Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dolllka :)

6 WEIDERA -------- warto sie poswięcić

Polecane posty

dzisiaj mój 28dzień po 18 powtórzeń. spokojnie daję radę, w czasie ćwiczeń które sa monotonne układam plan dnia, lub pracy i szybciej czas leci ćwicząc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0fe5dc94 c1605e3.html -------------------------------------------------------- któraś z was skończyła 6w albo cwiczy obecnie i jak wasze odczucia, dała jakies rezultaty? dodam , ze 8 miesięcy temu urodziłam córeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu nie widzę żadnej róznicy
na pierwszem jest brzuch wydęty na drugim wciągniety kazdy tak potrafi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu nie widzę żadnej róznicy
poza tym weider nie spala tluszczu tylko wyrabia mięsnie, a ten brzuch jest otłuszczony nie wciskaj ludziom ciemnoty Ja cwicże brzuch od kilku lat, mimo tego mam warstwie tłuszczu, ale pod nią mięsnie Jak wypnę brzuch wygląda na gruby i otłuszczony jak wciągnę jest szczupły i mamlekki zarys mięsnie wielkie mi halo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu nie widzę żadnej róznicy
poza tym jesli jestes na diecie i ćwiczysz dodatkowo intensywnie aerobowo, to własnie to powoduje że brzuch maleje a nie wieder. Moj 17 letni syn, który jest sportowcem, trenuje codzień od 11 lat i nie ma grama tłuszczu, niegdzie, zrobił kiedyś pod rzad 2 serie weidera Wtedy było widac efekty, ale na brzuchu na którym jest chociaz troche tluszczu nie bedzie zadnych, poza twardymi mięsniami wyczuwalnymi palcami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka29
kiedyś robiłam 6w bo mnie koleżanki namówiły, ale dzisiaj bym raczej się za to nie zabrała. Wolę ten czas poświęcić na inne ćwiczenia które efektywniej spalają tłuszcz i nie obciążają tak kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, brzuch wciągnięty dobre ,,,na prawdę dowaliłaś jak łysy grzywą ! wcześniej z takim sadłem nie dałabym rady wciągnąc ...sama spróbuj, zazdrośnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tu nie widzę żadnej róz
Zgadzam się, po co "pakować" mięśnie brzucha, jak na nich jest spora warstwa tłuszczu, której same ćwiczenia typu brzuszki nie wypalą... P.S. Bruce Lee też trenował codziennie i zobaczcie jak był wyrzeźbiony. Na "Wejściu Smoka" jest chyba najbardziej "odtłuszczony". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu nie widzę żadnej róznicy
taaaa zazdroszecze ci tego sadła i obwisłości;) Mam 37 lat ale nie mogłabyś sobie z tym flakiem nawet stanac koło mojego brzucha, mimo, ze idealnie nieotłuszczony nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu nie widzę żadnej róznicy
Oto zdjęcie mojego brzucha (ostanie wakacje): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a09f46d562f92d9.html a tu moj brzuch 4 dni pożniej (na tych samych wczasach) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70e43291e03eb968.html Wystrczy sie odpowiednio wygiąc do foty i już znika, tłuszcz cellulit i spokojnie mogłabym te fotki zamieścić jako 'przed" i "po wiederze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tu nie widzę żadnej róz
Serio masz 37 lat, jesteś po porodzie/porodach?? Wow, atrakcyjny brzusio, nie powiem. ;) (ta druga fota "po", hehe) Ja mam dwadzieścia dwa lata i nigdy nie miałam takiego ładnego brzucha, zawsze pełno sadła, nawet przy niedowadze. Ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu nie widzę żadnej róznicy
rodziłam raz w wieku 20 lat pierwsza fota jest z zaskoczenia, nawet nie wiedziałm ze ktos mi ją robi wiec wiadomo: flak spuszczony;) Druga mega pozowana, wiec ciało spiete;) Wtedy miałam 36 jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbrzuszacz
rzwczywiście nic nie widać na focie. Jak dla mnie 6W jest całkeim do d***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×