Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

mnie też wysypało :( poza tym byliśmy dziś na przejażdżce i baaadzo długim spacerze, zwiedzalismy zamki, byliśmy kilka km na nogach i nie wiem czy troche nie przesadziliśmy; później po powrocie czułam sie naprawde osłabiona i mialam trochę zawroty glowy :( poszłam prosto na łóżko, polezałam zjadłam pomarańczki i póxniej już było ok. Jutro wizyta. Dzis jest 6tyg i 2 dni. JEsli chodzi o ćwiczenia to ja codziennie staram sie chwile poćwiczyć: głowa, ramiona, sklony różne, koci grzbiet i takie tam. Znalazlam kilka propozycji na necie na 1 trymestr :) czasami ok. 10 minutek, czasami dwa razy ćwicze po kilka minut, żeby sie nie przemeczyc. Dzisiaj jakos wyjatkowo przesadzilam z tym spacerem :( ale juz jest ok i ide spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ćwiczeń nie muszę ćwiczyć ;p Naćwiczę się przy maluchu a to do krzeselka wkladam a to wyciagam a to mu pokazuje cos wiec caly czas w ruchu jestem . Jest tak goraco a tak mi sie nie chce wychodzic ale musze ;p Wozek wystawia i papa robi i jak go nie wziasc? Jestem taka zmeczona ze bym najchetniej spala caly czas , ja cos czuje sie na chlopca znowu ;) ale mam cichą nadzieje ze sie mylę . Malutkie rozowe , fioletowe i szare ubranka mnie wołają kup mnie kup mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
a i mnie kuszą ale nic na arzie nie kupuje ale naprawde trudno się oprzeć tym miniaturowym cudeńkom;) wczoraj widziałam getry niebieskie ze spódniczką na 0-3 miesiace,po prostu tak malenkie,że nie do wiary,ze to nie dla lalki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise ja widzialam ciuszki nawet nie na newborn ale na tiny baby, na wczesniaki :) szok, takie sukieneczki na 2 kg dzidzie i nawet buciki ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
hej dziewczyny! co do ćwiczeń to ja planowałam sobie basen 2 razy w tygodniu. to podobno świetny rodzaj aktywności dla "ciężarówek". niestety chwilowo mogę "uprawiać" tylko leżnie w łóżku z powodu wcześniejszych plamień... mam nadzieję, że na najbliższej wizycie okaże się, że już wszystko ok i będę mogła wcielić swój plan w życie:) i codzienne spacery do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim... Moj pojechal dzisiaj o 4 i znowu bede sama w domku. Do lekarza ide dopiero w przyszlym tygodniu tzn po wyplacie :) Dzisiaj zaczynam 8 tydzien czyli tak naprawde 9 tak? Czuje sie dobrze tylko ciagle jestem senna. Wspolczuje wam tych mdlosci mnie omijaja. Ide na sniadanko bylam juz z psem na dworzu teraz ide jesc bo jestem okropnie glodna.... Pewnie wieczorkiem zajrze do was dziewczyny :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po weekendzie:) Mój teść leży w szpitalu i ma rdioterapię robioną,więc mój mąż siedział prawie cały weekend w szpitalu (ja nie byłam,bo stwierdził,że nie chce,żeby przez te promienioanie jego dziecko urodziło się z 3 nóżkami).Zawiózł mnie na weekend do mamy. Wczoraj jak mnie przywizł do domu to taki jakiś stęskniony był,aż miło. Mój Mąż,nie jest skory do okazywania uczuć,a wczoraj mnie przytulał co chwilę i całował :) My powiedzieliśmy najbliższej rodzinie i przyjaciołom. Zazdroszczę niektórym,że wam mijają mdłości i objawy.Ja mam cały czas wszystko nasilone. Pryszcze mi powyskakiwały okropne i pomaga mi sudocrem. Smaruję sobie na wieczór,a rano już tych najgorszych nie mam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pryszcze to normalność. Niektórym wyskakują a innym nie. Nie ma to żadnego związku płcią dziecka- jak pisała wyżej jedna z dziewczyn. Zrobiło się tak ciepło. Piekna pogoda... Mnie się zaczął marzyc wylot na wakacje.. Czy któraś z Was planuje taki wypad ? Ja myślę o Grecji, Chorwacji lub Turcji. 