Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inimeg24

Tabletki odchudzające

Polecane posty

Gość gość
Po usunięciu pasożytów z organizmu miałam sporo powikłań. Nabrałam jakieś 7 kg nadwagi. Wspierałam się później suplementami witaminowymi, wyeliminowałam produkty przetworzone z diety, alkohol, zaczęłam pić gorzką pomarańczę ze środka Amla Slim Max i po mniej więcej dwóch miesiącach wróciłam do pierwotnej, zdrowej sylwetki. Bez wsparcia suplementem trudno przeprowadzić pełne oczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim cokolwiek kupicie to poczytajcie naprawde dobrze na temat danego produktu, aby wiedziec czy to jest napewno to czego oczekujecie, badz szukacie... ponizej podam wam stronke na ktora trafiłam w internecie i jest całkiem przystepna musze powiedziec, bo ma dosc sporo tabletek na odchudzanie z dosc dobrymi opisami: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/odchudzanie-i-dieta/ a noz moze sie komus przyda, badz pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userkaBB
hej jaka jest wasza opinia o amla slim max? warto stestowac ? to zdrowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_vital
potwierdzam amlan od firmy Vital Progres Ltd. naprawde skutecznie dziala o wiele lepiej niz amla slim max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki totalnie odpadają. Jeśli ktoś wierzy, ,ze chemia sprawi, że zniknie mu parę kilo, to się grubo myli... Jedyne co to nasze samozaparcie, odpowiednia dieta i *****mogą wiele zdziałać, Pamiętaj błonniku w diecie. Odpowiednia suplementacja może bardzo pomóc. Ja stosuję naturalny suplement colon c, z dużą zawartością łupiny nasiennej babki jajowatej, która jest super źródłem błonnika pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milstere
Kochana efekt jojo wystepuje jeśli stosujesz diete ale jednoczesnie nie ćwiczysz. W sytuacji kiedy zaczynasz się zdrowo odżywiać tyjesz. Jeśli jedna nie zaprzestaniesz uprawiania aktywnośći fizycznej to na pewno nie będzie CI to groziło.... Polecam szczególnie bieganie: https://rodzinazdrowia.pl/bieganie-dla-poczatkujacych-jakie-bledy-popelniaja-biegacze-amatorzy Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest napisane jakie błędy popełniają początkujący biegacze oraz na co zwracac uwagę jak zaczynasz biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiste jest to, że same tabletki nie działają. Powiedz, czy stosując witaminy a jednocześnie prowadząc dietę ubogą w wartościowe produkty zmienią cokolwiek? Nie, tak samo stosując wspomagacz i jedząc pizzę co drugi dzień też nic nie zdziałasz. Odchudzanie to złożony proces i należy zmienić jadłospis, zwiększyć aktywność fizyczną. A jeżeli ktoś ma ochotę dodać do tego suplementację to dlaczego nie? Skoro można przyspieszyć, ja się zdecydowałam, stosuję to https://africanmangosklep.pl/. Jak dla mnie wszystko przebiega dobrze, widzę, że osiągam lepsze efekty stosując suplementację niż jak jej nie miałam. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Slimunox.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam ten sam problem, po przymiarce ciuchów na lato stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam ostatnio. Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z forum dziewczyny polecały środek BIPHASIC SLIM, który odpowiada za redukcję wagi i tłumienie poczucia głodu. podobno rewelacja. Zamówiłam z linku, sprawdzone źródło http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/345497731/katowice-odchudzanie-Adipex-Sibutramine-20mg-phentermine-biphasic-slim-100-skutecznosci.html i tyle, od poniedziałku zaczynam. Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartosc przy odbiorze bo troche obawiałam się oszustów. Jakie rezultaty będę miała z zbędnymi kilogramami? zobaczymy :P ale jestem dobrej myśli bo dziewczyny z forum przechwalały się swoimi osiągnięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz truć się chemią, śmiało Twoja wola. Ale nie wciskaj ludziom tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę bezpieczne rozwiązania, odpowiednia dietkę, bez głodówek i jeśli tabsy to tylko roślinne, takie jak karczoch z herbay. Nie ma z nimi kłopotu i okropnej gonitwy do toalety. Jelita pracują tak jak powinny i nie cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka stosuje takze figurena oraz ma diete. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 7kg w 2 miesiace. Bez figurena bylo by pewnie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotka mi mówiła o tabletkach figurena ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ? że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze figurena dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

zamówiłam african mango ze strony producenta https://africanmangosklep.pl i trzeba przyznać, działają. Odnoszę wrażenie jakby wypełniały mi żołądek bo jem znacznie mniej a po 6 tygodniach waga pokazuje 7 kg mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamkad

środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach figurena. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki figurena powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja długo zastanawiałam się nad tym jaki środek wspomagający odchudzanie. Zdecydowałam się na Slimunox i okazało się, że to było dokładnie to czego potrzebowałam, by pozbyc się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja długo zastanawiałam się nad tym jaki środek wspomagający odchudzanie. Zdecydowałam się na Slimunox i okazało się, że to było dokładnie to czego potrzebowałam, by pozbyc się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zachęcam do odwiedzenia strony www.klinikasylwetki.xja.pl , szeroki asortyment, dobre ceny, pomocny i szybki kontakt oraz bardzo szybka przesyłka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem okazało sie zastosowanie Foreverslim, jak dla mnie to super środek który jest bardzo skuteczny. To właśnie dlatego ze go zastosowałam udalo mi się zrzucić 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×