Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moda na suke :) :)

Zna ktos osoby ktore sa w wieku 20-25 lub gora 30 lat i pracuja w biurze

Polecane posty

Gość moda na suke :) :)

Zna ktos osoby ktore sa w wieku 20-25 lub gora 30 lat i pracuja w biurze majac tylko srednie wyksztalcenie a nie majac nawet matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda na suke :) :)
czy nie uwazacie ze praca w biurze to praca zdobyta nieuczciwie, zwlaszcza jak o ta prace starala sie osoba po studiach??? na to samo stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
a co z tego że po studiach? czasem ludzie bez studiów są bardziej "ogarnięci" niż ci po studiach, tym bardziej że w dzisiejszych czasach większość kończy studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdgfhjgh
jak ktos nie ma matury to raczej nie jest ograniety, to zwykly przyglup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znająca osobę ;;;;;;
Ja znam :O) Jestem po maturze, średnie wykształcenie :P . Pracę dostałam bez znajomości, poprostu pomyślnie przeszłam rozmowę kwalifikacyją i na tej podstawie szefowie wybrali mnie do pracy. Nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia :D w życiu większej głupoty nie słyszałam . Wiem że na to stanowisko ubiegały się laski po Akademiach Ekonomicznych, po studiach logistycznych a pracę dostałam ja . Ponieważ wiedziałam jak prowadzić raporty, znałam się na kadrach , miałam doświadczenie w zarządzaniu personelem itp. Panie które startowały na to stanowisko w życiu nie napisały ani jednej faktury, nie widziały na oczy wydania zewnętrznego ani akt osobowych. Mój szef musiałby być nienormalny aby przyjąć kogoś takiego na to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfxmxf
a co ma matura i studia do pracy w biurze ??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfxmxf
zresztą praca w biurze - pojęcie względne, w biurze w dziale handlowym, w finansach, w kadrach, w płacac itd... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajka2
chyba chodzilo jej o to, czy bez matury da się wogole znalezc prace w biurze. Jak widac kilka postow wyzej, da się :) ja zreszta tez mam kolege, który z średnim wykształceniem znalazł posade w dziale handlowym wlasnie. po maturze przez rok studiowal na sghu. z nieznanych mi powodow studia rzucil, ale szybko się ogarnal i aplikowal do kilku firm, w tym do telesprzedazy w eniro. odezwali się, przeszedl rozmowe i pracuje tam do dzis. studia sobie skonczy za kilka lat. możliwe, ze zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×