🌼 Czuję się dobrze. Mdłości mam tylko wtedy gdy jestem głodna. Dlatego zawsze musze miec cos pod podjedzenia... Nie wymiotuje. Czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie, my powiedzieliśmy tylko najbliższejrodzinie, objawów u mnie nadal ZERO aż dziwne :) czekam z nieciepliwością do następnej wizyty ( do 18 maja) zeby zobaczyc serdfuszko i czy wszystko hesr ok,tak jak już Wam pisałam teraz niby w 6 tyg nic nie było widać lekarz powiedział ze to młoda ciąża...ja oczywiście odchodzę od zmysłów czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze..Jak położę rękę na brzuchu , tam gdzie macica to czuję to pulsujące serduszko... daje się to wyczuć... Co jakiś czas sprawdzam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane ;):) umówiłam sie na wizyte na 8 maja, myślę, ze to juz bedzie mój lekarz prowadzący , mialam wybrac innego, ale poczytalam w necie i sie okazalo, ze nie jest tak dobry jak mi sie wydawało. jak ktoś chce poczytac - http://gazetaolsztynska.pl/Rok-wiezienia-dla-ginekologow,69743 co do badan prenatalnych, to ja byłam na nie, ale mąż "kazał" mi je zrobić, więc chyba zrobie ;) dziś bylam na badaniach, krew, grupa krwi, tokso, itp. teraz jedziemy z m poszukac fajnej marynarki do jeansów. pogoda super, ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna , my mielismy leciec do Turcji, ale mój lekarz powiedzial, ze lepiej nie . i ja wole nie ryzykować, tym bardziej, ze to moja pierwsza ciąza , wystarana, wyczekiwana itp, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
hej ja tez marzę już o wakacjach..mało być Maroko ale z uwagi na ciażę zmienilismy na Portugalię,bezpieczniej i europejsko u mnie dziś piekna pogoda,pewnie posiedzę troszkę na plazy;) mdłosci mineły ale i tak nie były uciażliwe,zero wymiotów w nocy nadal spać nie mogę no i te włosy ,które nie chca się wcale układać;( poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
do Deminges ja też byłam w 6 tyg na usg i też nie było widac zarodka jeszcze lekarka mówiła,zeby się nie martwić bo ciaża jest wczesna ale humor mialam nie najlepszy więc cie rozumiem .musze poczekać do 11 maja i oczywiscie wertuje cały net w poszukiwaniu iformacji itp mąż na mnie krzyczy,że się niepotzrebnie nakręcam i denerwuję 2 tygodnie to długo.. trzeba się zająć czymś by nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jesli chodzi o mowienie to tylko najblizsi wiedza, mamusie, rodzenstwo i najlepsze przyjaciolki. Ja nie mowie, nie chce zapeszac - wokolo mnie tyle osob poronilo.. ze no niestety.. wole poczekac zeby juz byc bardziej pewnym.. Ja mam dzis wizyte u gina i boje sie.. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 my chcemy leciec na cypr w sierpniu :))) juz ogladalismy wycieczki :))) wiecie co kochane ;( czuje sie okropnie ;((( nie daje rady mam chyba z wszystkich najgorzej :( a wiec: ledwo oczy otworze a tu juz mi sie odbija i bekam i sie dusze oddychac nie moge, poce sie jakbym goraczke miala ;((( dzis wstalam z lozka i znow upadlam i nabilam sobie wielkiego siniaka na udzie ;((( do tego zwymiotowalam na dywan ! krzycze do mojego '' miske miske ! '' i przyniosl mi GARNEK haha ! i pol garnka w rzygach ;/// wiem wiem nie za fajnie to brzmi, ale chce dzielic sie z Wami ze wszystkim. Rano na pusty zoladek zjadlam sliwke ze skorka pewnie od tego te wymioty, pol garnka czerwonego po sliwce. Teraz nawet jak pisze do was to mam karuzele w glowie i nie dobrze mi ;((( Wczoraj wieczorem pojechalismy z moim M do TESCO EXTRA na zakupy... moj prowadzil wozek na zakupy a ja szlam obok i nagle buc ! zwymiotowalam na srodku sklepu !!! wstyd jak cholera !!!! zaczelam panikowac wszyscy sie zlecieli ze sklepu zaczelam przepraszac, szkoci do mnie czy maja dzwonic po karetke a ja ze jest okej ze w ciazy jestem... i powiedzieli ze mam sie nie przejmowac ze to posprzataja ze rozumieja ze to ciaza... bardzo tolerancyjni... w polsce to pewnie by sie krzywo gapili na mnie i by mnie wyzwali ;/// wzielam od mojego klucze od auta i pobieglam do auta nie dawalam rady robic tych zakopow.... widzialam piekne butki dla noworodka chcialam kupic ale sie powstrzymalam nie chce zapeszac.... ale mi zle ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku!! nie moge przestac jesc :/ na sniadanie zjadlam 3 kanapki, 2 ogorki konserwowe i talerz rosolu z makaronem :/ do wieczora zapewne oproznie lodowke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie moge jesv bo zaraz rzygam... ;( juz chce porod !