biegowi czasu czy jakos tak to sie mowi. nie obiecujcie sobie nic, spotykajcie sie co jakis czas, to samo jak sie pojawi kruszynka ,niech ci pomaga i tp. powiedz mu ze na tym etapie nie chcesz,czy nie jestes w stanie podjac ostatecznej decyzji- tak lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effi81
To wyzej to ja pisalam, sory ze bez pl znakow ale z tel pisze, nie mam sily wstac nawet do laptopa, tak mnie nogi bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
tak będzie najlepiej, jeszcze dziś będziemy się wieczorem widzieć więc może na spokojnie uda nam pogadać. idę na spacer, jest tak ładnie.:) życzę miłego wieczoru, pogłaskajcie kruszynki ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski jak zrobi takie serduszko jak Effi31 ma pod spodem data i te serduszko takie rozowe ? i jak zrobic te stopki takie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja w pierwszej ciazy czulam sie tak jak ty. jedyne co moglam jesc to owoce, odrzucilo mnie od miesa choc jestem miesozerca a pod koniec ciazy to az plakalam za slodyczami, pochlanialam paczek za paczkiem :) niestety mdlosci mialam do 5 miesiaca :/ Effi te literki sa cudne :) Francoise mam kolezanke ktora urodzila dziecko w swoje 39 urodziny a jej corka miala wtedy 19 lat :) musze przyznac ze swietnie sie trzyma :) Mamuska narazie sie nie stresuj, co ma byc to bedzie. zostalo jeszcze 8 miesiecy do rozwiazania i powiem ci ze lepiej nie miec faceta niz miec byle jakiego. mowia ze niektorych dzieci zmieniaja na lepsze, niestety u mojego meza jest odwrotnie :/ nie potrafi udzwignac tego ciezaru i tylko szuka wymowek zeby sie malym nie zajmowac choc gdy sie urodzil to wstawal do niego w nocy i wogole robil wszystko ale taki 2 latek to juz dla niego za duze wyzwanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
jastro teraz troszke żałuję,że sie zpróbami nie wstrzymałąm o 1 miesiąc bo włąsnie w styczniu mam 39 urodziny;) ale w najsmielszych snach nie przypuszczałam,ze tak od razu i się uda ale nie ma tego złego,syn ma urodziny 20 grudnia więc blisko,blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro kuzynka ze Szkocji napisala mi na FB ze mi w poniedzialek wysle paczka czopki na mdlosci bo zostalo jej pudelko po ciazy. Wiec zobaczymy czy mi pomoga. Nazywaja sie torecan. brala ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×