Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inimeg24

Tabletki odchudzające

Polecane posty

Gość inimeg24

Witam... Mam pytanie do pań które stosowały jakies tabletki na odchudzanie. Które sa waszym zdaniem najlepsze? Ja bralam 3 lata temu Linea i schudlam 6kg w 2 miesiące ale wtedy pracowałam i wiecej ruchu było. Teraz siedze z dzieckiem w domu i nie mam za bardzo czasu na wieksza aktywnosc. Tylko ok 30min dziennie jakies cwiczenia przy lóżeczku. Muszę schudnąć do wakacji jakies 7kg. Pomocy.... Zastanawiam sie teraz nad kupnem tabletek Slim Green Line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inimeg24
Dlaczego nikt nie odpowiada na moj temacik??? Dla mnie to ważne. Proszę o pomoc... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) skoro rozważa Pani wprowadzenie do diety dodatkowo suplementów wspomagających odchudzanie warto zastanowić się nad ich składem. W tej chwili reklamy zarzucają nas mnóstwem nowych preparatów, jednak w większości z nich głównym składnikiem jest...błonnik. Ten moze sobie Pani sama dostarczyć jedząc płatki, otręby ciemne pieczywo i kasze, oraz warzywa i owoce. Jeśli problemem jest tłuszczyk w okolicy brzucha warto pomyśleć o wprowadzeniu preparatu zawierającego ziele karczocha. Herbata ma dość nieprzyjemny smak, ale na rynku jest już wiele tabletek z wyciągiem z tego warzywa. Karczoch wspomaga pracę wątroby, a także przyspiesza metabolizm tłuszczów, usprawnia trawienie. W przypadku problemów ze skórką pomarańczową może Pani sięgnąć po preparaty zawierające enzymy z ananasa czy innych owoców egzotycznych, np papai. Przyspieszają trawienie i mają dobry wpływ na zwalczanie cellulitu. Dodatkowo, można wprowadzić herbatki ziołowe pozwalające pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody. Szczególnie korzystnie działają skrzyp lub pokrzywa, wystarczy pić 1-2 filiżanki dziennie by wspomóc usuwanie nadmiaru wody z tkanek. Jeśli miałaby Pani więcej pytań, zachęcam do kontaktu drogą mailową: monikach@diety.poznan.pl Pozdrawiam Monika Chrzanowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki można używać jako uzupełnienie diety. nie jako główny sposób do szczupłej sylwetki. pomagać na pewno pomagają np przez hamowanie łaknienia i spalanie tkanki w jakimś tam stopniu. ale jak już podchodzimy z nimi do kuracji to konsekwentnie utrzymując dietę i ewentualny ruch jeśli mamy na prawdę sporo do zrzucenia. jak już chcecie polecenie jakiegoś środka to sprawdźcie slimcea. ale pamiętajcie o pozostałych krokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada wawa
polecam ranking suplementów diety tiny.pl/qft7p, z pewnością będzie pomocny przy wyborze odpowiedniego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67_Gośka
Ja stosuję dokładnie te tabletki - http://wsad.it/gosc/acai-berry-pure i jestem z nich naprawdę zadowolona. W kilkanaście tygodni pozbyłam się 9,5 kilograma. Oprócz nich trzymam dietę i sporo ćwiczę na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje slimcea jak poleciła jedna z poprzedniczek i jak na razie jestem zadowolona. mniej jem, nawet nie wiem czy nie za mało. waga spada, jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche sie bałam ale spróbowałam te slimcea. efekty są. nic mnie nie boli, nie mam też sraczek i tego typu problemów. wiec wydają się bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej bezpieczna, schudłam dzięki slimcea 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pamiętać, że zanim wybierzemy jakieś tabletki na odchudzanie, to trzeba się najpierw więcej o nich dowiedzieć. Na tej stronie chudzianka.pl/po-czym-rozpoznac-skuteczne-tabletki-na-odchudzanie/ ciekawie jest opisanych kilka suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję na odchudzanie afrykańskie mango, jak jesteście nim zainteresowani to mogę polecić do poczytania ciekawy artykuł chudzianka.pl/afrykanskie-mango-czy-faktycznie-odchudza/ jest tam szczegółowo opisany ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkora
Jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to dla mnie idealnymi okazały się tabletki Foreverslim.Moje zdziwienie było bardzo duże po skończonej kuracji bo nie spodziewałam się takiego wyniku.Schudłam 14 kg i to właśnie dzięki tym tabletką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doskonałym wyborem dla mnie były tabletki slimcea mimo, że był to mój pierwszy zakup i nie mogę go z niczym porównać. Niczego innego nie brałam. Tabletki Slimcea działają doskonale pomagając osiągnąć w krótszym czasie efekty odchudzania. Sama mam dietę, która zasilona tabletkami jest łatwo utrzymywana i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcytrynian
Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Foreverslim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrolka
Sama miałam problem z zrzuceniem moich zbędnych kilogramów, na szczęście trafiłam na Foreverslim który bardzo mi pomogły, przy jego stosowaniu miałam diete (którą poniekąd trzymam dalej) i ćwiczyłam , efekt jest taki że w 3 miesiące zrzuciłam 14 kilogramów i to bez negatywnych następstw typu efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale po tabletkach większe ryzyko nowotworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimcea schudłam 10 kg w 3.5 miesiąca są z naturalnych składników więc raka nie karmią edytka11 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej by było gdyby udawało się schudnąc na samej diecie i ćwiczeniach ale nie zawsze tak się da.Dlatego warto zainwestować w dobre tabletki na odchudzanie takie jak Foreverslim.Tabletki sa z naturalnych składników nie ma po nich żdnych skutków ubocznych no chyba że skutkiem ubocznym nazwiemy spadek wagi a to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pod choinkę od męża dostałam tabletki wspomagające odchudzanie Slimcea i karnet na siłownie z wizytą u dietetyka muszę się pochwalić, że od świąt zgubiłam 3 kg do tego z nowym rokiem rzuciłam palenie jestem z siebie dumna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec grzegorz sroka, który przyjął 500 tys. pacjentów, twierdził, że zbyt szybkie odchudzanie jest gorsze dla organizmu niż otyłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamonik
Grunt aby odchudzanie było skuteczne i nie wystąpił efekt jo-jo.Ja schudłam dzięki tabletką Foreverslim.W ciągu trzy miesięcznej kuracji schudłam sporo ale całe szczęście efektu jo-jo się nie dorobiłam.Więc uważam że odchudzanie było skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Suplement diety Slimcea od miesiąca i czuję się wyśmienicie mimo nisko węglowodanowej diety nie czuję się zamulona. kilogramy spadają i o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomagaczem odchudzania jest Slimcea. Jeśli ktoś słyszał hamuje łaknienie, przyśpiesza przemianę materii oraz spala tłusczyk. Wszystko w bezpieczny sposób ponieważ sam suplement zrobiony jest z naturalnych składników. Nie trujcie się. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym suplementem diety na odchudzanie jest african mango. Wierzcie mi lub nie ale nie zawsze byłam fanką tabletek na odchudzanie. Suplement dostałam od siostry na próbę. Biorę już 3 miesiąc a schudłam 6kg. Jestem w siódmym niebie. Sami poczytajcie na stronie producenta http://nplink.net/UWZ6JuyF Sami ocenicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanusia293
Ja również mogę polecić African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu udało mi się zgubić moje zbędne kilogramy a było ich sporo bo aż 32kg;) i zgubiłam ten ciężar w 3 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaka289
Ja dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam z tej stronki bo mają Ceny Atrakcyjne! a tak do sedna to zgubiłam 24kg w 3 miesiące i jak dla mnie to super wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa Slimcea. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak tam z innymi suplementami ja zaczęłam od Foreverslimu i trafiłam w dziesiątkę.U mnie zadziałam bardzo szybko a efekty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×