Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietaMMM

Czy dawałyście Waszym narzeczonym/ mężom do zrozumienia że już czas aby się oświ

Polecane posty

Czy dawałyście Waszym narzeczonym/ mężom do zrozumienia że już czas aby się oświadczyli? w jaki sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta i musze powiedz
przestan...chcesz slubu to wystarczy o tym pogadac z facetem amiast robic jakies durne podchody ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak ty gadałaś? jak zaczełaś temat? dodam tylko że nie chcę żeby to było wymuszone. dlatego delikatnie chciałabym dać mu do zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik 91 .__
ty kurwo pojebało cie ? Jak masz mądrego faceta to nigdy ci sie nie oświadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może on nie jest gotowy jeszcze na oświadczyny i ślub. Faceci do takiej zyciowej decyzji dorastaja dopiero około 30 roku życia. Co do tego jak to zrobić to tu nie pomoge bo ja miałam sytuacje odwrotną. Mój chłopak chciał mi się juz oświadczyć ale ja nie czułam się jeszcze gotowa więc kiedy się zorientowałam co planuje to poprostu z nim o tym pogadałam i powiedziałam, że potrzebuje więcej czasu. Może powinnaś pogadać ze swoja drugą połówką jak dalej widzi wasz związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, sam mnie zaskoczyl proszac mnie o reke po 7 miesiacach bycia razem moj ex po niecalym roku przyszedl z pierscionkiem tyle ze odmowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiam np. on mowił mi że poczekamy do momentu aż się dowiem czy mi przedłuzą umowę w pracy(sierpień). jesli nie to razem wyjedziemy bo on tez nie jest zadowolony ze swojej pracy wiec chyba... mysli o wspolnej przyszlosci ja tak to rozumiem ale o oświadczynach nie wspomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHA. Dobry temat. Miałem taki przypadek. Moja była wybrała już sobie nawet pierścionek zaręczynowy i posuwała mi pod nos jakieś katalogi. Brylantów się zachciało:D......w białym złocie Miesiąc później byłem już wolny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolna przyszłość to niekoniecznie ślub. Rozmawiałaś z nim kiedykolwiek o małżenstwie i dzieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hms petard czyli myślisz że on wie że ja bym chciała? bo czasem zastanawiam się czy wy jestescie tak niedomyślni czy udajecie? :) czy może rzeczywiscie dopiero koło 30 zazwyczaj myślicie poważniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rozmawialam. ile chcemy miec itp kazdy powiedział swoją wersję:) i o tym jakie domy nam sie podobaja itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze powinniscie porozmawiac o waszej przyszlosci, o dzieciach, wspolnym mieszkaniu ( chyba ze juz razem mieszkacie a ja nie doczytalam ) o slubie mysle ze takie tematy powinny byc w zwiazkach poruszane, przynajmniej wiadomo na czym sie stoi a facet jak madry sam zajarzy o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niet. W życiu mi to do głowy nie przyszło, ale myślę że jak przyjdzie czas to po prostu się go spytam co myśli o ślubie i na kiedy mam zarezerwować sobie termin. Tyle. Bez oświadczyn i innych pierdolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hms petard czyli myślisz że on wie że ja bym chciała? bo czasem zastanawiam się czy wy jestescie tak niedomyślni czy udajecie? " Oczywiście że wie. Ta decyzja należy do mężczyzny. Tak było, jest i tak powinno pozostać. To facet decyduje kiedy i jaki pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkamy razem. Petard zgadzam się z Toba że to powinno należec do meżczyzny dlatego nie chce mu tego mowic wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×