Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklinowana w czasie...

doładowanie orange przez konto int.

Polecane posty

Gość zaklinowana w czasie...

Kurka wodna!! Chciałam sobie doładować konto w komórce. Wchodzę na bankowość internetową, wpisuję numer, wybieram sieć i kwotę. Potem jeszcze kod potwierdzający transakcję. Czekam i czekam. Spoko, myślę. Czasami dłużej czekałam. Aż nagle dostaje smsa treści: dzięki za doładowanie konta ;). Coooo? Wchodzę na bankowość, w historię. Jaki nr doładowałam. 8 cyfr dobrych a ostatnia inna :( zamiast 3 dałam 2 :( Piszę do tej osoby, że to pomyłka. A ona na to, że za błędy trzeba płacić. Kurna noooo. Myślałam, że podam jej nr konta i odda mi te 50 zł. Ale nie mam co liczyć na to :( Musiałam się wygadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_w
He he to rzeczywiście peszek ;) Ta osoba ma racje, ale powinna zwrócić doładowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo jak niccccccc
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinowana w czasie...
Chciałabym by było to prowo :( Napisałam to tej osoby jeszcze raz, ale pod 2 smsach cisza. Chyba na dobre straciłam 50 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska z mleka 2
Miałaś jeszcze szanse się wycofać z tego nie potwierdzając kodem. Tam też masz nr konta który doładowujesz. Gapa jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez kiedys ktos doładował konto ale to z swojego numeru wiec sie szybko skontaktowałam a ze była to mała kwota usłyszałam tylko ze miłego dnia i ze nie trzeba odsyłac. Natomiast w Twojej historii to jak to jest? Oosba po numerze konta doszła jakis masz num kom? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można doładować telefon tutaj https://doladowania.orange.pl dostaje się 10 % więcej na sms i rozmowy w Orange oraz Internet. Zaznaczę, że nigdy nie doładowywałem telefonu w ten sposób. Waszym zdaniem warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×