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje tych wszystkich dolegliwości...:/ ja poki co nie jem wiecej powiedziałam=bym nawet ze mam mniejszy aptety no ale staram się zjeść to śniadanie w ciagu dnia tez cos przegryze no i wieczorem mała kolacja, nie mam apatytu jakoś ... ateraz jeszcze te upały wiec pije jak smok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge jesc tylko mandarynki , i teraz wypilam goracy kubek pomidorowy... wiecej niz nie moge jesc... wczoraj zauwazylam nawet ze juz banany mi nie smakuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem i ciagle glodna jestem mam lekkie zawroty glowy ale to chyba przez ten upal wiec siedze w domu wrocilam z krotkiego spacerku ale za cieplo. Bedziemy mialy strasznie jak juz lato sie rozkreci to bd mialy pewnie juz brzuszki.. Przedwczoraj chcialam wejsc w moje spodenki co w zeszlym roku jeszcze byly luzne a teraz juz jak sie zapielam to bolal mnie brzuch, czyli moze juz troszke sie zaokroglil? Mysle co zjesc nagadalyscie o tych ogorkach teraz mam chetke na nie. Chyba bede zmuszona wyjsc do sklepu a tak mi sie nie chce w dodatku najchetniej polozylabym sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś cały dzień leżę na kanapie.. mdli mnie strasznie, ale jakos nie wymiotuję. zastanawiam się, czy jakbym się zmusiła do wymiotów to może te mdłości trochę by przeszły? tak mi się przypomniało z okresu, kiedy wracało się z imprezy i było bardzo źle, to jak się zwymiotowało to potem było już tylko lepiej... tylko to pewnie tak nie zadziała :( z racji mdłości moje dzisiejszemenu było dość dziwne... jak przez chwilę mnie mniej mdliło, to leciałam do lodówki i łapałam zacokolwiek, na widok czego mnie nie odrzucało. w ten sposób w moim brzuchu wylądowały: kanapka z twarogiem, kawałek kiełabsy, tzatziki, kawałek czekolady, kilka (zimnych) nitek spaghetti (tylko makaron, bez zadnego sosu) i pomarańczka :) a jeśli chodzi o wakacje to planowaliśmy chorwację, okolice dubrownika. jeśli będę dobrze się czuła to w sierpniu wsiądziemy w samochód i pojedziemy do chorwacji w ciemno (dokłądnie tak jak w nasze pierwsze wspólne wakacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadam na chwilkę się tylko przywitać, bo jutro wyjeżdżam z moim i rodzicami na krótki wyjazd do rodzinki u mnie jest tak ciepło, że nic mi się nie a w nocy mieliśmy taką duchotę że przy otwartym oknie na oścież spaliśmy a rano to się trzęsłam jak galaretka :D :D :D ale mój zanim wyszedł do pracy zrobił mi ciepłej herbatki, tak sam z siebie, aż mi się tak milutko zrobiło Miax strasznie ci współczuje z powodu tych wymiotów, mnie na szczęście odpukać 🖐️ omijają z daleka, czasami mnie zemdli ale to wszystko dziewczynki życzę wam więc miłego, spokojnego i ciepłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boroczki trzymajcie się... Ja jakoś w miarę dobrze tyle ze apetytu to nie mam... Tak na siłę jem....bo wiem ze muszę... Dzisiaj jakoś jestem pod tym względem noga. To 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zajadam kanapeczki z ogorkiem kiszonym pomidorkiem i cebulka mniam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Mi na mdłości pomaga suchy chlebek :) albo krakersy. Naprawde polecam. Mój lekarz pokazał mi jeden sposób na mdłosci ale dzięki Bogu nie miałam jeszcze okazji wypróbowac... suchy chlebek narazie mi wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×