Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolkajolka

drewno opałowe osika - nadaje się do palenia w piecach co

Polecane posty

Gość Herr Thomas
nadaje nadaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldekkk76
ja już od dłuższego czasu kupuję węgiel w SmartTrans. Ostatnio przeglądając ich stronkę internetową natknąłem się na ciekawe promocje. Jeżeli jesteście zainteresowani podaję Wam ich tel. 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan janusz janusz
ja przez dwa ostatnie lata paliłem węglem. teraz postanowiłem wypróbować ekogroszek. Cenowo chyba najbardziej opłaca się brać ze SmartTrans. Z tego co mi wiadomo przez cały miesiąc mają ciekawe promocje. Podsyłam dane kontaktowe -tel. 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layk
ja nigdy szczerze mówiąc nie paliłem drewnem, ale mogę zarekomendować ekogroszek. najtaniej na obecną chwilę wychodzi w SmartTrans - wiem to bardzo dobrze, bo z żoną robiliśmy zestawienia. Każdy grosz się liczy przed świętami! kontakt do nich to 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz nadaję się tylko jest miętka i trzeba dużo dokładać. Ja palę dębino kupuję w lesie w balach długich po dwa metry i rąbie sobie sam. W tym roku zainwestowałem w maszynę do cięcia drewna kupiłem ją w http://www.silnikielektryczne.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ofertę www.eko-wegiel.pl. Mają bardzo duży wybór węgla kamiennego (groszek, orzech, kostka), eco-groszku, peletu węglowego, brykietu. Klienci mogą kupić węgiel luzem lub pakowany w worki. Opał pochodzi ze śląskich kopalni oraz z Czech i Niemiec. Ceny są bardzo zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarówno do opału jak i do kominka kupuje drzewo na http://drewnonatura.pl Bardzo dobry i sprawdzony sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×